Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dietomanka

dieta ketogeniczna najbardziej skuteczna i zdrowa

Polecane posty

Gość dietomanka

kto stosuje te diete? wymienmy sie jadlospisami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniadanie: jajecznica z: 2 jajek 80g boczku wedzonego kcal: okolo 650 2 snaidanie: mocna kawa ( ale panie nie piły tylko o tej porze łykały tight ) do tego jako przekąska 70g szynki kcal: okolo 200 obiad: sałatka z: 200g udka kurczaka pomidory, cebula, ogorki, pappryka, kukurydza po troche i wymieszac okolo: 350 kcal podwieczorek: kogel mogel z: 2 zoltek jaj lyzka cukru lyzka kakao/capucino okolo: 120 kcal kolacja: 50g sera zoltego z warzywami około: 180 kcal RAZEM: około 1500 kcal takie stosują panie z kluby i efekty sa swietne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXYZ
to nie jest ketogeniczna sisiorku,wczytaj sie dobrze w tresc ksiazki to nie bedziesz w blad wprowadzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXYZZ
nie ma w sobie nic z diety ketogenicznej psipsiorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxyz wez spierdalaj stąd i mnie nie obrazaj co ty sobei myslisz moze sam czy sama napsiz cos sensownego jakbyc cieciu nie zauwazyl to dieta kategoniczna ma na celu wprowadzenie organizm w stan ketozy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz: Czyli polecasz taką dietą w połączeniu z Thermalem?? Pozdrawiam, Ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXYYZZ
dieta ketogeniczna czyli inaczej tluszczowa nie zawiera pieczywa pisiorku Mateuszu,nie mąć dziewczynom w glowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXYYZZ
poprawiles dietke bo wczesniej bylo tam pieczywo,po drugie kogel mogel??? w dobie zagrozenia ptasia grypa?? a cappuccino?? co masz na mysli bo ono zawiera sporo weglowodanow:> kukurydza? ma najwyzszy indeks glik,jesli chodzi o kolacje jakie warzywa masz na mysli????? bo nie wszystkie sa dozwolone??? poza tym ostatnie pytanie ,ile ten jadlospis zawiera wegli? bo o ile sie orientuje ekspercie ,wegli nie powinno byc wiecej niz 18gram dziennie,nawet 10-wtedy chudnie sie blyskawicznie i nie chodzi o strate wody z organizmu ale o tluszcz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXYYZZ
ekspercie doczekam sie odpowiedzi i wyjasnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXYYZZ
Hej ty XXYYZZ powyżej - wymyśl swoje własne pseudo, a nie podszywaj się pod moje. Ja jestem osobą niezwykle tolerancyjną i jeżeli o coś pytam, to żeby się czegoś dowiedzieć, a nie pisać impertynencje pod czyimś adresem. Najpierw trochę poczytaj, poucz się i uszanuj decyzje innych , a nie narzucaj im swoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXYYZZ
???? łe??????????zartujesz,prawda??? Mateusz daj odp na moje pyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXYYZZ
jesli ktos chce komus pomagac,np w ulozeniu diety ketogenicznej ,niech robi to poprawnie albo w ogole nie udziela sie,znawcy sie znalezli,heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXYYZZ
poprawiles dietke bo wczesniej bylo tam pieczywo,po drugie kogel mogel??? w dobie zagrozenia ptasia grypa?? a cappuccino?? co masz na mysli bo ono zawiera sporo weglowodanow:> kukurydza? ma najwyzszy indeks glik,jesli chodzi o kolacje jakie warzywa masz na mysli????? bo nie wszystkie sa dozwolone??? poza tym ostatnie pytanie ,ile ten jadlospis zawiera wegli? bo o ile sie orientuje ekspercie ,wegli nie powinno byc wiecej niz 18gram dziennie,nawet 10-wtedy chudnie sie blyskawicznie i nie chodzi o strate wody z organizmu ale o tluszcz!! w ogole to wiesz na czym polega dieta ketogenna? czy dopiero uczysz sie? choc wspomnij ze nie jestes ekspertem w tej dziedzinie,zeby ludzie nie opierali sie na twoich zalozeniach slepo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta ketogeniczna polega na wyeliminowanie z diety praktycznie wszystkich (do 20-30 g) węglowodanów. Głównym źródłem energii staja się tłuszcze, także tłuszcze zapasowe naszego organizmu. Nasze dzienne posiłki składają się jedynie z białek i tłuszczy, należy więc baczną uwagę przykładać do tego by nie jeść nic co zawiera chociażby umiarkowane ilości węglowodanów. Naszym celem jest wejście w ketozę czyli stan w którym organizm używał będzie własnych tłuszczy zapasowych jako źródła energii. To czy udało nam się w nią wejść możemy sprawdzić za pomocą specjalnych pasków dla cukrzyków które dostaniemy w aptece. Sprawdzają one zawartość ketonów w moczu co wskazuje właśnie na stan ketozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXYYZZ
heh racja ale jesli podasz tu jeszcze dzienny jadlospis bede wdzieczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesneij gdzies podawalem i byla kromka chleba, tutaj dalem bez kromki chleba pozatym wegli moze byc do 40-50 g i tu ten wymog jest spelniony ptasia grypa - a wiesz ajkei jest prawdopodobienstwo zarazenia sie grypą od jajka ? nawet nie potrafie napisac takeij malej liczby warzywa: pomidor, ogorek, szczypirek, cebula, wiem po co sie ogranicza spozycie ww, po to aby wejsc w ketoze i pisalem juz o tym ale widac jak czytasz, a spozycie wegli nawet okolo 50g na dobe wprowadza organizm w stan ketozy ile wegli max 15g wiec jest ok, mozna nawte tą kromke dac to bedzie ze 30 i organizm i tak wejdzie w stan ketozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXYYZZ
heh,blad,wegle ograniczamy w fazie poczatkowej do 20 g dziennie !!! mozna spokojnie zarazic sie jedzac surowe jajko i jest to wielkie prawdopodobienstwo !!!!od wszystkiego co kurze i surowe mozna zlapac ptasia grype!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXYYZZ
nie masz pojecia o diecie ketogennej,doczytaj,a potem zalecaj ,poszukaj w google dieta ketogeniczna i doucz sie,bez obrazy,heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok chcecie diete prawie bez wegli to macie... 1)tunczyk w oleju (pol puszki) - 200kcal smietana 12% - 250ml - 200kcal .................................. - 400kcal 2)karkowka 125gr smazona na oliwie/masle (15-20gr) - ok 370kcal paczka warzyw mrozonych (z wody lub smazone w tluszczu z miesa - ok 100kcal ........................................................................... - ok 470kcal 3)200gr tlustego sera bialego z pomidorem i ogorkiem - ok 300kcal 2 jajka na miekko/twardo - ok 150kcal ................................................................. - ok 450kcal razem: 1320 kcal xx widze ze jestes specem od takich diet wiec co pwoeisz na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mala uwaga teoria ie idzie w parze z praktyką ja polecam bo juz taak dieta byla wyprobowana na kilku paniach i 2 panach i efekty byl bardzo dobre, testy wykazaly ze organizm jest w ketozie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXYYZZ
a skad!!! nie jestem specem!!!! wiem ze wegle trzeba ograniczyc do 20 g dziennie-wyczytalam w ksiazce:) zdaje sie ze tunczyk w sosie wlasnym nie ma wegli,natomiast w oleju tak,moglbys wrzucic nastepny jadlospis? ten z karkowka jakos mi nie odpowiada/ dodaj na koniec ile to ma wegli( dziennie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXYYZZ
moj jadlospis sniad: 2 zoltka utarte z lyzka majonezu+ pol puszki tunczyka w sosie wlasnym obiad: kurczak + warzywa deser :bita smietana bez cukru,slodzona slodzikiem kolacja serki topione,pomidor,ogorek i jak?? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXYYZZ
zaznacze ze nie jestem ekspertem w tej dziedzinie i dopytujac sie innych zdobywam wiedze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXYYZZ
zoltka gotowane oczywiscie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kogla mogla - boisz sie to ugotuj na twardo i po problemie :) w ksiazkach pisza 20-30 w mojej diecie jest okolo 15 wiec w czym rzecz ? \"zdaje sie ze tunczyk w sosie wlasnym nie ma wegli,natomiast w oleju tak\" absolutnie NIE czym roznia sie te dwa ridzaje tunczyka ? jeden to tunczyk zalany sosem wlasnym czyli glownei woda, a drugi zalny olejem a olej wegli nie zawiera Twoja dieta moze byc ale wydaje mi sie ze za mao tluszczu w niej, i ten serek topiony - są rozne serki, niektore mają po 10g wegli w 100 gramach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXYYZZ
mozesz wrzucic jeszcze jakies menu? serek topiony smietankowy,kremowy,bez dodatkow:) nie mam weny tworczej aby wymyslec jakis konkretny jadlospis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze takie cos: 1)3 jajka na twardo/miekko z majonezem (20gr) - ok 450kcal 2)200gr piersi kurczaka smazonej na oliwie (15gr) z warzywami (typu mieszanka chinska) plus przyprawy - ok 400kcal 3) 150g makreli wedzonej + 100g sera bielgo tlustego okolo 450 razem: ~ 1300 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXYYZZ
swietne,dzieki,to mi odpowiada,bo nie cierpie wieprzowiny,lubie drob,sery ryby,fajne menu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×