Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teria 20

bol przy wkladaniu penisa

Polecane posty

jeżeli dziewczyn macie takie objawy pomimo tego że pochwa nie jest sucha to możecie mieć nadżerkę tak jak wcześniej pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna super
Mnie z początku bolało ale robiłam to następująco : 1.rozbieralimy się 2.Obmacywalismy 3.On mnie całował począwszy na ustach kończący na cipie 4.Zrobilismy pozycje 69 5.inne pozycje np.waz 6.polozylam się na łóżku i rozszerzylam nogi On się nachylil i włożył penis prosto do pochwy A ja wtedy jestem w 7niebie I wydaje pomruki i krzycze co jego bardzo Orzezwia. Wkłada i wykłada 3 razy a na końcu Zasypiamy na sobie z penisem w pochwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 11:46 teria 20 1dziewczyny czy gdy meszczyzna wklada wam penisa do dziurki to czy was to boli na samym poczatku?? (...)" Jakie to forum jest stare! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wkłada i wykłada 3 razy a potem zasypia" :D :D :D A niektóre narzekają na 3minutowy stosunek! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laluniasex
Mój lubi długo trzymać a dla mnie to przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laluniasex
Całkiem przyjemne doznania bez niego bym nie przeżyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowna która sie z tobą....
Ja sie busze a w mojej pochwie jest jego Penis więc sie napalamy i trzymamy bardzo długo Wykonując erotyczne ruchy biodrami a poznIek 5 godz Pięknego seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gcycyxs
Właśnie to robimy ohhhhhhh Korku pchaj mocniej achchch ohhhhh tak mi blogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka 69
a i owszem przy pierwszym stosunku odczuwałam lekki ból ale z czasem minął. Myślę że to kwestia czasu, choć wiele może być tego przyczyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgshfgv
o jej i to jak ja uprawiam sex od rana do wieczora to musi boles nie .ale ja sie juz przyzwyczajiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabolica
ja juz to przezylam i chce jeszcze raz z moim kochanym ooo wlasnie zmykam mnie juz nie boli ale za pierwszym razem to tak pomocz cipke i niech ci ja wylize twoj facet wtedy nie bedzie bolalo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seksi dzi**a
Nie bolało mnie nic ruchał mnie i ruchał ale to jest przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupocia
wcale nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia miauczuszka
dla wszystkich odczuwających ból-niech on wprowadzi dwa palce do cipy i najpierw delikatnie posuwa później szybciej następnie trzeci i palce skierowane do góry nie odwrotnie ,ty w tym czasie zabawiaj sie ptaszkiem rób mu loda ,masuj go mocno łaskocz paluszkiem po prąciu .Wypnij porzadnie pupę bardzo podnieca i niech cie penetruje ile sie da uwierzcie pomaga i pełen odlot dla obojga .Sama będziesz chciała zeby zamoczył i nie wyjmował .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jak mąż wkładał penisa do dupki to troszeczkę bolało a was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też ostatnio robiłam mojemu mężowi loda to było przyjemnie, później wsadził mi fo dupki to było relaksujace, a według was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cip3k
tak jak poprzednio;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martina101010
Uprawiam seks od pół roku a boleć przy wkładaniu penisa zaczęło mnie dopiero jakiś miesiąc temu. Podejrzewam że w tym czasie nabawiłam się pochwicy ponieważ co miesiąc gdy spóźniał mi się okres panikowałam. Teraz poszłam po tabletki antykoncepcyjne ale nadal nie jest super. Wcześniej zdażyło mi się odnowić stosunku bo tak mnie bolało. Teraz pilnuje by być dobrze nawilżoną i to ja idę "na górę". Wtedy sama kontroluje sytuację i wkładam członka powoli i "małymi kroczkami". Jak narazie jestem zadowolona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta ktura lubi rozmawiac o seks
Niewiem bo jeszcze tego nie robilam a juz mam chłopakaja dopiero 12 lat mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolettawalona
troche boli jak w pupe wkłada a do cipki chyba żartujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wioletta masz chec popisac na mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolettawalona
chetnie podaj mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać źe zakładająca dziewczyna takie pytanie była jeszcze dziewica którą nikt jeszcze nie używał ale ty jesteś lotna intelektualnie dziecko ile ty masz lat wydaje mi się źe chyba 15 lub 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sterczący bąk
Widać źe założycielka tego forum to durny piętnastoletni piczńn który słucha się swoich dziewiczych koleżanek które nigdy nie miały między nogami kunta kinte jak chłopak dobrze podejdzie do sedna sprawy to nigdy nie będzie boleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też to bardzo boli.Czasem nawet jak jestem "mokra" to czuje bol Ale wtedy albo on ślini palce i mi tam tak jakby nawilża albo musi mnie doprowadzić do tego bym była bardzo mokra. no i ważne jest też żeby go odpowiednio wsadził.dosc delikatnie a nie na chama; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×