Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

megiszon

więcej waże niz wygladam

Polecane posty

Gość Agniewicz
Akurat Foremniak może ważyć właśnie tyle tym bardziej, że jest wysoka (174cm). Poza tym jest szczupła, ale nie drobna, a raczej koścista no, a kości przecież ważą szczególnie te grube. Jeśli chodzi o Cher - wycinanie żeber dla szczuplejszej talii... pozostawiam to bez komentarza... Żałosne jak niektóre kobiety gonią za młodością nie potrafiąc godnie się zestarzeć, a przecież można. Aktorka Anna Milewska pięknie się starzeje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a zauwazylas ze u nas mało kto ze swiata showbiznesu decyduje sie na jakakolwiek zmiane wygladu??jeszcze boja sie co powie to tradycyjne społeczenstwo..no i dobrze! a w ameryce to juz kompletny przesyt ładnych nosow,pełnych warg.doszlo do tego ze zaczeło sie szukanie ludzi szpetnych,niepoprawionych.(bo to cos nowego!oryginalnego!) ja tam jestem od zawsze za norah jones.ona zdaje mi sie byc naturalna, nie oglada sie na to czy jej tyłek nie jest czasem wiekszy od innych... a milewicz?tak trzymaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniewicz
W USA to jakaś plaga. Właśnie dzisiaj natrafiłam na tę stronę: http://www.awfulplasticsurgery.com/bydate.html i co się okazuje - że mało kto NIE MIAŁ OPERACJI PLASTYCZNEJ, bo mieli praktycznie wszyscy. Nawet taka śliczna Natalie Imbruglia. Już sama nie wiem czy to ja jestem taka naiwna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh..no nic,trudno teraz o człowieka naturalnego:( hm ostatnio czytałam ze jakis gwiazdor zafundowal swojej dziewczynie na rocznice operacje ust.heh ciekawe jak sie poczuła:P o,obejrze ten link:) ale my agniewicz zostajemy naturalne?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniewicz
Nie wiem jak Ty;) ale ja na pewno:D Gdyby jednak mój facet zaproponował mi coś takiego na urodziny jak ten, o którym to... co ja gadam - to nie mógłby być mój facet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniewicz
Napisz jak wrażenia po obejrzeniu tych zdjęć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wlasnie tez wygladam
na mniej niz rzeczywiscie waze (a ta liczba jest bardzo dołująca z kolei...) mam szerokie i dlugie kosci - nr buta: 42; nadgarstek:18cm no i jestem wysooka =o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no..tak trzymac;) faceci!co oni maja do naszego wygladu hm?:P moj chlopak wie ze ma sie nie smiac z moich wiecznie rozczochranych wlosow:P a jak tam u ciebie? jakas mala wada ktora jednak lubisz?:) po tych zdjeciach - musialam sie napic szklanki wody.no coz.az poczułam jak na policzkach strzelaja mi szwy z noska natalie portman! a ty co o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to chyba wszystko oki?:) u spory nadgarstek! ale to zalezy od genow..czesto tez sie liczy obwod lydki nad kostka itd... cieszmy sie z tego ze nie jest zle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniewicz
Natalie Portman to chyba w ogóle pobiła wszelkie rekordy głupoty. Jest taka śliczna i ma, a właściwie miała przepiękny, malutki i kobiecy nosek, a tu taka rewelacja - jeszcze bardziej go pomniejszyła, tylko po co??? A wada, którą lubię? nie wiem czy jest coś takiego... może biodra? z jednej strony ich nie cierpię, bo są takie... kobiece, ale z drugiej strony w końcu babą jestem, nie?;) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m zazdroszcze ci..ja niestety mam biodra...no wlasciwie w ogole ich nie mam:( musze troche utyc,zeby cos sie tam osadzilo;) a wiesz co?a niech sie pruja i zszywaja! a jak dzieci bedda ssały silikon zamiast mleka to moze sie opamietaja;) ide juz pospac chyba:P pozdrawiam! trzymaj sie,moze poforujemy niedlugo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniewicz
Mnie również miło było 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegos takiego jak ciezkie czy lekkie kosci, to mit!!! Ja mam 186 wzrostu a moje kosci waza 1.8kg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberry88
Troche mi ulzylo, jak poczytalam, ze nie ja jedna mam taki problem. Mierze172cm, nosze ciuchy w rozmiarze 38/40, wszyscy daja mi max 65 kilo, a waga wskazuje ponad 75!! Lekarka ostatnio nie mogla uwierzyc, myslala,ze waga sie zepsula.... W nadgarstku prawie 16,5cm. Ponadto od kilku lat dużo trenuje, cardio plus wzmacnianie, mam duzo miesni, ale tak duza waga to chyba kwestia kośćca faktycznie. Moja najnizsza osiagnieta w zyciu waga to 60 kilo, wygladalam jak z obozu zaglady, kosci mi wystawaly... 60kilogramowa anorektyczka, szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×