Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaatakowana

OWSIKI-choroba nie tylko wystepująca u dzieci...

Polecane posty

Gość zaatakowana

witajcie. mam 20lat, mam owsiki- białe robaczki w kale, okropnie swedzi mnie tyłek, co mam robic? pomóżcie. miała któras z was cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teztomiala
miala i nie mogla wytrzymac, nic nie kupisz bez recxepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz...
do lekarz i niech ci przepisze vermox, bierze sie jedna tabletke co dwa trzy tygodnie, po wzieciu tabletki zmien posciel i nie drap się wiadomo gdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaatakowana
kurcze, szkoda ze nic nie wydawają bez recepty na ten problem.. ja juz nie moge wytrzymac..a bardzo sie krępuje isc do lekarza i powiedziec: "doktorze-mam owsiki" tym bardziej ze jest młodziutki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz...
idz do lekarza, powiedz ze sie zarałas od siostrzenca, albo od psa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaatakowana
no niestety bede musiala sie przezwycięzyc i wybrac do lekarza, przeciez nie bede sie ciągle tam drapac i wyciągac na palcu miliony białych, krecących sie robaczków.. mowie wam-koszmar!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogjigje
idz do apteki, na pewno coś mają:)nie wstydz się zapytać. Choroba jak choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na owsiki...
Ja jako dziecko mialam... i potem wraz z wiekiem co raz sie "pokazywaly" Moja mama zawsze kupowala mi takie duze tabletki... (chyba na p ale nie pamietam teraz nazwy :O) Rozpuszczala je w wodzie i sie to pilo... Aby wytepic to swinstwo musisz i powinnas dbac szczegolnie o higiene osobista.. Codziennie nowa bielizna i koniecznie prasowana.. to samo tyczy sie przescieradla...!!!! Do tego... ja cie tak "roi" wypij sok z kiszonej kapusty moze to dziwne..ale po nim przestaje tak swedziec.. Do tego podejrzewam ze ja na dobre pozbylam sie owsikow w chwili lewatywy.... Popros lekarza o lek na odrobaczenie.. Powiedz np ze Cie boli brzuch i to bardzo czesto i ze czujesz jakby Ci sie cos przelewalo.. Powinien Ci przepisac leki... I wtedy bedziesz je przyjmowac przez tydzien..i sama zobaczysz ile tego cholerstwa jest..!!!! :O Taka kuracje proponuje powtorzyc po 2-4 tygodniach!!! i uwazaj z tym drapaniem..abys nie narobila sobie ran...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×