Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pechowa777777

kryminalistyka

Polecane posty

Gość pechowa777777

Czy na forum jest ktoś miałby informacje nt. kryminalistyki. Z tego co słyszałam są to studia podyplomowe. Gdzie można studiować? Ile to trwa? Jakie są wymagania? Za wszelkie informacje - z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karierowiczka
Jest cos takiego na uniwersytecie polonijnym w czestochowie, trwa rok..co do wymagan to sama nie jestem tego pewna..decyduje kolejnosc zgloszen i niby wystarczy miec licencjata , ale nie jestem stuprocentowo przekonana czy mozne to byc licencjat obojetnie z czego...Fajnie gdyby jeszcze ktos sie tu wypowiedzial bo bardzo interesuje mnie ten temat. Wszelkie mozliwosci ksztalcenia sie w tej dziedzinie w kraju i za granica oraz mozliwosc rozwoju kariery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karierowiczka
hmmm...wlasnie mi cos zapal ostygl heh ;) niestety tak sie sklada, ze wielkiego wyboru w Polsce nie ma. Pechowa777777 bywasz tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa777777
Tak bywam. Sprawdzam wpisy. Sama też szukam jakiś informacji na ten temat. Jak coś się dowiem, dam znać. Miło, że ktoś interesuje się moim problemem. Dziękuję wszystkim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karierowiczka
:) fajnie , ze masz ten problem pechowa7777 bo to zawsze razniej jak ktos ma podobny ;) tez dam znac jesli bede wiedziec cos nowego na ten temat. A moze orientujesz sie nt instytucji w ktorych mozna pracowac po czyms takim? tzn. cos ciekawego poza policja i prywatnym biurem? a moze jakas organizacja zagraniczna lub miedzynarodowa? bo szczerze mowiac to w Polsce na wiele nie mozna liczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika24
nie wiem kto ci takich bzdur naopowiadał!!! owszem jest taka szkoła ale ma wartość taką samą jak szkoła detektywistyczna-jej dyplomem możesz sobie d... podetrzeć. Droga Pani najpierw idź na prawo i tam jest taki przedmion a potem dalej się wszystkiego dowiesz -poszerzą ci sie choryzonty-wiem bo jestem mgr prawa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa777777
Tak się składa KIKA24, że skończyłam prawo na państwowej uczelni. Również miałam przedmiot KRYMINALISTYKA. I co z tego? Po studiach prawniczych nie otrzymasz pracy w policyjnym laboratorium. To trochę za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa777777
a horyzonty (jeśli te masz na myśli, bo o tych pisanych przez "ch" nie słyszałam) mam już wystarczająco szerokie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×