Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość napalona bardzo

a ja bede sie dzis kochac hihihi

Polecane posty

Gość napalona bardzo

jade dzis do mojego Misia i bedziemy sie bzykac, bardzo sie ciesze bo ne robilismy tego juz chyba ponad tydzien:( hehe ktos ma jeszcze dzis takie zamiary sprośne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój Miś
ja wyrucham Cię dziś porządnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój Miś
i szykuj sie zdzirko na brutal-anal zrobie ci z dupy eldorado , zwieracze nie wytrzymaja i potop sraki z przestworzy zaleje caly swiat , dziz sie zmierzysz z moim 22 cm Zwieracz Destroyerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój Miś
ale niezle sie chlopaki ustawile co ? nie dosc ze nie musze z domu sie ruszac na dupczenie to jeszcze laska sama przyjezdza do mnie , a mi sie kurwa nie chce bo zimno jest :( ale jak chce poskakac ... i tak nie mam nic ciekawszego do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumpel Twojego Misia
Twój Miś zaproponował mi dziś destrukcyjny masaż odbytu. mamy cię razić pociskami odbyt - twarz, przygotuj się na wchłanianie dużej ilości rzadkiej kupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masażystka wala
wielkie mi mecyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalona bardzo
stolce od kilku osobnikow nie sa mi starszne :) mam pojemna klatke piersiowa . zaraz jade do misia ale bedzie zajebisty passive w odbyt . mam juz totalnie rozklekotane zwieracze i szczerze mowiac sama juz nie wiem gdzie cipka a gdzie jest dupa ale co tam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalifornijska śliwka suszona
:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalona bardzo
mam jeszcze jeden pomysl jako ze moj mis mieszka na wsi pojde dzis do chlewika i wymlaskam pytonga knurowi . co wy na to ? aha i czy lepiej prze d misiem obsluzyc knura czy po? chyba lepiej po bo mis moze poznac po chochnieciu :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wuj Napalonej
Nie kłap tu dziobem tylko najpierw chodź do mnie i wyliż mi jaja. Dalej, co tak wolno?! Nażarłaś się jakiś tabletek nasennych, szmato?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalona bardzo
wujku ale ja mam PKS za 20 minut i nie zdaze :( p.s niech wuj szybciutko ogoli worek mosznowy a ja zaraz bede :) p.s czy przepulkina juz minela i jaja juz sie pojawily ? bo niew wiem czy mam sie nastwic na lizanie bilencji czy tylko na mlaskanie samego wora bo jak bedzie knaga+bilencje+worek mosznowy = to musze juz rozgrzewac usta wymawiajac glosno i wyraznie samogloski OAIEYU Knaga+worek mosznowy= chapne bez rozgrzewki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wuj Napalonej
Lepiej się rozgrzej. I nie pierdol mi tu z PKS-em, łap taksówkę i jazda! I kajdanki weź, jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalona bardzo
Niech wuj bicz wymyje , bo od Siwka brudny na pewno , a ja mam białą bieliznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalona bardzo
w takim razie juz pedze i sie rozgrzewam (gratuluje wyleczenia przepukliny) aha znam nowe swietne techniki liznaia ud, pod kolanami i pach - Wujek bedzie w siodmym niebie . podrawiam i do milego ... chapania (?) kjadanki jak zwykle jak zwykle tylko zeby wuj sie znowu nie spuscil w minuta dwadziescia osiem jak zwykle :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój Miś
Tylko niech wuj jej nie przetrzymuje tak długo jak ostatnio, dobrze? Bo właśnie mi stanął. Wyruchać oralnie, dać w mordę i przysłać do mnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumpel Twojego Misia
dawaj tą szmatę szybciej, bo srać mi się chce, a zwieracz po nocy z Romanem jeszcze nie doszedł do siebie:O i boję się, że popuszcze tej ambrozji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×