Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teria 20

bol przy wkladaniu penisa

Polecane posty

Gość teria 20

1dziewczyny czy gdy meszczyzna wklada wam penisa do dziurki to czy was to boli na samym poczatku?? 2 i czy jak sie kochacie i wyciagnie go calkiem i wklada spowrotem to czy tez was boli?? 3 lub gdy wyciagnie go prawie calego ale nie calkiem i wsuwa spowrotem to czy tez was boli? 4a jezeli tak to jaka jest tego przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjkjkjkj
niestety nigdy sie nie kochałam z "meszczyzna" i nie moge ci pomóc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia_Zła_Rada
No boli trochę. Jedyna rada - zrezygnować z anala i kochać się w ten sposób, że penis wchodzi do pochwy. Wbrew pozorom jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia_Zła_Rada
Ojej, to inna sprawa. Nie wiem co powiedzieć. Nie powinno boleć... Może spytaj o radę mamę lub tatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia olcia
kurcze, ja się jeszcze nie kochalam z moim facetem, ale pewnie niedlugo to nastapi, tylko ze ja sie bardzo boję. Kiedyś moj facet wlozyl mi 2 palce do pochwy i strasznie mnie to bolało, tlumacze sobie to jednak tym ze jestem jeszcze dziewicą. Z drugiej strony nie mam juz blony dziewiczej i teraz nie wiem, chyba nie powinno mnie to boleć...czuję jak wklada te dwa palce ze one się tam po prostu nie mieszcza, ale przeciez pochwa jest rozciągliwa..czyzbym miala jakas wade budowy?czy moze być to spowodowane np 'tyłozgięciem macicy'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka26
Olcia Olcia1 Może to być spowodowane niedouczeniem Twojego faceta. Do suchej cipeczki zawsze będzie bolało. Rozciągliwa jest tylko wtedy jak jest podniecona. wtedy jest też wilgotna i boleć przy samych palcach ni emoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika n
Bo sucha jest,jak sucha to będzie boleć bo duże tarcie następuje :) Jak wilgotna to nic nie boli,wrecz przeciwnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia---> tyłozgięcie nie ma nic do tego wiem bo mam :D widocznie byłaś albo za bardzo spięta albo za mało nawilżona albo za bardzo zestresowana albo za mało rozgrzana albo ................................................ przyczyn może być mnóstwo trzeba je odszukać i zlikwidowac ale nikt Ci w tym nie pomoże bo swoje ciało znasz najlepiej sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfbgsdbhdnj
a mnie boli za kazdym razem :( chociaz robimy to od ponad pol roku.... na poczatku myslalam ze to przejdzie ale nadal boli, a ostatnio coraz bardziej :( i wcale nie jestem tam sucha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbjdbsjs i tinki winki ----> no ok nie byłyście suche ale ja wymieniłam więcej przyczyn niz tylko suchość pochwy :P a o takim np złym rozluźnieniu mięśni możecie nie wiedzieć tzn wydaje się wam ze jesteście rozluźnione ale podświadomie się spinacie i już może boleć może sie stresujecie podczas seksu bo np rodzice są obok w pokoju ?? ja też tak miałam na samym początku jak się kochałam z moim facetem o 13 w południe a za ścianą moi rodzice oglądali TV :P i wtedy ani orgazmu nie miałam ani przyjemności żadnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmietana
Jak to się mówi .... "jak się popieści to się wszystko zmieści" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokia1600
tez tak mialam na poczatku, ale z czasem jakos samo przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperados szybkobiegos
Skończ dziecko chociaż 15 lat i dopiero wtedy zacznij "POWOLUTKU" myśleć o seksie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teria 20
zadalem klka pytan i nikt nie odpowiedzial na 2 i 3??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teria 20
odpowie ktos na pytanie 2 i 3??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teria 20
no to jak z tym drugimi trzecim pytaniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rach
Ej a jak wkladam mojej panience 3 palce to znaczy ze jest rozruchana??;>I jom raczej nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jojko
Dziewczynki gdy męrzczyzna wkłada wam penisa do cipy to czy on wkłada go całego na samym początku czy po troszeczku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gera
przy braku odpowiedniego nawilżenia może boleć, poza tym istnieje coć takiego jak pochwica... poczytaj sobie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agattka81
wystarczy że masz stan zapalny lub słabo jesteś nawilżona. idz do ginekiloga on ci powie i kup feminium żel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jojko, z punktu widzenia kobiety, lepiej jest gdy mężczyzna wprowadza penisa stopniowo. Chodzi o to żeby nie naciągnął mięśni pochwy w sposób zbyt gwałtowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli taki ból ma podłoże psychiczne to w punkcie 2 i 3 jeśli się rozluźnisz to nie powinno boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes nie gotowa psychicznie do stosunków seksualnych Musisz sie podkręcać fantazjami podczas gry wstępnej Każda kobieta chcąca się bzykać potrzebuje czasu na przygotowanie pochwy do penetracji inaczej jest sucho i nieprzyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniamciu
mnie na początku jak wkłada to boli. Jak wyciagnie go prawie calego bądz całkiem i wsuwa spowrotem to juz nie nie boli... Najgorszy jak dla mnie początek potem zeru bolu sama przyjemnosc :) Musi Byc Mokrusio ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozniez tak mam gdy chlopak pierwszy raz wklada penisa przewaznie mnie boli ale zaraz bol mija i mozna cieszyc sie sexem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spuszzalska
co wy jak boli to ino trzeba sobie wypróbować czy boli zawsze czy były emocje jakieś przedtem czy jesteśmy zrelaksowani czy raczej nie bardzo ..wiele tu zależny od nastroju bo ludzki umysł nie jest maszyna,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,no i tez zmuszać się do seksu nie mo co na szybkiego ukrytkiem musi być spokój itd ,,,,,,,,,,,,,,,a co do tego czy mokro jest to tez ważne ,nie na darmo wymyślili grę wstępna :) z drugiej strony facetów tez boli ino nieliczni o tym mówią ,, takie to są początki miłości ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momęcik.
moŻE to być tylne zgjęcie miednicy prawdopodobnie xdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikuni888
jak bylam z facetem to troche bolalo napewno nie byla nawwilzonaaa za lekko.,.jakie znacie pozycje seksualne ..?piszice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleka
mój chłopak gdy śpie to mi wkłada do dzipki penisa ale to fajne jak masarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teria20: jeżeli odczuwasz ból podczas stosunku powinnaś pójść do ginekologa bo możesz mieć NADŻERKĘ.Ja tez kiedyś miałam taki problem i musiałam wykonać zabieg zamarzania(nie bolało) leczy się to tez lekami lub wypalaniem.nie masz na co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×