Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sosik

ŁAmliwe paznokcie

Polecane posty

Gość ewa123
evaa110@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hilsen
tak użyłam 3 opakowań i stosowałam to 4 miesiące, bo tak długo trwa zupełny odrost płytki paznokcia. Jak pisałam po tipsach (nigdy wiecej tego błedu nie powtórzę) miałam bardzo zniszczone paznokcie, były jak papier :P dzieki tej odżywce mogłam normalnie funkcjonować. Teraz jak już mam super zdrowe moje paznokcie używam formuły III i to bardzo sporadycznie, moje paznokcie są teraz 100 razy ładniejsze od najpiekniejszych żeli, akryli czy tipsów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa123
narazie czekam na zdjatko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizaruda
dziewczyny czytam te wasze wypowiedzi i nie wiem co mam robic mam za 3 m-ce ślub a moje paznokcie są w opłakanym stanie dlatego jak mozna prosic to prosze o przesłani tego zdjęcia paznocki po tym cudownym preparacie moze sie skusze do kupna tego bo jakos nie moge sobie wyobrazic moich paznokci w eleganckim stanie pozdrawiam dzieki z góry mój adres.www.elizaruda@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizaruda
dziewczyny czytam te wasze wypowiedzi i nie wiem co mam robic mam za 3 m-ce ślub a moje paznokcie są w opłakanym stanie dlatego jak mozna prosic to prosze o przesłani tego zdjęcia paznocki po tym cudownym preparacie moze sie skusze do kupna tego bo jakos nie moge sobie wyobrazic moich paznokci w eleganckim stanie pozdrawiam dzieki z góry mój adres.www.elizaruda@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaanka2

Co polecacie na rozdwajające się paznokcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koreczka11

Ja zauważyłam poprawę w kondycji moich paznokci po regularnym stosowaniu suplementu Laminina laminina-opinie.pl więc chyba jednak warto nie tylko działać od zewnątrz ale również od wewnątrz 😉 Poza tym nie tylko na łamliwe paznokcie mi pomógł ten suplement. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam suplementację kolagenem naturalnym. Osobiście stosuję Pure Collagen w kapsułkach od NOBLE MEDICA i jestem bardzo zadowolona. Stan paznokci jest nie do porównania z ich stanem sprzed kuracji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja na łamliwe paznokcie stosuję Amocon Forte C. Paznokcie przestały się rozdwajać i bardzo szybko rosną :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×