Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kardula

9 kg w niecały miesiąc ?! TAK!

Polecane posty

Kamillcia - bez przesady, ja mam podobne wymiary i tragedia to nie jest ;) Owszem jest sadełko ale ogólnie jest to waga odpowiednia do wzrostu :P Chociaz nie powiem, też jestem na diecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia 18
właśnie zastanawiam się nad swoim wyglądem,mam 19 lat i 182 cm wzrostu i ważę 85 kg:(Niewiem jak się ich pozbyć!Chciałabym ważyć tak 65 kg ale niewiem jak mam to zrobić.Chciałabym schudnąć do tej wagi od 01.02.2007 do28.02.2007 proszę przysyłajcie na mojego maila jakieś dobre i skuteczne diety:))Pozdrawiam bardzo gorąco!!!Razem osiągniemy cel:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisza
Hello:) a ja zaczynam od dzisiaj mam 162 cm i 65 kg!!!!!!!!! jestem przerazona. Moim celem jest chociaz 55 kg mam na to 2 m-ce. jakies sugestie, pomysly dobre rady ?!?! Czekam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kisza! Jak fajnie ze wygrzebalas ten topik, odchudzalam się na nim rok temu. Niesamowite uczucie, czytac swoje zapiski sprzed roku :) Oczywiscie przylanczam się, nie do 9 kg, ale do tego miejsca, naprawde przynosi szczescie :D A moze są tu gdzies moje stare kolezanki? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annna m
wiecie co laski...ja tez mam problem;/ kurde wkurza mnie, że mam gruby brzuch i uda;l to jest straszne;l;l pomogłybyście mi? wiecie co ja sie ograniczylam do wody i jabłek narazie... powiem wam że moja waga na wzrost nie ejst taka odrażająca ale pomimo tego jest mi bardzo źle i nie moge zasnąć...;( wzrost-166 waga-55 pomozcie mi jakos zeby to 5 kg schudnac w dwa tygodnie;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaartuchaTTTT
hej dziewczyny ja mam podobny probem i zamierzam się pozbyć zbednych klgramówa mam ich sporo waże traz ok 65 kg a chciałabym dojśc do wagi mojej wymarzonej ok 47 kg najpierw chce zgubić te 5 kg... kiedyś byłam szczupła ważyłam 45 kg ale stres siedzący tryb życia sprawił że szybko mi przybywały kilogramy... ogólnie to jeszcze moja słabość do piwa które po prostu lubię... po 1. koniec z piwem i orzeszkami, po koiec z siedzeniem, po 3 koniec z ziemniakami, koniec białego piczywa i mięsa... kidys stosując sie do tyh zasad w ciagu tygodnia przy drobnym wysiłku zgubiłam 3 kg moim zdaniem to bardzo duzo...ale niestety miałam wtedy mało motywacji... teraz mam jej więcj,,,, :) na szczęście pozdrawiam i życze dościa do wyznaczonych celów mam nadzieje ze nam sie uda :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuladdd
Ja mam 53 cel: 45 od jutra koniec z białym pieczywem, tłustymi wędlinami i słodyczami do tego muszę trochę ujędrnić ciałko. Muszę poćwiczyć i stać się piękna i sexowna. Niedawno skończyłam trzydziestkę i jestem lekko przygnębiona. Ale biorę się za siebie. Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny, które też chcą schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość login
hej a ja mam ok 170 cm wzrostu i waze 73 kg i chciałabym zejsc do wagi 60 no zeby efekt było widac nie tylko na wadze ... :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IguSiiaXx.
Iga : 165cm Waga : 48kg Cel : Co naj mniej 44kg Czas : Jestem leniwa wiec daje sobie 3-5 tygodnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulkaaa:)
wzrost:169 waga: 51 cel:48 Jak sie pozbyc szybciutko 3kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha ;p
Hejka dziewczyny ;p Z checia sie do was przyłacze. waga : 53 kg wzrost : 172 cm cel : 45 kg juz wiele razy probowalam schudnac ;p w tamte wakacje wazylam jakies 60 kg i schudlam 10 kg ale znowu troche przytylam...lenistwo xd Teraz postanowilam ze chce osiagnac swoj cel. Bede sie odchudzala poprzez glodowke i cwiczenia. Wg mnie dobre jest przy tym zucie gumy ( bez cukru ) poniewaz gdy cos zjemy to ona przyspiesza trawienie pokarmu :p Powodzenia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×