Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dawid z gazownii

Dlaczego faceci ogladają innych facetów pod prysznicami w siłownii ?

Polecane posty

Gość dawid z gazownii

Zauwazyłem,ze u nas w fitness klubie faceci czesto patrza na swoje przyrodzenia w szatni czy pod prysznicami.Sadzicie,ze wynika to z czystej ciekawosci aby sie porównac z innymi samcami czy tez jest to jakis podtekst erotyczny ? Co myslicie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna z elektrowni
bo faceci mają jakąś obsesję na punkcie swoich penisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek zza miedzy
Cos w tym jest. Ja tez czasami spojrze i porównam ze swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek zza miedzy
Pewnie i zdarzaja sie ale własciwie wszyscy sie ogladaja pod prysznicami i nawet czesto rozmawiaja o tym,ze ktos ma duzego albo nazywaja jakiegos kumpla "ogierem" albo "koniem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z lisciem na głowie
Kobiety tez patrza na siebie w klubach pod prysznicami.to normalne.Ogladamy innych,porówujemy siebie a czasami lubimy jak inne kobiety na nas patrza,bo mam ładne piersi albo pupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek zza miedzy
o kobietach tez mówimy suczki a o waszych cipkach "myszki" albo "tchórzofretki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madonna z Czarnej Polany
faceci maja potrzebe porównywania sie z innymi samcami.To naturalne ,ze porównuja swoje członki.W końcu jak głosi stare hasło "wielkośc ma naprawde duze znaczenie" Mężczyxni dobrze o tym wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucy in The Sky
do kobiety z liściem na.. w życiu nie chciałabym, żeby jakaś obca kobieta patrzyła na mnie, jak ja się myję pod prysznicem i prawdę mówiąc nie przyrównywałam wielkości mojego biustu, pupy, itd. do wdzięków koleżanek, bo i po co? ( no, może w szkole podstawowej - jeśli ktoraś szybko "wystrzeliła" pod bluzką) :-P To ciekawskie oglądanie panów siebie nazawzajem ( też o tym słyszałam), jest dla mnie idiotyczne i mało męskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polisz woman
faceci maja kompleksy na punkcie swojego przyrodzenia jak ich jest maly to szukaja mniejszego a jak jest duzy to ogladaja czy ktos przypadkiem nie ma jeszcze wiekszego....dlatego faceci tak bardzo lubia zeby kobiety wykazaly oznaki akceptacji i troszeczke sie ich sprzetem pozachwycaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madonna z Czarnej Polany
masz racje.faceci ciagle muszą porównywac swoje ptaki.Mnie tez kiedys facet pytał,czy widziałma wiekszego i jak mu powiedziałam,ze tak,to pytał jaki był ten wiekszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodzę się, że to podglądactwo to domena facetów. Kobiety nie patrzą na siebie w szatniach, przebieralniach. Ja obserwuję jedynie jak sa ubrane inne dziewczyny, podpatruję ciekawe połączenia kolorystyzne, zestawy ubraniowe... ale nigdy nagie ciała. Interesuje mnie moja ciało - to czy będzie sie podobało facetom. Faceci to pozoranci - niby macho- a jednak tacy zakompleksieni z powodu jednej częsci swojego ciała, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek zza miedzy
w szkole podstawowej to nie tylko ogladalismy siebie nawzajem ale i wygłupialismy sie bawiac sie wspólnie naszymi penisami. Na koloniach to samo.Wszyscy chłopcy sobie poównywali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek z Łodzi
my tez sobie ogladalismy z chłopakami na obozie sportowym. Teraz tez w klubie widze jak zerkamy sobie miedzy nogi.To chyba normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pożeracz niewieścich serc
Myslę,ze faceci lubia sie porównywac.Najczesciej chca wypaść lepiej.Nie zawsze sie to udaje bo inni maja wieksze ptaki niz my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pożeracz niewieścich serc
Dlaczego? Przeciez wiekszosc facetów mówi,ze wali sobie konia.To takie naturalne nazewnictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rupert murdoch
jak mieszkałem w internacie to zawsze odchodziły jakies zabawy pod prysznicami. Nie tylko na ogladaniu ptakow kolegów często sie kończyło... Nawet fajnie wspominam te stare czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zibi_1978
mysle,ze ogladamy facetów aby sie porównac czy nasz patszek jest mniejszy czy wiekszy .Kobiety chyba tez porównuja swoje cycki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Adam z bloku obok
ja tam nie patrze na kumli z siłki a jak oni patrza to jest ich sprawa.mam duzego wiec nie musze sie wstydzic.heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to straszni geje sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Adam z bloku obok
ale ja nie jestem gejem ,moi kumple tez nie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Adam z bloku obok
no,wiem co mówie:-) Nie jestem gejem ale nie przeszkadza mi jak faceci patrza na mojego fiuta.niech zazdroszcza.hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atak z boku
Jak można porównywać penisy nie będące w stanie wzwodu? No chyba że pod prysznicami wszystkim facetom stoją :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Adam z bloku obok
ja nawet w zwisie mam duzego.taka kiebacha mi wisi.dziewczynom bardzo sie podoba mój skarb:-) Jestem z niego dumny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atak z boku
Niech się zrobi trochę zimniej i z pytona zrobi się wróbelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmaczna kiełbacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×