Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

0riflame

marża 30 procent plus premia do 21 procent

Polecane posty

to tylko cyfry... chcesz tyle zarobić? ale jak to zrobić? ;) to proste: pracujesz z ludźmi, Twoim podstawowym narzędziem pracy jest katalog - tylko od Ciebie zależy, ile czasu poświęcisz na dotarcie do jak najszerszej grupy klientów - masz 30% od obrotu! ale Twój czas jest ograniczony... nie jesteś w stanie zrobić wszystkiego sam! dlatego Oriflame daje Ci możliwość budowania własnej grupy sprzedaży. dzięki temu zarabiasz już nie tylko na własnej sprzedaży, ale również dostajesz premię zależną od sprzedaży Twoje grupy! premia ta może sięgnąć 21%... a co, jeśli nie czujesz się dobrym sprzedawcą, biznesmenem... wtedy Oriflame daje Ci możliwość zakupu kosmetyków na własne potrzeby po cenach konsultanta! promocja wpisowego tylko do 22 stycznia, nie przegap tego! szukam do współpracy osób, które są otwarte na ludzi, które chcą zarabiać proporcjonalnie do czasu i pracy włożonej w ten biznes. czekam również na kontakt od Panów, którzy chcą pracować w środowisku zdominowanym przez kobiety ;) wszelkie dodatkowe informacje i szczegóły na maila - adres pod nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odświeżam wątek, warto skorzystać, bo promocja na wpisowe trwa tylko do końca tego tygodnia! nie czekaj i nie patrz, jak pieniądze przelatują Ci koło nosa, przecież możesz je zarobić jeszcze w tym miesiącu. dodam jeszcze, że w Oriflame można mieć firmową stronę internetową, wygląda ona bardzo profesjonalnie, jest to dodatkowy sposób na dotarcie do klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- firmowy segregator - krem do rąk - kalkulator i długopis - to wszystko będzie Twoje za jedyną złotówkę, jeśli w tym tygodniu zapiszesz się i złożysz zamówienie za 100 PP! obejrzyj Twoje nagrody: http://webapps.oriflame.com/campaign/plpl/recruitment_ce_med/page3.html a w kolejnych 2 miesiącach możesz otrzymać: - żel pod prysznic z algami http://webapps.oriflame.com/campaign/plpl/recruitment_ce_med/page4.html - dezodorant Freya http://webapps.oriflame.com/campaign/plpl/recruitment_ce_med/page5.html jak myślisz, warto postarać się o te nagrody? bo ja myślę, że tak! a to dopiero początek tego, co możesz zdobyć. nie zwlekaj, zarejestruj się online do końca tygodnia! http://www.oriflame.pl/earnMoney/registrationLink.jhtml wpisz nr sponsora: 1016022. dostaniesz potwierdzenie mailem i informacje, co robić dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h.m.m.m.
DZIAL OGLOSZEN PIETRO WYZEJ !!! - poza tym platny BISNESSWOMAN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestam od tygodnia konsultantka,znam te produkty od kilu lat.super.ja juz zarobiłam swóje pierwsze 70 zł.pozdrawiam dziewczyny które nie boja sie pracowac w MLM-ach.Chłopaków oczywiscie tez pozdrawiam.majkosia80@o2.pl zapraszam do współpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątpię, czy piętro wyżej, myślę, że dokładnie tutaj, to nie ja nazwałam tę część forum \"Praca (dam/szukam)\" ;) Majkosia, również pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal aktualne, nie czekaj, aż inni zgarną pieniądze, który Ty możesz zarobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestań pitolić
Ach oriflame, avon....łatwy zarobek, gó...prawda, pelno jest konsultantek, każdy już jakąś ma a kosmetyki i tak są o dupe rozbić i drogie. Za drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Ci powiem, że się trochę mylisz, owszem, konsultantek Avon jest od groma... ale Oriflame nie. najlepszym przykładem jest to, że musiałam sama się zapisać, żeby mieć w ogóle dostęp do tych kosmetyków, bo nie miałam ich od kogo kupić! a mieszkam w centrum dużego miasta... tak więc jeśli ktoś też nie ma dostępu, to polecam, bo nie ma przymusu, żeby kupować co miesiąc czy jakichś narzuconych limitów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"przestań pitolić\" - ładny nick :P a gdzie ja napisałam, że łatwy zarobek? owszem, jest stosunkowo łatwy, w relacji do włożonego wysiłku. ale jest zawsze PROPORCJONALNY do włożonego wysiłku i czasu. ja wskoczyłam na kolejny próg procentowy praktycznie bez większego wysiłku z mojej strony, więc mogę powiedzieć, że 6% to łatwy zarobek. ale wiem, że żeby mieć 21% muszę się jeszcze duuużo napracować. poza tym, proszę, nie wyrażaj opinii o pracy, której nie miałaś okazji spróbować. zapraszam, spróbuj i za kilka miesięcy będziesz mogła się wypowiedzieć, czy zarobione pieniądze przyszły Ci łatwo czy trudno. ja poświęcam na to może z godzinę tygodniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest juz koniec
Ja tylko male pytanko do zalozycielki topiku: czy nie odsunely sie od Ciebie niektore osoby z Twojegoo otoczenia? Tzn. przez Twoje nagabywanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie - bo ja nikogo nie nagabuję. nigdy w życiu jeszcze nikogo nie namawiałam ani na kupno kosmetyków ani na zapisanie się, gdyż nie leży to w moim charakterze. sama też nie cierpię takich sprzedawców, bo taka metoda bardziej mnie zniechęca niż zachęca. ja tylko informuję o możliwości i to wszystko, co najwyżej RAZ ponawiam pytanie w ramach przypomnienia się. a jeśli myślisz, że w tym wątku się komuś nagabuję, to wiesz - mogłabym za każdym razem zakładać nowy wątek, jak robią to inni, ale ja z szacunku dla czytelnika nie chcę w ten sposób zaśmiecać forum. myślę, że odświeżanie jednego wątku jest mniejszym nagabywaniem się - nie jesteś zainteresowana, nie wchodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest juz koniec
Ale ja sie tylko pytalam...po prostu zastawialam sie jakie sa relacje miedzy konsultantkami a ich znajomymi. Nie chcialam Cie zdenerwowac. Przepraszam. Aha, i Twoj topik mi nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, myślałam, że to ta poprzednia osoba ;) ja katalog tylko daję i to wszystko, mówię, do kiedy obowiązuje. jak ktoś chce, to w tym czasie zamówi, nie, to nie. różne są metody pracy, niektóre konsultantki otwierają katalog przy klientce i wszystko omawiają, pokazują promocje, co warto zamówić itp., może to jest bardziej skuteczne, ale jak mówiłam, nie leży w mojej naturze :) z proponowaniem współpracy tak samo - podaję szczegółowe informacje, wysokość premii, koszty, jakie trzeba ponieść i to wszystko. albo ktoś chce albo nie, a naprawdę trudno jest zmienić taką chęć, więc ja się tego nawet nie podejmuję :) myślę, że klientka, która sama chce kupić dany kosmetyk będzie z niego bardziej zadowolona niż ta, którą ja na niego namówię - a przecież między innymi o to chodzi, o zadowolenie klientów. ja mogę tylko wyrazić moją opinię o produkcie, podać linka do forum z innymi opiniami, a wybór i tak należy do niej. faktem jest, że zapisałam się głównie po to, żeby mieć kosmetyki dla siebie taniej, bo sporo ich kupuję, ja również nie miałam od kogo zamawiać ;) używam tych kosmetyków, bo ich lubię i to jest najlepszą rekomendacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×