Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAAgggaaa

USG

Polecane posty

Gość AAAgggaaa

Chciałabym sie dowiedzieć bo jestem młoda dziewczyną a tego nie wiem.Mam 18 już prawie 19 lat i chciałbym sie dowiedzieć po ilu dniach od zapłodnienia można zrobić USG i dowiedzieć się czy jestem wciąży.Minęło 8 dni od tego stosunku i nie wiem czy po takim krótkim momencie moge się już dowiedzieć przez te USG czy jestem wciąży czy nie?Jeżeli wiecie to napiszcie mi.Bardzo prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
USG może wykryć kilkutygodniową ciąże..wiec po 8 dniach jedyne co mozesz zrobić to iść i zrobić test ciążowy..niektóre są na tyle dokładne że wykryją kilkudniową ciaże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
USG wykazuje ciążę po około 8 tyg. Ale wcześniej możesz się dowiedzieć przez badanie krwi, albo test ciążowy zrobiony po terminie miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro chcesz wiedzieć już teraz to jedyną radą jest to, żebyś poszła do laboratorium na badanie krwi beta hcg, wynik jest w 100% wiarygodny! Test ciążowy najwcześniej dobrze jest robić w dniu spodziewanej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz ja mam pytanie,mam nadzieje,że ktoś mi jej udzieli:) Czy badanie krwi jest najlepszą metodą na wykrywanie ciąży? I kiedy najwcześniej należy się wybrać na takie badanie krwi?Chodzi mi o wykrycie jak najwcześniejszej ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×