Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 15AnKa

Czy w wieku 15 lat mozna juz probowac anala?

Polecane posty

Gość blondi-38
jak zrobicie to dobrze to ci sie spodoba.... mysle ze o srodkach zwilzających nie trzeba przypominac...:) a najfajniej jest z nogami wysoko na jego ramionach i zeby ci jeszcze pobudzał łechtaczke,...masz odlot niesamowity ale ja w tym nie gustuje, co innego z dwoma facetami razem..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybym byla twoja matka to bym
cie zajebala.lekcje juz osrobilas czy panu od matematyki obciagasz zeby ci palki nie wstawil -do dziennika .palke to on ci juz moze wstawia -przepraszam -wsadza -tylko ciekawe w ktora dziure ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziczały Rysio
15 lat anala probowac? normalne kpiny? ten twoj chlopak to ile ma lat 16? 17? jestescie jeszcze jak dzieci. Zastanawiam sie co z Ciebie wyrosnie - przeciez niema miedzy wami zadnego uczucia jezeli tylko sex w glowach i predzej czy pozniej sie rozstaniecie i zostaniesz ta co w wieku 15 lat dala sobie dupe swidrować-znam jedna taka- do dzis każdy normalna normalna osoba patrzy na nia jak na zwykla szmate - a ta osoba niemala wtedy 15 lat tylko 16 i nie anala probowala. dodam ze dzis ma 18 i ciagnie sie to za nia. Ale oczywiscie pomyslisz ze jestem starym pierdzielem co prawi smęty - wiec odrazu wyjesnie mam 22 lat i niejestem zadnym moherowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja pani
dziecko jutro masz testy w szkole i jako pedagog mówię do Ciebie :- wypierdalaj i ucz się,może nie wszystko jest stracone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie
duże gumowe dildo i najpierw chlopaczkowi spenetruj dziewiczą dziurke a dopiero potem sama sprobuj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15AnKa
ja mysle ze bedzie dobrze. chlopak jest odpowiedzialny a z tego co mi wiadomo przy analu nie ma mozliwosci zajscia. Przy normalnym seksie chlopak gumke zaklada bo ja nic nie biore, ale do anala nie jest potrzeba bo nie ma ryzyka. mam juz nawet dobry olejek do tego:) teraz tylko zeby wolna chata sie u mnie lub u chlopaka trafila i jedziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolek 9
Ale taktyka to proponuje sproboj jeszcze moze koki , amfy ,sex grupowy , jakies fetysze jest jeszcze ful do sprobunku a ty masz dopiero 15 lat.Moze wez sie do nauki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoon
O boziu... mała Ty naparawdę nie rozxumiesz że juz nie jedna dziewczynka w tej sposób zaszła w ciążę...??? To, że tak powiedziały Twoje koleżanki z klasy to nie znaczy, że to prawda... można zajść i to bardzo prosto... widać że nie byłas u ginekologa jeszce... Wsumie by sie załamał... a wogóle z mamusia musiałabyś isc a z tego coby usłyszała nie byłaby zadowolona.... eee ide się wyżygać bo aż mi nie smacznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolek 9
Dziecko AIDS i nie wierz ze ciebie to nie dotyczy>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15AnKa
faceta mam super. starszy ma 19 lat i strasznie go kocham:) on nie jest pierwszym lepszym, z nim mozna wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoon
Oooo wreszcie powiedziła że go kocha... po 20 postach gdzie pisze że facet jest ok... spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupersztajn racja
a do bledu o sciaganiu nie przyznales sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota_wawa
Uwazaj bo po analu mozesz miec bol wszystkiego ponizej pasa! Wiem co mowie- a jak chcesz sprobowac tak "na sucho" wsadz sobie jakiegos ogorka abo twardego banana-serio mowie.zobaczysz ze to boli na poczatku.wiem co mowie. A tak wogule to jezeli bedziesz juz po wszystkiemu napisz jakie wrazenia mialas-bo tego to jeszcze nieslyszalam - doznania 15stki po analu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałuję
, że nie jestem policajem od pedofilii, bo bym temu twojemu kochanemu parę ukraińskich sztuczek pokazał, tak ,żeby mu w tym jego annalu utkwił jego własny na wieki wieków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynko-autorko, chcesz anala to go sobie zafunduj, co się pytasz, czy można??? Jasne, że można!!! :o Ale najpierw pisemna zgoda od mamusi albo tatusia!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proboj 15-stka proboj
jak skonczysz dwadziescia bedziesz srala w stringi przy kaszlnieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a potem kolejne
poszerzanie doznan seksualnych. Przelec psa kolegi. Pewnie tez fajny, i nie zajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacja jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Ongal
glupia prowokacja a tak w ogole to ten olejek to tez sobie mozesz w dupe wsadzic :) razem z butelka nie wiesz, ze tluszcze niszcza latexowe prezerwatywy? do prezesów uzywa sie lubrykantow na bazie wody, sierotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolek 9
Ta mala wszystkich podpuszcza.A tak apropos to geje tez w dupe i sa happy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się ubawiłam zwłaszcza tym powiedzonkiem autorstwa Mendhi - A w oko próbowałaś...? hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moherowy Dziadeczek
I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A I D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K AI D I O T K A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncpnc
Przeciez to na 99% prowokacja, dajcie sobie z "nia" spokoj, choc ja sie usmialem po pachy ;) No a jesli nie prowokacja tez sobie dajcie spokoj bo raczej nie ma sensu z nia rozmawiac... Wspolczucia jej przyszlym dzieciom i jej rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie dziewczynko, że ty już wiesz co chcesz, więc po co pytasz?? A tak na marginesie, to straszne, że w tak młodym wieku już ....Ja mam 25 lat, więc nie jestem staroświecka, ale uważam że to nienormalne. Boże, ty masz dopiero 15ście lat. Jaw twoim wieku pierwszy raz sie pocałowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehehehe
No nie słyszeliście o akceleracji inicjacji seksualnej? Teraz fizycznie dzieci szybciej rosną, dojrzewają... Ja uprawiałem anala jak miałem 17 lat, z moją 15 letnią dziewczyną... w samochodzie (ehhheheheheh polonez ruuulez)... Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy mam się śmiać, czy płakać!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luz marian
fajna z ciebie dziewczyna. sam chciałbym taką mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×