Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Młoda Żona

sex w małżeństwie

Polecane posty

Gość Młoda Żona

czy żona ma obowiązek oddawania się mężowi wtedy kiedy tylko on ma na to ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż zimnej zony
Kodeks Rodzinny mówi wyraznie ze; żona ma OBOWIĄZEK współzyc z mezem, tylko niestety nie podaje jak często, i ten temat jest powodem rozwodów,jako powód niedopasowanie seksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda Żona
a jak ona bardzo rzadko ma ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ------- mąż zimnej zony a ty co masz magiczny pierścień i przeniosłeś się z epoki średniowiecza, co to znaczy musi? już niket nic nie musi, może tylko chcieć :D a czemu to niby mąż nie jest zmuszany do prania, gotowania, prasowania etc. etc. etc. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wtedy: - mąż jakoś to będzie znosił i będziecie razem żyli szczęsliwie bądź nie, - znajdzie sobie kochankę, - rozpadnie się małżeństwo. Życie pisze różne scenariusze. Jeśli ty masz małe potrzeby seksualne to poszukaj kogoś kto ma podobne. Podobno seks nie jest ważny w małżeństwie alech chyba tylko wtedy jak się dobiorą impotent z oziębłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda Żona
kiedys tak nie bylo, jakos ostatnio po prostu nie mam na to ochoty, nudzi mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie jest także jego wina że go to nie nudzi i ma ochotę. Problem leży po środku. Porozmawiajcie, wprowadźcie jakieś urozmaicenia. Może to rutyna wdarła się w związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może poprostu masz spadek tzw. libido, lub może to być przemęczenie, stres, praca, etc. etc. Poza tym od takich spraw są poradnie małżeńskie i tzw. seksuolodzy - to oni muszą na ten spadek ochoty coś poradzić a nie kafeteria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generałowa
Powiem Wam , że za czasów studenckich , mimo slęczenia po nocach nad projektami , miałam zawsze siłę na harce i wkurzało mnie , że mój pracujący już wtedy facet tej siły tak nie ma , to znaczy nie zawsze ma. A odkąd poszłam do pracy i zaczęło się chodzenie w kieracie , pobudka wcześnie rano , zero spóźnień , obowiązkowość i rutyna , to mój diabelski temperament się uspokoił odrobinę i teraz już nie złoszczę się , że nie zaspokaja mnie w pełni :P Bo po prostu sama też nie mam tyle siły co jako studentka :P Po to macie buzie , żeby rozmawiać ze swoimi partnerami o swoich potrzebach i żeby iść na kompromis. A musieć to może musi , może nie musi , ale to - jak już powiedziano-nie średniowiecze , że żona musi się oddawać mężowi o każdej porze kiedy on sobie zażyczy - i odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno to wina
przemęczenia i stresu jak ktoś wspomniał wyżej skoro piszesz,że wcześniej tak nie było-ja z mężem jeszcze dużo przed ślubem miałam również większe potrzebny nawet bardzo duże,ale teraz dochodzą różne problemy życiowe i to dodatkowo osłabia,najlepiej porozmawiaj o tym z mężem,wyjeździe gdzieś,pójdzie do restauracji,zapomnijcie o kłopotach,życzę powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznikowa
a czy Ty młoda żono pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznikowa
ah przepraszam , bo mi się cośpomyliło , myślałam że to mąż sięmiga od obowiązków ;) a czy mąż pracuje ? pociesz męża , że większość kobiet (przynajmniej większość moich koleżanek) to w ogóle w ciągu tygodnia nie toleruje żadnego seksu , bo padają na pysk ze zmęczenia i stresu; odpręż się za to w weekend , żeby Wam obydwojgu było miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznikowa
Jak Cięnudzi seks i przez to nie masz ochoty , to pewnie mąż jest monotonny w łóżku . Może Ty zresztą też , nie wiem . Trzeba by kupić sobie jakąś kamasutrę i wypróbowywać nowe pozycje i pomysły. Zmienić scenerię , nie wiem , różne rzeczy , żeby urozmaicić seks. Dla Ciebie to teżbędzie przyjemność- na pewno większa , niż po prostu powiedzieć - nie mam już ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescator 555
Wybieliłem sobie anusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×