Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość awe

KREM ANYCELLULIT A KARMIENIE - MOGĘ UŻYWAĆ?

Polecane posty

Gość awe

Jak to jest? Nie szkodzą zawarte w takich preparatach składniki dzidziusiowi - może w jakiś sposób mają wpływ na skład mleka? Na wszelki wypadek wstrzymuję się ze stosowaniem tego typu kosemtyków, choc może niepotrzebnie ... ? Jak sądzicie kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obawiaj sie niczego, mozesz stosowac ten krem, do mleka nic nie przenika-zadne niebezpieczne substancje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
Stosowałaś również?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, stosowałąm, ale i tak mi nic nie pomógł..bo mam taki straszny cellulit po ciąży, ze szok.. przytyłam 27kg!!!! zostało mi teraz 11kg do zrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
Upss.... ja też mam go trochę, też przytyłam sporo - 22 kg., i o dziwo pozostay mi tylko 3, pewnie w moim przypadku pomoglo karmienie piersią. Karmiłaś długo? To podobno pomaga schudnąć. Ile jesteś po porodzie? ja prawie 5 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
Upss.... ja też mam go trochę, też przytyłam sporo - 22 kg., i o dziwo pozostay mi tylko 3, pewnie w moim przypadku pomoglo karmienie piersią. Karmiłaś długo? To podobno pomaga schudnąć. Ile jesteś po porodzie? ja prawie 5 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja urodziłam dokładnie 24 lipca 2005r. wiec jestem prawie 6 mies. po porodzie. zaczelam karmic butelką jak tylko wyszłam z porodówki czyli po 1 tygodniu a to dlatego ze te połozne wykonczyły mnie psychicznie, zamiast nauczyc przystawiac do piersi, to one wydzierały sie na mnie.. o mało co ,a nie dostałabym depresji poporodowej!!!!!!!!!masz synka czy córke??ja syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
Ja też synulka:) Urodziłam 21.08.2005:) Zjadłabym go kilka razy dziennie:) A wracajac do kilogramów, to być może dlatego zostało Ci 11, że karmiłas butelką - ale z drugiej strony popatrz na to tak, że zrzuciałaś aż 16!!! To bardzo dobrze:) ja dziękuję Bogu, że tak jakoś samo spada, bo nie mam zupełnie silnej woli a propos odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO WŁASNIE JA TEZ SIE NIE ODCHUDZAŁAM!!! I TEZ MI TO SAMO SPADŁO,,A TE 11 KG COS NIE CHCE! MOJ SYNEK WAZYŁ 4850 JAK GO URODZIŁAM.OLBRZYM :) PIELEGNIARKI SIE MNIE PYTALY JAK JA GO URODZIŁAM , I MOWILY ZE MEDAL MI SIE NALEZY :) :) MIALAM BARDZO MALO KRWI PO PORODZIE! TAK MI UBYŁO :( JA TEZ SWOJEGO MALUTKIEGO BYM SCHRUPAŁA :) JEST TAKI FAJNIUTKI :) SIE SMIEJE NA CAŁY GŁOS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na celulit fantastyczny jes peeling z fusów kawy, stosowałam przed ciążą.Ale nie wiem czy można go robić w okresie karmienia piersią, ponieważ kofeina wnika przez skórę. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×