Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nic z tego nie rozumiem

dlaczego dlaczego dlaczego

Polecane posty

Gość nic z tego nie rozumiem

Dlaczego nastepuje tu kasacja normlanych wypowiedzi niektorych osob? Czy utrzymywanie tego forum ma jakikolwiek sens? Rozjebali mnie dzis na maxa, i to akurat dzis kiedy z roznych powodow mnie kurwica bierze Czy robia to z wlasnej inicjatywy czy tez ktos im zglasza posty do kasacji? Gdzie tu jest jebana wolnosc slowa? Czemu niektorzy sa dyskryminowani podczas gdy inni pierdola tu 3 po 3 od dlugiego juz czasu i nic? Czy tzreba dawac moderatorm w lape?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dobre bylo
w łape trzeba dawac:D o jojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic z tego nie rozumiem
chodze z deską surfingową wieczorami po osiedlu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123432736477584
w lape nie,raczej brac do buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123432736477584
bo ja zawsze i wszędzie do papy biore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic z tego nie rozumiem
sory, ale ja chce przywrocenia wszystkich skasowanych postow, albo wyjasnienia ze strony moderatora dlaczego zostaly skasowane. Ale o co kurwa chodzi to chyba wiecie nie? Wybieram forum na kafeterii bo je lubie njabardziej ale jak ktos mnie tu zaczyna wpieniac to sie lagodnie ujmujac wkurwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrobelka
mnie też dzisiaj wkurwili łagodnie ujmując rzecz, nie rozumiem o co tutaj kurwa chodzi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic z tego nie rozumiem
do moderatorek cd adrenalina wciaz mi krazy, moze dlatego ze wypilam pare tyskich...nie wazne, tylko tak sobie mysle... Na forum o2.pl nie ma czegos takiego, nie ma niczym nieuzasadnionych restrykcji, a nawet uzasadnionych czesto nie ma. Po to jets forum zeby sie na nim wypowiadac, chyba ze mi sie we lbie chrzani ostro i nie kumam slowa forum Rozuemiem ze kasujecie posty z bluzgami na Was lub z bluzgami na kogokolwiek lub bluzgami dla bluzgow. Jednakze gdy dyskutuje sobie z pewnym gamoniem, ktory wypowiada sie z wszech miar debilnie, zlosliwie i bez wiekszego sensu - a ja przynajmniej probujac prowadzic kulturalna dyskusje zostalam skasowana to wybaczcie krew mnie zalewa. Czemu nie skaoswaliscie jego postow? Bo byly pomaranczowe? Ile bierzecie w lape? nie nasuwa mi sie zadne inne pytanie.. dlaczego tak sie dzieje...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×