Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hgfgg

Opryszczka

Polecane posty

Gość hgfgg

Dziewczyny jestem w ciazy to juz koncowe tygodnie, ale rano wstałam i zauwazyłam, ze drugi raz mam opryszczke, to sa juz koncowe tygodnie, ale tak strasznie sie martwie, miałyscie opryszczke w ciazy moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfgg
Nikt nie miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henryka
Miałam tylko, że zajady i to na początku ciąży. Ginekolog zapewniał mnie, że to nie szkodzi dzidzi. Myślę, że nie masz się czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfgg
zle sprecyzowałam jedna miałam w trzecim miesiacu a teraz mam druga w kaciku ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 14 tc i właśnie kończy mi się 3 z rzędu oprycha... koszmar. Lekarz powiedział mi że można zewnętrzenie stosować preparaty na opryszczkę. Ważne by nie przeniosła sie na narządy płciowe. A przecież wirus jest pewnie w organiźmie od dłuższego czasu. uaktywnia się jak jesteśmy osłabione... Zdrówka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfgg
Ja znalazłam tylko informacje, ze szkodzi opryszczka na narzadach płciowych, ale nie jestem lekarzem, podobno kazdy wirus szkodzi, a opryszczka to tez wirus, jestem dobrej mysli podobno jesc duzo soi, kukurydzy, unikac czekolady i orzechów.Dzieki tez zycze zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jepoiu0iwqut
w koncowym okresie ciazy opryszczka nie zagraza dziecku ryzyko istnieje podczas gdy zarazisz sie opryszczka w pierwszym trymestrze ciazy a najbardziej jezeli to twoja pierwsza opryszczka w zyciu i jeszcze nie ma wytworzonych przeciwcial wtedy graozi powikłan\iami a nawet poronieniem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×