Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość on ma rogi

koziorozec w lozku

Polecane posty

Gość Booogini
Nie przepadam za parówkami :O Takie toto miękkie i mizerne :O Lubię konkret. Kawał dorodnego, sycącego mięcha :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to mięcho rozumiem że już wizualnie musi wyglądać apetycznie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Booogini
Oczywiście! Nie dość, że musi wyglądać, to jeszcze pachnieć! To zaostrza apetyt :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Booogini
Konwaliami, k***a :P No czym? Świeżym, soczystym, smakowitym mięskiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Booogini
Świętojebliwy się znalazł 😴 I se nie muszę. Mam od tego ludzi 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Booogini
Sami mnie do luksusu przyzwyczaili 😴 Grzech nie skorzystać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Booogini
Oj... :O Coś musiało mi się zatem pomieszać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja - kobieta koziorożec , on - byk ..... 22 lata razem ..... :) ufff .... sex :) zawsze BARDZO dobry .... :) mam 37 lat, on 40 .... , jak kobieta spod tego znaku - nie wyglądam na swoje lata - (opinia ogółu 10 lat mniej) .... słowa "żadna nigdy nie zdołała 3 razy w 30 minut" mogą ujść za komplement .... i to na tyle ..... TYLKO SEX reszta poza jeszcze może kumpelskim dogadaniem - klapa - prześciganie, walka, rywalizacja, mimo że bardzo bardzo blisko siebie .... jakby abstrakcja .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie pogratulowac tylko zycia w sexownej abstrakcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozioł 76
on koziorożec , ona lew-- totalna klapa, zarówno w łóżku jak i życiu.. dwa inne światy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejby
Pani byk I Pan koziorożec połączenie petarda . Jesli chodzi o seks u nas jest rożnie. Raz kochamy sie mega czule , gleboko a innym razem ostro I namietnie. Oby dwoje kochamy pieszczoty, dluga gre wstepna I niespodzianki . Kazdy nasz seks jest inny., wyjatkowy. Lubimy przygody np kochac sie w windzie albo w pociagu. Jesli chodzi o samego koziorozca to szybko sie uczy , bierze sugestie do serca I nie odpuszcza do puki nie dojde przynajmniej dwa razy ;D CIagle by sie chcial kochać, spelnia kazda moja fantazje erotyczna , uwielbia erotyczne wdzianka, pończochy , szpilki , koronki , czerwoną i czarną bielizne ... czesto caluje moje nogi, tylek I piersi, sa dla niego jak swiatynia do czczenia. A I wgl uwielbia seks z rana , ja nie koniecznie ale on jest jak bestia ktòra tak dlugo drązy az sie mu oddam. Bardzo lubi dominować ale jeszcze bardziej mu sie podoba jak to ja mam wladze // jak zasluzy krolowa zawsze go nagradza ;D koziorozec jest idealnym kochankiem,opiekunem I mezem nie zamienilabym go na nikogo innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy w mieście
Bejby dziś Potwierdzam. Panie spod znaku byka, jak nikt inny potrafią wpłynąć na kozę. :) Ale to dla mnie pierdoły. Naprawdę wystarczy tylko dwanaście osobowości? Tak spłycić siebie mogą tylko ludzie, którym nie chce się myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla PANA 2006.01.16 Kobiety mniej go interesują. Seks odkrywa przypadkiem, myląc na imprezie drzwi od toalety z sypialnią gospodarzy. O miłości nie ma pojęcia, przynajmniej do czasu aż włosy mu posiwieją, a wzrok się pogorszy. Wtedy spostrzega, że serce służy nie tylko do pompowania krwi i marzy po nocach o kobietach idealnych, niedostępnych - np. gwiazdach ze ekranu lub nieletnich koleżankach córki. Swoje fantazje wprowadza w życie z żoną, zdziwioną jego naglym wybuchem temperamentu. Tak taniej i bezpieczniej. Dokładnie ! !! Są zimni, stroja fochy, msciwi, podli, w lozku zero spontanu wszystko pod kontrola i pod ich dyktando ! Nudni i przewidywalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mam jakies szanse u pana koziorozca?? Ja raczek! Znamy sie od paru tygodni. Jest bardzo skryty i zazwyczaj musze z niego wyciagac informacje. Gadam za nas dwoch. Ostatnio wybralismy sie na sympatyczna wycieczke duzo rozmawialismy, byly tez pieszczoty etc. Na nastepny dzien moj pan koziorozecz stwierdzil ze ma niedosyt i chce wiecej. Wiadomo o co chodzi. Ja mu na to powiedzialam ze nie oczekuje zadnych deklaracji ale nie interesuje mnie spotykanie sie z nim tylko w jednym celu. On mi na to ze on teraz nie jest zainteresowany zadnymi zwiazkami i ze jest mu dobrze tak jak jest. Potem juz ze mna nie rozmawial. Ale wiem ze obserwowal moj facebook. Zastanawiam sie czy mam jeszcze jakies szanse u niego. Chodzi mi o normalny zwiazek w przyszlosci, nie tylko seks. I jesli tak to jak to zrobic?? Pomozcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kozy są uparte jak osioły. Jeśli Twój kozioł ma takie założenie to będzie ciężko bo kozy nie znoszą zmian i za wszelką cenę realizują swój plan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Koziorożec - oziębły, pamiętliwy, skała nie do przebicia; do tego nudny. Niestety, pieniądze to nie wszystko. Z wiekiem - coraz gorzej. Zalety: dobry ojciec, ostoja domu, ale wymagający, mało empatyczny. Żona - Baran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byk

Z partnerstwem zodiakalnym jest trochę tak, jak z równouprawnieniem.Wszyscy są za, ale każdy traktuje je po swojemu.Koziczka moja kobieta jest atrakcyjna i seksowna , ona właśnie tak się czuję :))) Jest zadowolona z siebie i akceptuje swój wygląd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×