Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TAJEMNICZY BRUNET

Chciałbym poznać dziewczyne przez net i się spotkać,pogadać,przytulić

Polecane posty

Gość tajemnicza brunetka niezalogow
a jakos sobie z tym fiutem przez telefon poradze . mam taki zasys ze potrafie wyciagnac pileczke do golfa z 7 metrowego weza ogrodowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raRsage
--->tajemniczy brunet ...brunetką a może inaczej mam kasztanowe włosty i brązowe oczy i ....to ja....śmieje się każdego dnia bo mam do kogo ....miłych snów pzdr .....błahhhhhhh, wiem to podłe ale taka jestem ;), cóż mam niezbyt nature ....;) uwielbiam kpić ,,,,to jest to co ...e kochają najbardziej.....,.:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestescie zalosni..jak mowil moj psorek...i z kogo sie smiejecie??.. sami z siebie sie smiejecie:P. Jak sie pozniej okazalo nie tylko moj tak mowil:P Nie jestem desperatka zeby od razu leciec z wyciagnietym jezorem na kazde zawolanie...ja mowilam o normalnym spotkaniu, ktore wynikaloby z czegos wiecej:P A na to potrzebuje czasu..niestety:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obi wan koniobij
tajemnicza brunetka ------> czy Ty nie uwazasz ze twoj wybranek jest ... jakis dziwny ? ja rozumie ze los jest slepy ... ale dziewczyno ratuj sie bo to sie skonczy obustronna depresja :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obi wan koniobij
ej no ale gdzie sie podzial na Don Juan ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.....
pewnie skończył polowanie i śpi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obi..ciekawe gdzie przeczytales ze to moj wybranek...napisalam tylko, ze go rozumiem! To, ze ktos nie potrafi odpowiednio ubrac w slowa tego co czuje, nie oznacza jeszcze ze jest nic niewartym zimnym wyrachowanym draniem...wiecej wiary w ludzi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obi wan koniobij
no ale ustalilem juz wczesniej ze pracuje w biedronce na ochronie :) ale co dizewczyny fajny material nie na chlopaka ... yaki niesmialy , troszke z tymi zdjeciami na poczatku niepotrzebnie sie wychylil ale poz tym taki luzaczek nawet bym powiedzial . chyba rzeczywsicie starczy mu wrazen na jakis czas . :0 aha jakby co to wszystkie glupie komentarze i podszywy byly mojego autorstwa i dzialalem w pojednyke :) ... no nic Lutek gasilmy swiatlo i idziemy w kime :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obi wan koniobij
brunetka idz sie przespac jest pozno jutro wstaniesz i jak przeczyatsz to wszystko to zmienisz zdanie ... zaloz topik jutro i nas przepros a my Ci wybaczymy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obi wan koniobij
idz juz spac bo rano musisz byz zwarty i gotowy bo jak ci ktos jogurt zajebie z dzialu mlecznego to znowu bedziesz mial po premii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raRsage
HEJ brunet ze sobą czy z sobą , co jest ... MODERIO jak jest ? dobrej nocki , mam zły dzień ...to podłe i ja jestem podła ....MODERIO . śpisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owca z heyah
co targasz skora jeszcze ze nie spisz ? pewnie bedziesz siedzial teraz do rana liczac ze sie jakas laska jeszcze tu wpisze ... masz tutaj zeby ci sie nie nudzilo w oczekiwaniu na niewaiste http://www.lolitampegs.com/home.html aha filmy sa krtotkie ale na takiego ogiera jak ty starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. Kolejny raz sie przekonalam, jak nie jestes samotna i znudzona to nie pchaj sie na narty i na tance bo zaraz sie zleca i najlepsza zabawe popsuja;)..Przepraszam wszystkich, ze nie jestem nieudacznikiem i ze wierze w ludzi, chociaz nie zawsze w to co pisza:P Jeszcze raz pozdrawiam i spokojnej nocy zycze:) Tajemniczy, jak bedziesz mial czas i ochote to napisz...adres masz w profilu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raRsage
chyba się wruszę a moe popłaczę....cholera mam bardzo zły dzień co ze mną ............................................................ to podłe ...........................................cholernie podłe............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×