Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekaaawy

czy dziewczyny patrza facetowi na spodnie?

Polecane posty

Gość w sumie to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ona
patrzą, patrzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facio1234
a ciekawe co takiego daje im takie spoglądanie jak penis w stanie niepobudzonym może być mały, a w czasie podniecenia powiększy się kilkakrotnie - mój tak ma. Pewnie niejedna uśmiechnęła by się widząc go takiego wiotkiego małego, ale nie wiedziałbyście co tracicie, bo się to maleństwo przeradzą w zadowalacz xxl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu nie chodzi tak do końca o penisa :) - sam zarys sylwetki w tym miejscu, męskie bodra, pupa, ruchy - to męskie coś ... - chodzi o wyobraźnię ... - przynajmniej ja tak uważam, to są moje odczucia ;) faceci patrząc na kobiety, robią to po prosytu trochę inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facio1234
ale ja mówiłem ogólnie do tych co patrzą na penisy. Ja jak patrzę na dziewczynę to oczy/włosy/twarz/usta a potem pupa i na koniec piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oregano
no pewno, ze tak i puszczam wodze fantazji jak mi sie facet podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pytanie dotyczyło ... spodni w tym miejscu ;) - więc taka jest odpowiedź patrzymy na to miejsce, ale niekoniecznie tylko penis nas interesuje (choć tak to penie wygląda z boku) - samo to, że to takie intymne miejsce sprawia, że zerknięcie jast ... fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facio1234
No nie... a jak faceci gapią się na cycki to już są świnie. ALE JESTEŚCIE! Od tej chwili będę się ostentacyjnie gapił na cycki i tyłki, chociaż nigdy tego nie robiłem (nie, żeby miał ktoś to widzieć :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większość z nas i tak doskonale wie, że się ... gapicie - tylko udajemy, że nie widzimy ;) I kto powiedział, że kobiety tego nie lubią? - ależ lubią, lubią, tylko obyście to robili taktownie i ... bez łap od razu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię patrzeć na takie opięte spodnie ... achhh sama przyjemność :D ale trochę przerąbane bo jak facet to zauważy ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facio1234
Ja patrzę dyskretnie i jeszcze nikt prawdopodobnie nie zauważył - ale to tylko jeśli ktoś stoi obok czy tam gdzieś dalej - nigdy z rozmówczynią. Zawsze patrzę dziewczynom w oczy, przynajmniej w twarz, bo w oczy czasem tak patrzeć to krępujące. Ja mam zawsze lekko coś w lewej nogawce wypchanego, ale nie czułem jeszcze wzorku niczyjego na sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz mi Mary ,że jak zauważy to sie będzie jeszcze bardziej prężył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oregano
bo my jestesmy sprytne i przebiegle, takie jamesy bondy w spodnicach i facet nie ma mozliwosci nas przyuwazyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jeszcze ze mną nie gadałeś :P ja mam chyba takie zboczenie ... ale mój wzrok sam się TAM kieruja ... a ja nie chcę :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facio ... - słodki jesteś, naprawdę. No ale ok. - żyj w świadomości, że żadna tego nie zauważyła :) - nie będę ci mieszała w głowie, tym bardziej, że z tego, co piszesz, jesteś taktownym facetem - a to duży plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jankesa jak mi się koleś w biust patrzy to się zawsze zakrywam :D a więc facet może to samo by zrobił ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linera
Dziewczyny facet zagladając w dekolt widzi naturę i ma chęć, a my patrząc na rozporek nic naturalnego zobaczyc nie możemy, no chyba, że zamek niesprawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ,że my dysponujemy wyobraznią:D( która niestety w tej kwesti często zawodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja wybujała wyobraznia przeradza się często w wybujałe owłosienie u poządanego osobnika (taki pech:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facio1234
mała megi "tym bardziej, że z tego, co piszesz, jesteś taktownym facetem - a to duży plus" - bo ja wiem, jestem sam jak palec, do tego nieśmiałość mi doskwiera :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amiii
sie podobaja ramiona szerokie facet ma czym objac a ja sie czuje malutka i bezpiczna :D!! dupcie tez sa fajne:). a co do siuska oczka same leca w dol;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facio ... --->hmmm, no z tego, co dziewczyny piszą, to może powineneś nosić bardziej obcisłe spodnie ;) (to tak odnośnie tematu, żeby nie było, że piszę nie na temat) - oczywiście to jest żarcik, dla rozweselenia Cię :) nic się nie martw, znajdziesz, znajdziesz - nic na siłę, a takt u faceta to naprawdę duży atut, tyle tylko, że tego nie widać tak na pierwszy rzut oka, trzeba kogoś poznać, żeby to docenić ... - więc troszkę więcej odwagi, daj im szansę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doładuj
tak to prawda że sie patrza na spodnie , niektóre bardziej dokładnie......, czy wystaje mu z kieszeni wypchany porfel ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez kompleksów
oczywiście że patrzą moja żona na pierwszej randce ze mną zwróciła uwagę że siedząc w nogawce mi sie odznacza ,co zdradziła dopiero po ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EROSHEROSKATERAZ
oj "ciekawy" to ty nie wiesz ze to BZDURA????// bo kobitki noszą sztuczne staniki push upy i w trakcie sie okazac moze ze ten mega cyc to kit a faceci :tego nie wiesz??// ze czasem mają malutkiego w stanie spoczynku a jak przyjdzie co do czego to ...,SZOK taki wielki i na odwrót tezs bywa tzn. duzy w stanie spoczynku a w trakcie bara bara nie wiele sie zwieksza, wiec te durne oglądania cyckow czy rozporków są nic warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×