Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

megiszon

więcej waże niz wygladam

Polecane posty

hmm..otóz ja jestem naprawde szczupła osoba,kazdy daje mi 50kg (przy wzroscie 166),a tak naprawde waga pokazuje 60-62kg.. jakie moga byc przyczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapewne masz ciężkie kości
ile masz cm w nadgarstku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm mam prawie 13cm a jaka jest "norma"?:) czym to sie charakteryzuje,co wiesz? pozdr:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etkaaa
ja mam to samo , mam 177 cm wzrostu i waze 66 kg a wygladam na chuda hihi:) pozdrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapewne masz ciężkie kości
na pewno tylko 13cm? bo to oznaczałoby, że jednak masz drobny kościec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak samo
przy 158 wazę 60 kg a wszyscy daja mi ok.50:-PW nadgarstku mam 15,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapewne masz ciężkie kości
ja mam tak samo------> rzeczywiście masz mocny kościec stąd wyższa waga niż wyglądasz w rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm kurcze..to pewnie te kg w piersiach i udach.a raczki mam chude;) a co u was moze to rownowazyc?? dzieki za odp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja także
nikt mi nie daje takiej wagi jaka mam. W nadgarstku mam 16 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapewne masz ciężkie kości
trochę to dziwne, że ważysz aż tyle jeśli rzeczywiście masz 13 cm w nadgarstku, ale przecież tego, że ważysz 62 kilo nie masz wypisanego na czole więc to nie powinno być dla Ciebie problemem gorzej gdyby było na odwrót:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapewne masz ciężkie kości
ja także-----> a ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznikowa
Hehe ja też mam chyba grube kości , bo ważę koło 70-72 kilo , wzrostu mam 174 , a nadgarstek 17 cm :classic_cool: . A wyglądam na 60+troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapewne masz ciężkie kości
porucznikowa-----> i masz rację:) masz ciężkie kości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niektorzy tak maja..hm masa miesniowaa...nie wiadomo gdzie to sie wlasciwie znajduje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez waze ponad 70 kg przy wzroscie 175 a nie mogę powiedziec ze jestem gruba...kiedyś bylam chuda jak patyk, zapadniety brzuch, rece jak gałązki a wazylam 64 kg!!! nikt mi nie chcial uwierzyć, przezywali mnie auschwitz....ale jestem wysoka, mam mocne kosci i mięsnie ( lata treningów ) Nie wygladam jak chucherko, ale też nie jestem galaretka...niektóre dziewczyny są zgrabne, ale mimo wszystko trzęsą się jak galaretki, bo odchudzając sie pozbywały się masy mięsniowej a tłuszcz został w rozciągniętej skórze....niestety wiele kobiet nie wie jak sie odchudzać i w rezultacie wygladają jeszcze gorzej po niz przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arietta
A jak według ciebie powinno sie prawidłowo odchudzać ??? Możesz bardziej szczegółowo się wypowiedzieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja także
mam 164 cm wzrostu. Ważę 70 kg. Nie powiem że wygladam jak chudzinka. Mam 102 cm w bidrach. Ale mam ciało bardzo jędrne i nikt mi nie daje takiej wagi. Co oczywiście jest bardzo cieszące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arietto na adchudzanie najlepiej wplywa PRZEDE WSZYSTKIM ruch na swiezym powietrzu.nawet domowe cwiczenia jak przysiady,\"brzuszki\"nie daja takiego efektu jak regularny spacerek albo jazda na rowerze! i duuuzo duzo warzyw i owocow.litry wody. hmm wiem ze moja wypowiedz jest troche banalna;P ps.to jednak miesnie musza tak sporo nadkladac naszym wagom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja także
czuję się ok. Staram się nie być bezczynna. Ćwiczę, jeżdże na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: ja także i swietnie! na pewno dobrze wyglądasz;) cialo powinno byc zdrowe,pełne i jedrne. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow tryskaweczka,chudzielcu;) ahh.....geny.ahh...silna wola. ahhh te smaczne ciacha!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaaa
a ja mam 173cm i waze jakies 69 kg... duzo sie ruszam, duzo chodze i cwicze codziennie (od niedawna)..i czekam na efekty...na lato mam nadzieje, ze jakies sie pojawia :) u mnie to gorzejz jedzeniem...ciezko mi sie odzwyczaic od chipsow...:P ale jestem dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mniej ważę niż wyglądam
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rukipuki
a ile wazysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię się ważyć
bo czy schudne czy przytyję to zawsze ważę 52kg, bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniewicz
Ja jestem ciekawa ile ważą polskie aktorki czy wokalistki, np . Kożuchowska, Przybylska albo Flinta, Kayah i czy dla nich ich rzeczywista waga jest jakimś problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys czytalam ze foremniakowa wazy 65kg.a nie wyglada nie? chociaz....wiadomo,to tak samo ludzie jak my,tez pewnie narzekaja na swoja wage!tylko ze maja sporo kasy i sami nie martwia sie o takie sprawy a zrzucaja to na barki osobistych dietetykow;) zastanowmy sie lepiej ile operacji musiala przejsc cher,skoro majac teraz kolo 60.wyglada na trzydziestke;) ehh.....gdzie sie podziala natura??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×