Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jezdzejakfujara

nauka jazdy

Polecane posty

Gość jezdzejakfujara

Nauka jazdy samochodem jest trudna i stresująca instruktora i przyszłego króla szos. Czy instruktorzy jazdy posiadają przygotowanie pedagogiczne? Czy pamiętacie z własnych doswiadczeń z lekcji jazdy zdarzenia , które nie powinny waszym zdanień miec miejsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wlasnie robie
kurs i co chwila - jako facet dostaje zjebe ale sram na to troskze sie z kutasami pomecze i niech mnie w dupsko pocaluja :) z tego co wiem to kobiety raczej sa normalnie traktowane przez intrsuktorow . wlasnie dlatego ze nie wybieram sobie nigdy z kim chce miec jazdy jezdze z najwiekszymi kutasami a inni chodza i placza do kierownika osrodka :) wyksztalcenie pedagogiczne ? - hehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm u mnie na poczatku z instruktorem bylo OK! teraz jestem juz na finishu z jazdami i zaczyna sie na mnie wydzierac!!! albo z haslem:\"ty wiesz,ze nic nie wiesz\" dolujace troche!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z instruktorami kazdy
jezdzi jak fujara . i nie chodzi o nerwy tylko ze wwzystko ma byc tak jak chca oni . wrzucisz za pozno 2 przed skretem juz lament albo z kierunkami to samo - zenada niech mi ciule daja te prawojazdy i sie odjebia :) zostalo mi 10 godzin jazd i nudzi mnie juz jezdzenie z nimi i sluchanie ich zenujacych opwoeiesci i pytan co u ciebie - a gowno cie to obchodzi palanice siadaj obok i zamknij dziob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viollka21
a w ogole caly czas mnie macal po pipie moj instruktor co mi sie nie podobalo i dlatego doznalam poteznego orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krętacz
czy tylko w czasie nauki jazdy ujawniaja sie antytalenty uczniów czy nieprzygotowani instruktorzy. Myśle ze nowe przepisy stwarzają bardziej stresujące warunki nauki. Pedagogiczne przygotowanie może nie pasuje do tej profesji instruktorskiej. Metodyka napewno jest niezbędna uwzględniająca zachowania człowieka w sytuacjach ekstremalnych w poczatkowej fazie nauczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krętacz
wiolka 21 jednak są instruktorzy obdarzeni innymi "talentami" przekazywania instrukcji organoleptycznych. Orgazm w samochodzie motywuje do pilniejszej nauki manewrów "pipką" .NIekoniecznie służy skupianiu sie na "ruchu" ulicznym. Szanowne "poddane nauce jazdy" opiszcie metodyke stosowaną przez szanownych Instruktorów wobec Was w celu utrwaleniu nawyków przydatnych w czasie prowadzenia pojazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do mnie moj
instruktor mowi ty pedale do niczego sie nie nadajesz :( smutne to jestem maly , mam 160 wzrostu i waze 57 kg ale zeby od razu pedale ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migacz
poco tyle razy zdawać egzaminy z cofania "po łuku" . Jeśli instruktor będzie płacil za zarysowanie samochodu to wzrosnie potrzeba dodatkowych godzin jazdy na placu manewrowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie zdam za
drugim razem to biore 1,5 kafal do zebow i ide do faceta ktory mnie uczyl niech mi zalatwi , bo nie bede sie z chujami uzeral jak w grupoach 10 osobowych zdaja po 2 osoby to cos tu jest nie tak ... banda skorumpowanych kutafonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migacz
instruktor to brzmi dumnie i należy się szacunek dla jego umiejętnosci i doświadczenia. Po zdanym egzaminie "absolwent" może swojemu instruktorowi wysłać pocztówkę po przejechaniu pierwszego tysiąca kilometrów jako potwierdzenie "jakości" nauczania bezpiecznej jazdy i szczęśliwej "ręki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula21
dlaczego instruktor krzyczy ??? przeciez w samochodzie jest cicho Mam na imie Paulina i poza jazdą mam jeszcze wiele innych spraw do załatwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia23
Chciałabym żeby mój instruktor był mniej zakręcony. Bo ten mój wozi ze sobą w samochodzie pukiel włosów łonowych swojej żony. Majtają się obrzydliwie pod sufitem na takiej nylonoewj niteczce. Nie palę, piję tylko okazjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia olcia
mialam doczynienia z 4 instruktorami, najlepiej uczył mnie gosciu ktory wlasnie konczyl magisterskie studia pedagogiczne, wiec chyba ma to jakies znaczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula21
czy spotkałyście pachnącego instruktora ? mowiącego spokojnym głosem, zwracającego sie po imieniu? Są zmęczeni wielogodzinnymi jazdami w napięciu ale to nie usprawiedliwia zachowań niegodnych i niegrzecznych, mogą odpocząć poza samochodem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezdzejakfujara
czy kamera w samochodzie jest bardzo stresująca ? Wszędzie mamy świadomość "kameralnego" podglądania. Zapisy lekcji nauki jazdy powinny być materiałami szkoleniowymi. Wiele zabawnych sytuacji, niebezpiecznych manewrów, dowcipów instruktorów ropropagowanych ułatwiły by nawiązanie kontaktu 'nauczyciel -uczeń' z możliwościa eliminacji osób "niemedialnych" z grona instruktorów. Chyba, że wlaśnie tajemniczość nauczania jazdy jest Istotą metodyki w Ośrodkach Nauczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak uwazam
czy jeste tu ktos kto zdawala po straemu nie zdal i teraz musi po nowemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescator 555
Wybieliłem sobie anusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku nie było żadnych nieciekawych sytuacji, myślę więc ze warto wybrać profesjonalną i renomowaną szkołę nauki jazdy. W http://www.koszela.com.pl/ maja swietnych instruktorów, którzy doskonale przygotowuja do egzaminu na prawo jazdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie uczylam jezdzic w szkole http://manewr.com.pl/ i przyznaje ze to byly najlepiej wydane pieniadza;) zdany egzmain za pierwszym razem, nie zdarza sie tojuz tak czesto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam mój kurs prawka. Poszłam do gościa który prowadzi szkołę jazdy z wygody bo blisko domu. Szybko pozalowalam. Gość beznadziejny, krzyczał, denerwowal się że mu zniszczymy samochód bo akurat miał nowy. Na koniec kursu mówi mi że zapomniał o tym i o tamtym ale pewnie sobie poradzę.... Oczywiście za pierwsze razem nie zdałam. Poszłam na doszkalające do innej szkoły i facet w pięć godzin nauczył mnie wiele więcej niż tamten przez cały kurs. Egzamin zdany za 2 razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×