Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcin Mroczek

Cześć laski!

Polecane posty

Gość anka_caluje mocno
Rafał jesteś piękny i uroczy podoba mi się twoje hobby lecz jest ono trochę dziwne ale oryginalne więc życzę powodzenia w dalszym zbieraniu postów!!Całuski Ania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka11
HEJ CHŁOPCY,CHCIAŁAM WAS SERDECZNIE POZDROWIC BARDZO WAS LUBIĘ SZCZEGÓLNIE RAFAŁA...SERLIALOWY PIOTREK W FILMIE JEST OKROPNĄ ZGRZĘDĄ...ZA TO PAWEŁ FAJNY!!!AALE ZA BARDZO PROBLEMATYCZNY I STRASZNY UPARCIUCH!!!CĄŁUSKI TRZYMAJCIE SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_13
mi już się to znudziło DODAWAC WPISY:P a poza tym to Marcin jest przystojniejszy:P Na maxa mi sie podoba wlasnie Paweł. PAweł postaraj sie o Madzie musicie być razem PAWEŁ + MADZIA = LOVE !!! (tak nawiasem mój chłopak tez ma na imie Paweł tylko ze ja mam 13 lat a moj chlopak 14 :P ) pozdro dla wsztskich z serialu M jak miłość !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andżelika Patrycja i Zuzia
Czesc wam Andżelika i Patrycja to bliżnieczki a ja jestem ich rok młodszą siostrą. Mamy też starszego brata który ma 14 lat Andżelika i Patrycja mają 9 lat a ja Zuzia mam 8 lat mamy jeszcze młodszego brata Michała który ma 3 lata siostrę która ma 2 lata i ma na imię Karolina i mamy jeszcze brata i siostrę w wieku pół roku i mają na imię Dominika i Dominik.A jesli ktos jest zmazowsz niech przyśle nam maila angelika_patrycja_zuzia_98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsalka
DO BRACI MROCZKÓW: W DNIU 14.11 2005ROK BYŁ NAJFAJŃEJSZY ODCINEK PONIEWARZ PAWEŁ BYŁ Z MADZIOM PSZYTULALI SIE KAMIL BYŁ ZAZDROSNY ALE MADZIA GO OLAŁA IDOBRZE ZROBIŁA POWINO BYĆ WIECEJ TAKICH ODCINKÓW MADZI POWINA BYĆ Z PAWLOEM ONI SIĘ KOCHAJE TO JEST WIDAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga cis
Rafał Mroczek jestes booooooooooski:* Siema bracia Mroczkowie nigdy nie moge was odruznic fajnie grace serialoewch pawla i piotrka.Rafal i Marcin mam dowaz prozibe wyslijse mi wasze zdjecia z autografe bardzo was prosze wlasnie kiedy nic niemam z serialu m jak milosc niemam nic,a bym chciala cos miec prosze wyslijcie moj adres agacis@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga Z.
Paweł jesteś moim idolem, bardzo mi się podobasz nie tylko z wyglądu ale z charakteru poniewaz bardzo dużo o tobie czytam. Moim najwiętszym mazenie jest mieć twoj autograf ze zdięciem.Bądż taki jaki jesteś, nie zmieniaj sie pozdrawiam twojego brata Piotrka i oczywiscie Ciebie. Jak bedziesz mógł to odpisz na moją stronę adres: kinga 17 siatkarka@interia.pl A ty drogi Marcinie!Śniłeś mi się ostatnio:)Fajny sen...szkoda że to nie była rzeczywistość.Ty i Rafał jesteście super!Pozdrawiam WAS bardzo gorąco.Będę wysyłać sms'y konkursowe i pisać wiadomości ponieważ chciałabym się z WAMI spotkać!,,...dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!":)więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena zakochana po uszy
hej misiu bardzo cie kocham jestes boooooooooosssssssssskkkkkkkkkiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!p ... mi sie jako serialowy pawel ale takze jako rafcio chociaz cie nie znam bardzo bym chciala cie kiedys zobaczyc naprawde!!!!!!!!!!!!!!!kocham cie i twojego brata marcina nie mysl ze to tylko sa slowa na pokaz albo bez pokrycia naprawde kkoocchhaamm cciiee!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam cie, twojego brata i cala twoja rodzine p.s pamietasz wyslam ci list opisalam w nim wszystko o sobie napisalam ze mieszkam w rajsku kolo oswiecimia. mimo ze nie odpisales to i tak nadal czekam na odpis!!!!!!!! nie trace nadziei!!!!!! czekamm!!!!!!!!!!jeszcze raz kocham i pozdrawiam!!!!!!!!!! pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta13
Hej Marcin i Rafał bardzo was lubie ogladam m jak miłosc od poczatku marze zeby was spotkac napiszcie do mnie na gg bardzo was prosze to jest moj numer-1851678 a czemu nie odpisujecie na komentarze fajnie by było:) dobra koncze pisac papa pozdrawiam was trzymajcie sie i pamietajcie oco was prosiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super nastolatka 13
nie wiem jak mam się z Toba skontaktować,na pewno otrzymujesz tysiące propozycji,ale może jakiś sms?chociazby o tresci tak lub nie...odpisz na ten nr887288588 wiem ze to niebezpieczne podawac swój nr,ale zaryzykuję..nie będę się podlizywać że Cie kocham,ja chce poprostu żebys był moją osoba towarzyszącą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA KASIA
A CO SIE DZIWISZ O TEJ GODZINIE WSZYSTKIE 13 NASTKI W SZKOLE , I ZAMIAST SIE UCZYC TO SIEDZA DZIWUSZKI NA CZACIE I WZDYCHAJA DO TYCH BEZMOZGICH NIE MESKICH CHLOPCZYKOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA KASIA
MIALO BYC NA FORUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAXXX
co za debil podszywa się pod tych kretyńskich pedałów którzy talentu niemają ani za grosz!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA KASIA
TEZ PEWNIE JAKIES TRZYNASTOLATKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Połapałam, kto to ten Marcin Mroczek i Rafał oczywiście, ale jeśli te wpisy od zakochanych fanek są tak na poważnie, to ja już w nic nie wierzę!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fun straszeka 10
Straszek 10 jesteś debeściara!!! Wypowiedź godna chat'a Marcina Mroczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×