Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natalka 18

Czy anal boli ??????!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość mąż zimnej zony
zostawilem kochanke bo mi tego odmówiła,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anal oh nein
bratnia-nie wzruszaj sie,na urode zle wplywa:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a idac dalej w ten temat... to gdzie wasi faceci koncza? tzn.na zewnatrz czy wewnatrz? i co robicie juz po jak konczy w srodku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngbfcxng
Jak ludzie są dobrani w seksie, jest im dobrze,to lubią wszystkiego spróbować. To jest duże podniecenie! Nawet jak uprawiam normalny seks to mój facet dodatkowo lubi mi wkładać palec do dupki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona 39 jeśli robisz to bez bólu, nawilżona, rozluźniona to powikłań nie ma... inaczej ewolucja pomyliłaby się wytwarzając odbyt, bo wypróżnianie też wtedy groziłoby powikłaniami:P jednak na siłę owszem mogą być powikłania:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chochlik:D:P nie zawsze da się romantycznie:P heh chyba znowu muszę coś biologicznie wyjaśnić tzn mit utytłania w gównie:P jak myślisz wykładzik?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sheisse Anal
To jest jakas shiza nie wiem ja np nigdy bym nawet sie o to nie zapytal... omg jakies kobiece wyobrazenia chyba o leprzym stosunku to jest obrzydliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe chochlik chociaż Ty wiesz o co chodzi:P zatem kał gromadzi się w okręznicy(jelito grube) za nim znajduje sie końcowy ok. 20cm odcinek przewodu pokarmowego - odbytnica zakończona otworem odbytowym. odbytnicę od okręznicy oddziela b. wąskie przejscie przez które kał przeciska się z jelita do odbytu tylko w momencie kiedy nazbiera się go zbyt dużo - czujemy wtedy charakterystyczny ucisk połądczony z potrzebą wypróznienia i robimy to:P. W sytuacji kiedy nie odczuwamy potrzeby wypróżnienia, kału w odbytnicy po prostu nie ma - zatrzymuje się przed przewężeniem jelita grubego. Co najwyżej ścianki mogą być odrobinę brudne, jeśli ostatni kał miał luźną konsystencję, jeśli był zbity to jest całkiem czysto, ale warto zawsze po wypróżnieniu lub przed stosunkiem zrobić płukanie odbytnicy ciepłą wodą z płynem do higieny intymnej - i puściutki pachnący tyłeczek gotowy jest na przyjęcie gościa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngdngf
Jeżeli plemniki przedostaną się do odbytu to cos się stanie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekek
Przecież pisałemdo jasnej cholery: enema, rozluźniona dziewczyna i miły chłopak, no i gumki. I jest 95% szans, że nie bedzie mial osranego fiflaka, a ona powiklań. Ale do tego trzeba być przygotowanym. Rocco to rocco, i tak, panie z filmów analnych zwykle robią sobie enemy przed scenami (chociaz ostatnio wydaje sie, ze te z najwiekszych wytworni troche to zaniedbuja ble....).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic się odbytowi nie stanie:P, jest całkowicie nie szkodliwą substancją:) porcja spermy zostanie usunięta przy wypróżnieniu, ale jeśli część wycieknie, a często może i dostanie się obok do pochwy, to przy braku zabezpieczeń może dojść do zapłodnienia. na to bym bardziej radziła uważałać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekek
nom :) i to na filmie dosyc znanego studia :) widzialem w tym samym filmie lykanie brazowej spermy co mnie calkowicie do filmu zniechecilo :) jak chcesz to podam tytul :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekek
a cio? gowna sie zachciewa? aha, oczywiscie facet nie strzela brazowa sperma :D ale ze film traktuje o scenach ff+m w ktorych jedna f lyka ladunek z tylka drugiej f... :D filmik to Cum Fart Cocktails #3 xD ostrzegam, mozna puscic pawia (ew. wywinac orla).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet zboczek
jak mi facet wkladal to takmnie bolalo ale tez zaraz stanal bo czulem sie jak kobieta ale calkiem normal to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaskaaa
anaaal boli zajebiscie!!!!!!!!!!!!!!!nie baw sie w to ja probowałam raz i nigdy nie zapomne tego bólu poza tym ani tycie tyci przyjemnosci!!!kto wogle to wymyslił beznadzieja1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0D WEKAL
WITAM WEJDZ NA TOPIK ZAŁOZONY DZISIAJ MASTURBACJA KOBIET. WEJDZ W LINK I TAM POSZUKAJ INFORMACJI O NANLU. JEST TAM SPORO O ANALU. JA LUBIE I W CAŁOŚCI POTWIERDZAM ZAWARTE TAM INFORMACJE. JA OSOBIŚCIE LUBIE ANAL I SPRAWIAM MI DUŻO PRZYJEMNOŚCI. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała rybka
moim skromnym zdaniem dupa jest tylko i wyłacznie do srania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WEKAL
to uważaj na szczupaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achka
a mnie moj facet to juz zrobil pare razy...czasami bylo milo-czasami nie!!! mnie sie wydaje ze on to bardziej woli od normalnego seksiku - tylko co z tego jak mi to orgazmu nie daje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamowa
Seks analny nie powinien boleć! Jesli boli, to albo kobieta jest za mało podniecona, albo facet zbyt brutalny. Ja osobiście uwielbiam kochanie analne i zaryzykuję nawet stwierdzenie, że dostarcza mi więcej przyjemności niż tradyjny seks:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamowa
DO ACHKI Powiedz mu o tym i popracujcie nad tym wspólnie. Przy tej formie miłości mozna mieć niesamowicie fajne orgazmy (mówię o kobietach):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamowa
A odpowiadając na pytanie w temacie (czy anal boli), odpowiedź brzmi: W ŻADNYM RAZIE NIE MOŻE! Jeśli kobieta jest wystarczająco mocno podniecona, a mężczyzna delikatny nie może boleć. No chyba, że w pierwszych chwilach, zaraz po rozpoczęciu... ale to już przyjemny ból, który za chwilę zamienia się w samą, pełną i cudowną przyjemnośc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek2006
To całkiem przyjemne uczucie czasami zaboli jeśli się nie jest rozlużnionym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkaaakochaMichasia
Mój chłopak podczas normalnego stosunku czasem wkłada palca do pupy... Całkiem to przyjemne. A najlepsze jest to że on lubie jak mu podczas seksu oralnego( w moim wykonaniu) wkładam palca do pupy... Na początku wydało mi się to dziwne, ale teraz mnie normalnie podnieca. Moim zdaniem, jeśli dwoje ludzi się kocha i w pełni znają swoje ciała to mogą próbować wszystkiego na co im tylko najdzie ochota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkaaakochaMichasia
Podczas normalnego stosunku oczywiście wkłada palca do mojej pupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myslowicki pląs
No co ty nie powiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadet23
drogie dziewczynki jestem po urazie muzgu po kturym teraz mam takie odczucia jak osoba ktura cos domnie poczuje srednio 20% z was ma naprawde orgazm wiec nie mowcie tutaj o swoich odczuciach bo jak macie slaby z przodu to z tulu nic innego nie poczujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×