Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Albumik

Testy na AIDS

Polecane posty

Gość Albumik

Czy ktoś robił sobie taki test? Ile on kosztuje? W telewizji głośno o testach, zaczyna się człowiek zastanawiać czy ma się pewność ,że jestem zdrowy? Czy poprzedni partner był mi wierny? Z kim spał wcześniej ... Przygniatające ,ale prawdziwe ,ja się obawiam myśląc o niewiernym chłopaku ale jak to sprawdzić? Zresztą w szpitalu , kalecząc się w palec poza domem nigdy nie mamy 100% pewmości... Szukam ludzi o podobnych odczuciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racjonalistka
Test zawsze warto zrobić. Można to wykonać w specjalnych przychodniach,punktach, poradniach i jest bezpłatny. W zależności z jakiego miasta jesteś,musisz sprawdzić listę takich miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krew
jezeli oddaje sie krew jako honorowy dawca to takie badanie wykonuja i to nie tylko na ADIS ale rowniez na żółtaczke i wszystkie inne wyniki masz od razu, wyniki przysylaja do domu po jakis dwoch tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racjonalistka
W punktach krwiodastwa żeby zaoszczędzić, badania wykonywane są z kilku próbek krwi,od różnych dawców. Jeśli okażą sie pozytywne,to w sumie nie wiadomo dokładnie od kogo,wiadomo tylko z którego dnia i której godziny. Dlatego polecam specjalne punkty,gdzie badana jest tylko twoja próbka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albumik
DZIEKI gdzie moge znalezc te punkty? Chodzi mi o Katowice lub okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albumik
Kurcze mnie sie wydaje ,że jak pojde do przychodni to kazdy bedzie myslal ,że ma AIDS bo pytam-ludzie tak reaguja niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krew
ja tez tak mam dlatego honorowo oddalam i bez problemu , nikomu nie musialam mowic ze chodzi o test na HIV ADIS a dodatkowo mialam wsztkie wyniki tj cukier cholesterol itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albumik
dzięks 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albumik
Boże tak się boję :( Chciałabym tam pójśc bo znalazłam ,ale boje sie wyniku... Nawet nie chce myśleć pozytywnym jego wyniku 😭 O ile pamiętam objawy pierwsze to ciemne plamki na ciele... Po ok 1-2 lat od zarażenia:( niemam ale i tak się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racjonalistka
:-D Plamki czarne, owszem ale jeśli jesteś gejem. Te plamki to mięsak Kaposiego i nie jest on pierwszym objawem, chyba że nie obserwujesz swojego ciała dostatecznie. Współudział w jego powstawaniu ma wirus-KSHV i szerzy się raczej drogą kontaktów homoseksualnych. Ostatnio namówiłam znajomego na test,bo się wahał. Poszedł do poradni przed świętami i nawet nie myślał o wyniku,bo miał dużo na głowie. Po odebraniu(był negatywny),nawet się nie cieszył,bo prawie o tym zapomniał. Tak jakoś mamy,że tak się boimy nieznanego,że wolimy nic nie robić. Idź na test i żyj swoim życiem, nie myśl o tym,ale koniecznie go zrób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy poznajecie partnera i chcecie z nim uprawiać seks lub z nim być w zwiazku robicie sobie testy na HIV? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
Ludzie jakie testy na AIDS.Badanie robi się na posiadanie wirusa HIV.Jak ktoś czuje się zagrożony,to powinien badanie powtórzyć 3razy.1raz,2raz po pół roku i 3 po roku.Robi się je w specjalistycznych przychodniach i są bezpłatne,a w stacji krwiodawstwa nie robią takich badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×