Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kardula

9 kg w niecały miesiąc ?! TAK!

Polecane posty

witam wszystkich:D jak widzicie jestem zadowolona... hmmmm... miałam się nie ważyć ale...jest dobrze 66kg pomaleńku,ale spada i lepiej w dżinsachwyglądam:) na dobre wkręciłam się w dietkę, jajeczka mam,,swojskie,, kupiłam pyszną rybę, następnym razem zapytam o nazwę:( pikę w piekarniku indyka, cała rodzinka jada teraz zdrowo, dużo warzyw i surówek...:):):) teraz zważę się dopiero w sobotę rano i zobaczymy pozdrawiam 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Witam z rana ;) Piję kawę, bo mnie coś głowa boli, ale mam troszkę problemów i to pewnie z myślsenia :( Chciałam sie dokładnie pomierzyć ale nie umiem znaleźć metra a teraz nie mam za bardzo czasu szukać. wiec póki co pozostaje mi tylko waga. Ja pewnie dziś znów będe pisać pracę :O ale chę to jak najszybciej skończyć. Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Trzymam się tego tysiąca, ale waga ani drgnie... Spróbuję chyba od jutra Twojej diety, Kejt. :) Też bym chciała zobaczyć wreszcie 6 zamiast upartej siódemki, jako liczby dziesiątek kilogramów. ;) T.T., o czym praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) W końcu jakaś ładna pogoda:) Wypiłam wlaśnie kawe i zjadłam śniadanie: 1 wafel ryżowy z plastrem sera białego i paroma plasterkami ogórka zielonego, do tego troszeczkę kapusty kiszonej. Zaraz zrobię sobie herbatkę czerwoną i zabieram się za nukę:O a popołudniu idę kupić sukienkę na wesele :) Pozdrawiam Miłego dnia kejt - a co u Ciebie? Jak dietka? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobity nie mogę !!! jestem szczęśliwa!!! oczywiście się zważyłam i ważę 65kg,,,,,,,,hura!!!!!!!!!! na szczęście waga wysiadła, :( :( wykończyłam całe baterie!!??:D a to i dobrze bo nastę pne kupię dopiero za tydzień nie będzie mnie kusiło....by się ważyć pozdrawiam, 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! 🌼 Ufff, dostalam miesiaczke, ale z 2 tygodniowym poslizgiem :O juz myslalam ze mi calkiem zanikla jak u anorektyczek... :( Kurcze, jakie to dziwne, jednego dnia jestes grubasem a po trzech miesiacach masz objawy anoreksji :( Nie macie pojecia jak bardzo sie boje ze przytyjé... kurcze, juz nie béde pisala ile waze ale dalej chudne... a wiecie co jest najgorsze, ze dalej widzé siebie jako puszystá dziewczyné, a przeciez budzac sie rano widze czerwone bolace plamy miedzy kolanami, bo mi sie kosci wbijaja... Dobra, mniejsza z tym, chcialam wam tylko powiedziec, ze po zrzuceniu tego balastu nie tak latwo jest uwierzyc ze to juz koniec... Tyle miesiecy wyrzeczen, nienawisci i obrzydenia do wlasnego ciala i nagle masz mu zaufac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) kejt - baardzoo gratuluję, że waga w końcu zaczeła spadać ale to musiało nastąpić ;) bardzo się cieszę, że Ci sie udaje tak trzymać👄 A jak tam upatrzyłaś sobie już sukienkę na wesele? Bo ja już mam i bardzoo mi się podoba - długa, satynowa i taki ładny delikatny różowy kolor :) tylko już nic nie mogę do niej przytyć ;) ewentualnie schudnąć. kobieta szreka - doskonale Cię rozumiem, ja też sie boję przytyć, ale nie mozemy się tak schizować. Trzymam kciuki 🌼 A u mnie pogoda sie popsuła i bardzo pada a rano tak ładnie bylo. PAPA :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może i u mnie się wreszcie ruszy... Spory luz dziś czuję w spodniach, jutro włożę któreś z mniejszych. Jak byłam z małym na spacerze, cały czas miałam wrażenie, że się ze mnie zsuną. ;) Rzeczywiście, mogę je już zdjąć bez odpinania. :) Wiosna jest, więc 🌻 dla każdej z Was! Cieszę się, że ładnie chudniecie. Miarę jednak znajdźcie swoją i nie przesadzajcie, bo o to na wiosnę łatwo. Kobieto szreka trzymaj się dzielnie i nie znikaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Wstalam już o 6.00 a dopiero teraz znalazłam chwilkę żeby napisać ;) Pogoda fatalna .. pada i pada :( Już po kawie i śniadanku: 1 krążek ryżowy z serkiem kanapkowym i troszkę twarogu. Zaraz wypiję pu erh i dalej zabieram sie do pracy a właśnie ta moja praca dyplowmowa w sumie nie jest trudna nawet ciekawa ale mi się jakoś nie chce pisać :( A mam pisać o bankowoci elektronicznej. Na wadześ dalej 64 kg a metra jeszcze nie znalazłam ;)żeby się zmierzyć. Miłegi dnia papa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tic Tic
nikt nic nie pisze?:( gruby misiu, kejt ..- odezwijcie się ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde powyższy wpis to ja ;) nie wiem co mi się literki mylą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia_21
Ja tez zaczynam jutro!!! Waga: 60 kg Wzrost: 166 Cel: 54-55 kg Trzymajcie prosze kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zmykam, wiosnę poczułam, więc przy komputerze siedzieć nie mogę, fruniemy na dłuuuuuuuuuuuugi spacer! 🌻 Do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Dziś zmykam na cały dzień na uczelnię, więc nie będe myśleć tyle o jedzeniu haha ;) Miłego dnia pa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kejt
jaka diete stosujesz,moglabys podac przykladowy jadlospis? thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczekałam się, znów waga pokazuje coraz mniej! :D szkoda tylko, że dziś nie uda mi się wyjść na wielogodzinny spacer. :( Dzisiaj zadanie=sprzątanie... :o Ale jutro hopsa sa, do lasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszę co jadam od 2 tygodni, jest to ok. 1000 kalorii wcześniej zaczęłam kopenhaską ale zrezygnowałam po tygodniu, schudłam 2 kg ale wróciły:) w sumie zmieniłam sposób odżywiania od początku miesiąca i schudłam ok.5 kg MOJE ŚNIADANIA 2 jajka sadzone pół łyżeczki masła do smażenia parę listków sałaty 2-3 plasterki szynki lub wędzonego indyka pół szklanki soku grepfrytowego lub pomarańczowego OBIADY mięsko pieczone w piekarniku, min. ilość oliwy, przyprawy (np. pierś z indyka, kurczaka, udko kurze...) warzywa gotowanezielone i czerwone( brokuły,buraki, papryka czerwona, fasola szparagowa, marchewka...) pół szklanki soku KOLACJE ryba pieczona w folii lub duszona z warzywami lub surówką z marchwii, CZASAMI ZMIENIAM obiad z kolacją A kiedy nie mam ochoty na mięsko to zjadam na obiad rybę a na kolacje to samo co na śniadanie Przed snem wypijam mleko 2% szklaneczkę, w ciągu dnia 2 kawy rozpuszczalne z mlekiem, herbatę miętową bo lubię :) Myślę, że jest to zdrowe, wcale nie jem chleba i nie brakuje mi tego o słodyczach nie myśle, alkoholu też nie piję, ćwiczę delikatnie rowerek stacjonarny ok.30 min, brzuszki ,,zwykłe,, ręce splecione na karku unosimy barki- nie odrywając tułowia od podłoża, napinamy mięśnie brzucha i tak do przodu i skręty w lewo i w prawo ( ja robie po 50szt na każdą stronę) polecam działa, Przed weselem zamierzam sie zmierzyć, efekty widac gołym okiem. Mam jeszcze miesiąc miałam rozmiar 42, jest 40 a za miesiąc na pewno będzie 38:) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach no i jeszcze jem jabłko i pomarańczę w ciągu dnia zapomniałam dodać, dałam sobie spokój z jogurtami serem białym bo wcześniej pochłaniałam tego dużo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejt_ bardzo podobnie jemy. :) Czyżbyśmy korzystały z jednej stołówki? ;) Tylko ja nie zrezygnowałam z białego sera, jem ten z piątnicy, no i nie jadam raczej owoców. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem nowa na kafe
czy ktos moze mi napisac jak sie robi te kwiatuszki, serduszak itp.?? prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cd do Kejt
czy wszystkie warzywka mozna? poprosze o uwagi i rady za te dotychczasowe dziekuje z calego serca:) buziaczki:) jak przebiega tempo chudniecia a tej dietce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cd do Kejt
dodam ze bardzo sympatyczna atmosfera tego topicu,sympatyczne i sluzace rada dziewczyny,dziekuje jeszcze raz,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×