Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TAJEMNICZY BRUNET

Chciałbym poznać dziewczyne przez net i się spotkać,pogadać,przytulić

Polecane posty

Gość ehmm
skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elorap ziomble
brunet wez pokaz laskom ze jestes zabawny masz poczucie humoru , zaprezentuj cos soba a nie... chlopie kazde Twoje zdanie jest niczym blaganie "prosze niech mnie ktoras wezmie "bo zaraz stary Ci pokaze jak sie lachony targa z neta i sie zdziwisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, zgoda. Kazdy ma prawo szukac \"szczescia\" (cokolwiek to oznacza) na swoj sposob, ale rozbawila mnie forma tych poszukiwan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.....
jest tu dużo fajnych i ciekawych ludzi, co często widać po ich wypowiedziach, ale ty szukasz kogoś nie tylko do rozmowy, więc forum to naprawdę nie jest dobre miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tajemniczy
napisz wreszcie skąd jestes bom ciekawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tejamniczej ...
jak Ci nie wyjdzie z brunetem to w razie czego ja sie blakam po Gliwicach :) mam nadzieje ze nie mieszkasz za daleko zeby kosc doleciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.....
nie rozumiem o jaką moją wiedzę pytasz,bo jeżeli o to,że szukasz czegoś więcej-to jest to zawarte w twoim temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sadzcie a nie bedziecie sadzeni...ja zawsze wychodze z wniosku, ze najwazniejsza jest rozmowa...czasami i kilka sie przyda...trzeba wiedziec czego sie chce i do tego dazyc..nie pasuje to adieu i tyle:P Mam to szczescie, ze czasami i slowa sa dla mnie zbyteczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tajemniczy
thx :) a ile latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednego tylko nie rozumiem, skoro piszesz na wstepie, ze jestes taki znudzony zyciem, to czemu nie potrafisz odpowiedziec na proste pytanie, ktore zadaje juz chyba 3 raz. :o Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drodzy panstwo mamy
kolejny ubaw po pachy tajemnicza brunetka mowi : Gorny Slask moze byc ? tajemniczy brunet : pewnie ... ja Lodz :-o i teraz pytanie : jak ie sa granice desperacji ? ten czlowiek chyba przekroczyl te granice z predkoscia 8 warpów szybciej niz enterprise ze startreka juz na poprzedneij stronie :( a teraz to juz daje tylko popis bezceremonialnej zenady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tejamniczej ...
nie ma podstepu do gliwic mam 15 minut dylizansem :) a Ty skad jestes dokladnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raRsage
Pawełku albo Pawełko , przestań naciągać Te fajne dziwiewczyny ONE mają dusze ,czy wiesz co to znaczy ....nie oszukuj ...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech...widze, ze macie ubaw doszukiwac sie czegos czego nie ma...dla mnie moze byc i z drugiego konca swiata...chyba nie o odleglosci tutaj chodzi;)? Jak sie trafi ziarnko to i slepota nie przeszkadza;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drodzy panstwo mamy
kawa powiadasz ?? hmmm i o czym bedziesz tej biednej dziewczynie opowoadal ?/ o tym jak bardzo jestes znudzony zyciem? popracuje najpierw nad swoja kondycja psychiczna :) pamietaj nudziarz nie tylko niezapewni ci dobrego towarzystwa ale jeszcze okradnie cie z samotnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm moze byc z drugiego
konca swiata ? a fiuta ci poda przez telefon ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.....
ja już prawie myślałam,że ty normalny jesteś tylko masz jakieś problemy z nawiązywaniem kontaktów,a tu proszę.... Blue Malibu podobają mi się twoje wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×