Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nisia czyi Butterfly

SZCZOTKA PROSTUJĄCA WŁOSY AVON POMOCY

Polecane posty

Gość Nisia czyi Butterfly

Drogie Panie, straszie podoba mi się szczotka prostująca włosy z Avonu i zastanawiam się nad zamówieniem jej. Czy któraś z Pań mogłaby mi powiedzieć coś o jej skuteczności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIAMARTA
MIAŁAM. OD DAWNA LEŻY NA DNIE SZUFLADY, NIE PROSTUJE, NIE WYCIĄGA, WŁOSY SĄ PO NIEJ SIANOWATE, PUSZYTE, JEST DO BANI, SZKODA PIENIEDZY LEPIJ KUPIĆ DUŻĄ OKRĄGŁĄ SZCZOTKE I NA NIE UKŁĄDAĆ WŁOSY NAPRWDĘ PRODUKT CHYBIONY POZDRAWIAM ASIAMARTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEST FAJNA
MAM, UZYWAM ,PROSTUJE WŁOSY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nisia czyi Butterfly
ASIAMARTA Ale po co kupować dużą okrągłą szczotkę do układania jak chce się prostować? Jeżeli już to chyba taką płaską? Sądząc po Twojej opini ASIAMARTA chciałaś ją używać do innych celów... Pozdrawiam i proszę innych o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam
uzywam 2 szczotek z avonu = okrągła i prostująca. Najpierw układam włosy okrągłą a na koniec uzywam prostującej - bardziej do wygładzenia włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiamarta
Jeśli szczotka ma dużą średnice to naprawde włosy są ładnie ułozone i wyciągnięte.później końce mozna wyciągnąc na prostownice i super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedlowskie ptasie mleczo
Asiamarta dobrze mówi , okrągła szczotka wcale nie musi wywijać włosów - jak jest gruba , to nie wywija. Miałam płaską szczotkę i przy niej włosy siępuszyły. Okrągłą wspominam lepiej. Jakoś nie napręża włosów i nie puszą się przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosie
mam ta szczotkę...:D no więc, owa szczotka dobze prostuje wlosy, ale tylko takie lekko falowane...(takie jak moje), podkręcające się..moja siostra ma kręcona i jak wyprosyuję sobie wlosy szczotką z avony po 2 godzinach wracają do postaci przed prostowaniem..:D:d Więc tak jak, mowilam szczotka dla osob ktore maja lekko falowane , podkrecajace sie wlosy...oczywiscie prostujemy nią mokre wlosy + szuszenie wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nisia czyli Butterfly
No ja już zamówiłam, miała przyjść dziś:/ O której chodzą kurierzy z Avonu(to moje pierwsze zamówienie było)???? Bo powiedzianno mi że dziś ma być a tu prawie 18 i cisza:/ A jak dostanę już w końcu szczotkę to napiszę swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiamarta
No i po co kobieto zamawiałaś zobaczysz że bedziesz niezadowolona . Są to pieniądze wyrzucone w błoto. W każdym zakładzie profesjonalnym (np. Matrix, Laurent) najpierw włosy wyciaga sie na olbrzymą szczotke, sa one gładkie i proste, ale nie przylizaneA POTEM PROSTUJA KOŃCE NA PROSTOWNICY Szczotka avon wyrywała mi włosy, nie dość że nie prostowała i NIE wyciagała to po nie włosy były jakbym nic z nimi nie robiła, czili puszyste, sianowate, poskręcane jakbym normalnie suszyła bEZ UŻYCIA ŻADNEJ SZCZOTKI.ZOBACZYSZ ŻE BĘDZIESZ NIEZADOWOLONA, ALE CÓŻ UCZYMY SIE NA WŁASNYCH BŁĘDACH POZDRWIAM ODEZWIJ SIE JAK JĄ BĘDZIESZ MIAŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna002233
ja wlasnie obcielam wlosy krotko i niestety wiwijaja mi sie w rozne strony totez musze je prostowac ale nie chce prostownica bo zniszcze za bardzo, wolalabym wlanie ta szcotka i tak sie zastanawiam jaka jest najlepsza wielkosc moze macie jakeis zdjecia to byscie podaly link zorientowalabym sie jaka to wielkosc bylaby najlepsza i ile kosztuje tak okolo. jesli mam krotkie wlosy i w dodatku mocno pocieniowane czy zda egzamin??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waka
a ja się nie zgadzam w pewnym sensie z ASIAMARTA... no bo są różne rodzaje włosów. ja swoje po umyciu czym bym nie czesałą rozczeszę z łatwością, zaś moja przyjaciółka jak wymyje głowę i nie da odżywki to ich po prostu nie rozczesze... nie da rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jonimt
Przy odpowiednim suszeniu włosów i kosmetykach każda szczotka da radę wyprostować włosy. Oczywiście każda DOBRA szczotka. Ja polecę Ci moją: kalamis.pl/product-pol-1730-Szczotka-Velours-XL-Vent-Boar.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka66
Nie używałam tej szczotki z avonu ale mam szczotkę Demeliss Pro, Saint Algue i mogę ją polecić. Dobrze prostuje i nie niszczy włosów jak niektóre z prostownic które miałam. Nie jest tania ale warto w nią zainwestować. Zamówisz na https://kontigo.com.pl/marki/saint-algue.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz dobrą szczotkę prostującą to tylko ta od Remintona https://www.al.to/p/361466-akcesoria-do-stylizacji-wlosow-remington-szczotka-do-prostowania-wlosow-cb7400.html włosy po niej nie elektryzują się, ma powłokę ceramiczną więc nie wysusza i nie puszy tak włosów. Bardzo fajnie rozczesuje przy równoczesnym prostowaniu. Posiada trzy poziomy temperatury więc można sobie ją ustawić w zależności od kondycji naszych włosów i bardzo szybko się nagrzewa. Naprawdę świetnie działa i polecam Ci ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×