Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _stefa_

DZIEWCZYNY Z WEJHEROWA

Polecane posty

Gość _stefa_

Szukam dziwczyn ktore rodzily w Wejherowie i moga mi udzielic jakis informacji na temat zzo oraz samodzielnych sal i wogole jak im sie tam podobalo bo czeka mnie lada dzien porod a jeszcze sie nie zdecydowalam na szpital Czekam na jakies informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaneta25
hej ja rodzilam w wejherowie:) za 8 miesiecy poraz drugi bede rodzic szpital jest naprawde ok pielegniarki mile nie ma co narzekac naprawde ale obowiazkowa jest lewatywa i golenie to troche dziwne bo w innych szpitalach juz sie tego nie stosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _stefa_
a wiesz moze jak jest ze znieczuleniem i z pojedynczymi salami ??? Wogole jesli mozesz to powiedz mi co powinnam zrobic zanim jeszcze porod sie zacznie czy powinnam sie zglosic wczesniej do szpitala i wyrazic chec porodu wlasnie w tym szpitalu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _stefa_
a jacy tam sa lekarze bo nie znam zadnego z tamtad bo bylam przygotowana na porod na Klinicznej bo mam tam lekarza ale wszystko jakos odstrasza mnie od tego szpitala a nie zostalo mi zbyt wiele czasu na zastanowienie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _stefa_
czy nikt nie jest w stanie udzielic mi rady??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaneta25
hmm z tego co wiem nie trzeba nic wczesniej zalatwiac rodzisz gdzie ci sie podoba a sale sa 2 lub 3 osobowe niestety nie ma jedynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _stefa_
Zaneta a wiesz moze ile kosztuje porod rodzinny??? i znieczulenie zzo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaneta25
poród rodzinny jest zadarmo:) mąż byl przy porodzie to wiem ale co do znieczulenia to nie mam pojecia bo nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _stefa_
Wielkie dzieki za informacje bede w szpialu w poniedzialek wiec moze sie dowiem czegos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×