Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przedstawiciel

Możliwość zarobku i fajna praca

Polecane posty

ok zajrzałam na stronkę moze nie doczytałam.ale dzieki.moze uda nam sie skątaktowac jakos.pozdrawiam jutro sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedstawiciel
praca w sprzedaży bezposredniej to wbrew pozorom ciekawe zajęcie,wiele osób myśli,że to coś jak akwizycja i sie zniechęca-wolny wybór.Ja zaczęłam współpracę rok temu z firmą kosmetyczną MARY KAY i teraz od pół roku zaangażowałam się we współpracę z firmą EMKA design która dla odmiany oferuje produkty galanterii skórzanej.To dobre połączenie bo idąc do klientki z katalogiem kosmetyków dołączam też katalog z torebkami, porfelami itp. Produkty z ofery EMKA design sprzedają się dość łatwo wiele osób kupuje portmonetki czy inne drobne produkty jako prezent dla najbliższych lub tak jak w przypadku kosmetyków zamawiają tylko dla siebie.Zaczęłam budować swoją sieć sprzedaży i wprowadzam nowe osoby-wtedy od ich sprzedazy też otrzymuje dodatkowe bonusy,ale do tej decyzji "dojrzałam" dosyc pózno bo wcześniej myśłałam, że wprowadzane przeze mnie osoby mogą zabrać mi moje klientki-to złe rozumowanie więcej korzyści ma rozbudowastruktury sprzedazy. A Wy jak myślicie?Jak pozyskujecie nowe osoby do współpracy? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedstawiciel
praca w sprzedaży bezposredniej to wbrew pozorom ciekawe zajęcie,wiele osób myśli,że to coś jak akwizycja i sie zniechęca-wolny wybór.Ja zaczęłam współpracę rok temu z firmą kosmetyczną MARY KAY i teraz od pół roku zaangażowałam się we współpracę z firmą EMKA design która dla odmiany oferuje produkty galanterii skórzanej.To dobre połączenie bo idąc do klientki z katalogiem kosmetyków dołączam też katalog z torebkami, portfelami itp. Produkty z ofery EMKA design sprzedają się dość łatwo wiele osób kupuje portmonetki czy inne drobne produkty jako prezent dla najbliższych lub tak jak w przypadku kosmetyków zamawiają tylko dla siebie.Zaczęłam budować swoją sieć sprzedaży i wprowadzam nowe osoby-wtedy od ich sprzedazy też otrzymuje dodatkowe bonusy,ale do tej decyzji "dojrzałam" dosyc pózno bo wcześniej myśłałam, że wprowadzane przeze mnie osoby mogą zabrać mi moje klientki-to złe rozumowanie więcej korzyści ma rozbudowastruktury sprzedazy. A Wy jak myślicie?Jak pozyskujecie nowe osoby do współpracy? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studiorem
Z pozwolenia zgromadzonych powiem coś więcej. Czy kojarzycie sobie hasło DOCHÓD PASYWNY? Wyobraźcie, że poświęciliście 3-5 lat bydowaniu sieci. Może zawierać ona 100, 500 czy nawet kilka tysięcy ludzi. Każdy z tych ludzi, ty również, miesięcznie wykonuje małą pracę obsługując 2-3 klientów. Ilu klientów zostałó obsłużonych? Kilkaset albo kilka tysięcy! Niech z każdego zapłacą ci 5% (w rzeczewistości za zwyczaj jest o wiele więcej). Kilka tysięcy miesięcznie masz zapewnione!!! A ile pracy wykonałeś osobiście? Tyle co nic! To jest największa atrakcja MLM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala59
jak to takie fajne MLM to wejdz do mnie do firmy zapraszam przecxzytaj wyzej o mojej firmie albo wejdz na strone forever living poland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studiorem
Ala59 Znam firmę Forever Living Produkts. Kilka moich znajomych korzysta z produktów. Są zadowoleni. Ja natomiast mam już swoje ulubione produkty, z których korzystam. A dla biznesu nie wejdę, bo - tak jak tłumaczyłem nieco wcześniej na forum bodajże "siedze i becze", uważam biznes odżywkowy w Polsce za zbyt trudny. Przynajmniej dla mnie. Z perfumami mnie jest o wiele prościej, a co za tym idzie - bardziej opłacalne. Ale dziękuję za zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala59
trudno ale szanuje twoja decyzje, a moze masz kilku przyjaciol ktorzy widzieliby sie w tym biznesie odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
b. dużo ciekawych ogłoszeń o pracę, np. w katowicach można znaleźć na www.jobuj.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek to ja
Zamiast bawić się w niepewne biznesy zajmijcie się normalną pracą. Jest wiele agencji i innych, już bardzo profesjonalnych firm, które pomogą wam znaleźć pracę. Ja polecam Brevio z Poznania, która działa na terenie całej Polski. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×