Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 15AnKa

Czy w wieku 15 lat mozna juz probowac anala?

Polecane posty

Gość Czaros
kurwa ludzue co was to obchodzi co ona ma robic nawet niech se pizde przebije na wylot to kurwa jest jej sprawa jak tam ma zrobic to nieche zrobi i tyle ludzie kurwa ciagnie ja pizda ja swedzi i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANALISTA
anka ten temat był 5lat temu jak twoja dupa teraz się ma? pewnie już wiadro-chętnie bym taką dobrze rozruchaną podymał-wiem że jak raz spróbowałaś to dajesz cały czas bo dziewczęta to lubią /15latki??? no ty już masz 21-22 więc dobra musisz być w te klocki/skąd jesteś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANALISTA
ja mysle ze bedzie dobrze. chlopak jest odpowiedzialny a z tego co mi wiadomo przy analu nie ma mozliwosci zajscia. Przy normalnym seksie chlopak gumke zaklada bo ja nic nie biore, ale do anala nie jest potrzeba bo nie ma ryzyka. mam juz nawet dobry olejek do tego teraz tylko zeby wolna chata sie u mnie lub u chlopaka trafila i jedziemy jak ty i on ma macie dość zwykłego ruchania a on cię porucha w dupala z rok i rok w piździcho(musisz być nieźle rozjebana że już w piździcho nie chce) to daję temu związkowi max 2lata i kolejny cię będzie dymał w obie dziury. ale fajna musisz być ciekawe jak chodzić ?nic ci nie leci jak łazisz po ulicach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie zalezy Skarbie od wieku lecz od innych uwarunkowan.Wielkosc czlonka i twojej budowy ciela.Mnie maz juz jako chlopak kochal analnie ale to musi byc delikatny nie by on sie sposcil i koniec.Dlugo piescil nim wszedl analnie nigdy nia mialam bulu gdy mial wytrysk czujac ciepla sperme tez mialam mocny orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×