Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cień i Mrok

DLACZEGO KOBIETY SĄ DO NICZEGO???

Polecane posty

włąsnie to jest dla mnie nie zrozumiałe... ja tez nie jestem typem imprezowiczki... nieznoszę hałasu i mnóstwa ludzi przekrzykujacych sie na wzajem... i wokól siebie również mam ludzi ceniacych spokój.... moze powineneś zacząc przebywać wśród ludzi, którzy cenią to co TY........??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cien i Mrok : A myslisz , ze kobiety , które czytaja literature klasyczna , nie lubia czytac Cosmo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cień i Mrok
U mnie trudno takich znaleźć, ale staram sie i szukam. Na razie efektow brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim skromnym zdaniem ty nie spotkałes jeszcze takowej kobiety ...one istnieja ...uwierz mi .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cień i Mrok
Czytać mogą, ale niech uznają prymat literatury nad Cosmo. Przyznam się że nie cierpię kobiet dla ktorych to pismo jest biblią i encyklopedią życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukaj......... szukaj.......... kiedyś tez szukałam i okazało sie że najlepszymi kompanami są Ci zszarzali... siedzący gdzieś obok... pogrążeni w zupełniej alienacji.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czwartki czytuję Annę Kareninę, w piątki Czarodziejską Górę, w soboty Makbeta. Nadaję się na żonkę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
literatura jest cenna rozrywka , ale kobiety potrzebuja takze takiej rozrywki , jaka prezentuje wlasnie cytowane przez nas juz kilkakrotnie Cosmo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako kobieta musze ci powiedziec ze kazda z nas (większość bez uogólnień) lubi czasami tak nad niczym posiedzieć i poczytać kolorowa gazetkę, no... moze niekoniecznie Cosmo.... ale kolorowe gazetki czasami sa bardziej pożądane od literatury, którą zazwyczaj sie czyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeterija ..To dobra jestes ...Ja Anny Kareniny nigdy nie przeczytalam ....Czarodziejskiej gory nie dostalam w bibliotece ....Moze skusze sie jednak ....tak mnie zachecilas ....:D Cien i Mrok ....glowa do gory ....uwierz mimo wszystko w inteligencje kobiet ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cień i Mrok
Drogie Panie, nie atakuje prasy kobiecej, ona naprawdę jest ok. Ale drażnią mnie Panie które np żyją według reguł Cosmo dot. np życia seksualnego. Wiele artykułów tam wydaje mi sie zwyczajnie niesmacznych (wiem, chyle czoło i posypuję popiołem - czytałem, leżało na stole i musiałem z nudów) choć absolutnie nie jestem w zwiazku pruderyjny. Poza tym porady w stylu - zostaw frajera szukaj bogatszego zwyczajnie mi ubliżają. Należę do klasy sredniej i z pewnoscia można mieć kogos z większym portfelem, ale czy o to tylko chodzi? Mam na myśli wiec tak skrajne treści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cień i Mrok
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego przeszkadza ci gdy kobieta czyta takie gazety? to ze je czyta wcale nie znaczy ze musi korzytac z rad tam zawartch.... każdaz nas ma szare komórki i wie co powinna robić... (????????)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wmówisz mi,że laski postępują tak jak pisze kosmo. Poza tym ja akurat tego nie czytam,ale wydaje mi się że to dla małolat. Z prasy kobiecej preferuję Twój Styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cień i Mrok
Bingo - o tym właśnie mówię. Chcę taka ktora bedzie przy tym myśleć :) a nie traktować jak wyrocznię - chcę właśnie kogos takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda kobieta interpretuje czytany artykul zgodnie z jej zasadami .....jesli ma jakies normy to doskonale potrafi okreslic poziom wiedzy autora artykulu ....przeczyta go ....na drugi dzien nawet nie bedzie o nim pamietala ..... Zarzyuty powinne zostac skierowane pod adresem autorow owych artykulow ...a nie osob je czytajacych .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cień i Mrok
TS To pismo dla dam, popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rozmawiaj z kobietami a nie oceniaj je po tym co czytają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cień i Mrok
Ale wzgledem czytających i przyjmujących za wyrocznię takze mogą być i powinny skierowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cien i Mrok sprawa jasna ....nie spotkales jeszcze Tej Kobiety .... Moge zapewnic Cie , ze jesli jakas pokochasz i uczucia twoje zostana odwzajemnione ....nie bedziesz juz zwracal uwagi na to co Ona czyta ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos trudno mi sobie wyobrazic kobietę, która postepuje według zasad napisanych w Cosmo... wogóle trudno mi wyobrazić sobie jaką kolwiek osobę, która kieruje się zasadami nie swojego autorstwa...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cień i Mrok
Brida - do Cosmo zraził mnie (i to bardzo) poprzedni związek stąd moje uprzedzenie. Ale na co dzień nikomu torebki czy biblioteczki nie przeszukuję celem oceny. Oceniam całego człowieka, i staram sie nie czynic tego zbyt szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cień i Mrok
Ustanawiam moratorium na Cosmo - od teraz dozwolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że ja jestem MACHO DAMĄ;-) i nie jestem za spokojna. Nie lubię być zależna,lubię sama stanowić o sobie. A tak prawdę mówiąc głownie czytam literaturę wspólczesną polską i okoliczną. Shuty,Witkowski,Żurawiecki,Topol,ale Jachym,nie Roland, Bartis,Angot i Harrego Poterra!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wiesz... tak czytam to co piszesz i tak mysle sobie ze znajdziesz to czego szukasz..... tego Ci zyczę..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienormalna 23...
a ja mam 23 lata i jestem zwariowana, troche walnieta, lubie cosmo, lubie malibu, lubie dyski, lubie kolezanki, bo w koncu po to jestem mloda i piekna zeby to wszystko lubic ;) ale mam tez znajome z cyklu stare-młode pasujace do twojego opisu "normalnej" kobiety wiec nie mow gosciu ze nie ma. A swoja droga 12 zwiakow w 5 lat - hehe no comment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cień i Mrok
Dziękuję bardzo Brida, i mam nadzieję że się nie mylisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeterija ja o nich nie slyszlam ...ja natomiast bardzo sibie cenie literature powojenna ...napisalabym o kim pisze prace magisterska ...ale wysmiejecie mnie ...wole spokojnie spac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×