Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość swps

marzenia zwiazane z seksem-skryte tylko w glowie

Polecane posty

Gość swps

macie cos takiego? o czym myslicie, budzi sie w waszych myslach, glowach, kielkuje, ale jest duszone w zalazku.. .. bo boicie sie reakcji partnera na propozycje tego? bo sie wstydzicie? obawiacie, ze jemu/jej ta propozycja sie nie spodoba, pomysli o was zle? cokolwiek? smialo, smialo, u mozna pisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swps
te kilka slow o tobie w twoim profilu oddaje wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolalam na pomaranczowo, bo mi tak wygodniej i niezbyt czesto tu bywam czujesz sie lepiej podszywaczu? dziw mnie bierze co ludzie w glowach maja, zeby taki tekst wymyslec nawet jakbym sie bardzo starala, to bym rady nie dala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straz ratunkooowa
swps - chyba powinnas sie zalogowac :) ja chyba tez.. jezeli chodzi o temat, to jest kilka takich rzeczy, mysli ktore czasem się pojawiają, ale np. u mnie nie są traktowane tak 100% serio, to bardziej fantazje, które moze własnie powinny zostac fantazjami, bo ich realizacja mogła by wiele zmienić w relacjach w związku w sensie negatywnym, np: trójkącik a Twoje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straz ratunkooowa
ooo, no własnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaloguj sie i to szybko :) ja mam ich troszke :P moj mezczyzna jest raczej dosc spokojny w tych kwestiach ale rozkrecam go ;) jesli chodzi o trojkacik- to owszem pojawia sie czasem w moich myslach, ale akurat tego na pewno bym nie chciala zrealizowac, on tez by sie nigdy nie zgodzil zreszta uwazam, ze to mogloby stanowic zagrozenie dla zwiazku, bynajmniej naszego co do takich, ktore pojawily sie w mojej glowie, ale zrealizowalismy je, to troche ostrzejszy seks- uwielbiam to, ale od czasu do czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straz ratunkooowa
moze glupie pytanie - jak sie zalogowac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lya
swps- studiujesz psychologie? robisz jakies badania psychologiczne? to nie jst najlpesze miejsce, proba badanych jest niereprezentatywna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kliknij na gorze strony w preferencje :) dalej juz bedziesz wiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straz ratunkooowa-real
no to masz babo placek :/ wyprzedzil mnie :) cos wymysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobzik jestem
do straz ratunkowa to jak pomozesz mi bo ja caly czas czekam na twoja pomoc sorki ze cie tak nekam ale chcial bym zebrac jak najwiecej informacji a ty spoko o tym piszesz. i dzieki od razu za pomoc. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lya--> wnioskujesz to po moim nicku? rozslawiona \'szkola wyzsza psychologii spolecznej\" :) nie, nie studiuje tam, ani nie studiuje psychologii, choc cos, co ma sporo z tym zwiazane ale moj nick poniekad wzial sie od tej szkoly- kiedys napisalam cos na topicu o swps wlasnie, ktos o cos pytal, ja mam sporo znajomych z tej szkoly, odpowiedzialam uzywajac nicka z nazwa tej szkoly i tak zostalo :) a co do badan- nigdy by mi nie przyszlo do glowy robic ich tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak ja Cie teraz strazaku rozpoznam jak Ty inny nick bedziesz mial??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lya
ja ta studiuje:) nawet nie wiedzialam, ze byl topik, dotyczacy tego miejsca. a jesli chodzi o fantazje, to mam takie, ktore wydaja sie bardzo podniecajace, ale chyba tylko wtedy gdy o nich mysle, bo w rzeczywistosci pewnie by mi sie nie spodobaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, podszywaczu, oddaj mu tego nicka moze pobawimy sie w zgadywanie hasla z jakimis podpowiedziami? jak zgadniemy, oddajesz nick? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lya- a co do tego topicu o swps, to on byl bardzo krotki, nie rozwinal sie chyba, ktos zadal pytanie, odpowiedzialo mu z 5 osob moze i po temacie takze nie dziwne, ze nie zauwazylas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strazaku, jakbym mogla Cie nie rozpoznac :) ps jestes strazakiem, jak przstalo na strazaka Sama, ktory przyjezdza na nagle wezwania? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli prawdziwy strazak z Ciebie :) niedaleko mojego domu jest jednostka strazy pozarnej- zawsze lubilam sobie popatrzec na strazakow ;) co do marzen, to seks z moim mezczyzna zaczyna byc dla mnie za spokojny wiecej ognia w nim potrzeba, szalenstwa, ostrego posmaku ale to akurat nie pozostanie w mojej glowie- zamierzam to wprowadzac dalej w nasze lozkowe zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci szczerze ze kiedys, gdy bylem jeszcze w jakims stalym zwiazku, to pojawil sie podobny problem i to tez ona chciala nieco \"ostrzejszego\" podejscia do tematu.. ciekaw jestem jak Ty to widzisz, czego potrzebujesz? co rozumiesz przez więcej ognia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym, zeby nie zawsze w lozku traktowal mnie tak romantycznie, tak bardzo czule choc uwielbiam to i nie chce z tego za nic rezygnowac ale czasem, dla odmiany mialabym ochote na bardziej \"zwierzecy\" seks nie mowie tu o zadnych bdsm, bo w ogole mnie taka tematyka nie kreci ale zeby mnie czasem wzial ostrzej, przejal lekka kontrole to mi sie marzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ciekawe :) wlasnie to jest ten glowny problem, kobiety chca by sex byl delikatny, mowia o tym i taki sprawia im przyjemnosc, w pewnym momencie jednak maja ochote tez na cos ostrzejszego, ale juz tego tak otwarcie nie okazuja, przynajmniej nie zawsze, a facet musi sie polapac :) ehhh, kobietki kobietki na szczescie ten problem mam za soba :) nie chce byc niedyskretny i nieuprzejmy, ale w koncu to internet, powiedz co na przyklad sprawiloby Ci przyjemnsc? co rozumiesz przez \"zwierzecosc\" przy jednoczesnym zachowaniu pewnych granic? jakies przyklady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno u mnie odpadaja wulgarne slowa jakos sobie nie wyobrazam, zeby moj facet mowil do mnie per \"suko\" :) jemu by zreszta to przez gardlo nie przeszlo o co mi chodzi konkretnie? zeby mnie nagle zaskoczyl, dobral sie do mnie ;) szybkimi i zdecydowanymi ruchami, przejal kontrole, dominowal w tej chwili, np w pozycji od tylu- mocnymi ruchami, trzymajac moje biodra i panujac nad wszystkim o, lekkie klapsy moga byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) fakt, wulgarne slowa moga byc czasem bolesne.. a co sadzisz np. o odgrywaniu roznych scenek? to o czym pisalem w innym temacie.. np: zabawa w policjanta i zlodziejke, mezczyzna kaze partnerce ustawic sie przodem do sciany, z rostawionymi nogami, mowi jje ze od tej pory wypelnia jego polecenia (lub jak kto woli rozkazy :)), od tej pory sa per Pan/Pani, noo i zabiera sie do przeszukiwania \"zlodziejki\" bynajmniej nie delikatnie...hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze takie scenki moga byc super zabawa kurcze, czemu moj facet na to nie wpadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×