Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość melko następne

melko następne-ważen

Polecane posty

Gość melko następne

mój synek ma 4 miesiace skońćzone chciałabym podać mleko następne czy mam robićto na ręke czy nalerzy skontaktować się z lekarzem by sam zdecydował czy już na to jest pora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melko następne
nikt nie napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisz po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaszkodzi skonsultować z lekarzem, chociaż mój lekarz powiedział żebym sama zdecydowała bo dziecko nie miało alergii więc bez różnicy. Wypróbowałam Nan, Humanę ale najbardziej smakowało malcowi Bebiko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam gdzieś, żeby nie zmieniac dziecku mleka, no chyba, że sa ku temu jakieś przesłanki, np. alergia. Niestety przeczytałam to za późno i mój syn przestał pic mleko po moich eksperymentach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do KarolinyW
Karolina ja właśnie moejmu małemu po konsultacji z lekarką zmieniłam Bebilon 1 na Bebilon 2.Mały nie chce w ogóle mleka - w ogóle jak by stracił apetyt -czy to może byc spowodowane zmianą mleka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tak było ale przyznam, że niepotrzebnie eksperymentowałam z mlekiem. Maks ładnie jadł Nan a ja dawałam mu raz Nan, raz Bebiko, raz z kleikiem raz bez, aż w końcu odmówił jedzenia mleka. Na szczęście był juz w takim wieku, że mogłam mu dac jogurt i twarożek i jakos sobie radzimy. Jeśli moge Ci cos zasugerować. Spróbuj mieszać 1 z 2. Najpierw wiecej 1 i stopniowo zwiększaj ilośc 2. Ja tak robiłam, zasugerowała mi to lekarka, i nie było żadnuch problemów z przejściem z 1 na 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja każdą zmiane przedyskutował
z pediatrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dała sama
i nikogo nie pytała;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi się że najlepiej
matka zna swoje dziecko.Owszem jak chcesz to pytaj lekarza.Ale jeśli twoja dzidzia ładnie przybiera na wadze,nie ma niepokojących obiawów to nalerzy podać mleko bardziej wartościowe i syte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×