Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Topino

wesele w górach - gdzie? warto?

Polecane posty

Gość Dziana90
Witam Poszukuję miejsca gdzie organizują wesela w plenerze, może ktoś miał lub słyszał gdzie można takie zorganizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wesela w górach nie mieliśmy ale ponieważ pochodzimy z Bielska Białej zdecydowaliśmy się na sesję ślubną właśnie w góra. Zdjęcia wykonała pani Kasia z Ocal Chwile naprawdę wyszły wspaniale! Góry i my po prostu magia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wesele w górach - czy warto? Po przeżyciu własnego odpowiem bez cienia wątpliwości -  oczywiście! Niesamowity, niepowtarzalny klimat, cudowna atmosfera, przepiękne zdjęcia, zachwyceni goście - naprawdę - jeśli macie tylko takie możliwości - powiem z wielkim przekonaniem  - WARTO. Mieszkamy we Wrocławiu, swoje wesele urządziliśmy, więc w Willi Diana, w Kotlinie Kłodzkiej. Niesamowite miejsce - z czystym sumieniem polecam. Przesympatyczni właściciele, piękne, malownicze otoczenie, ogromny ogród z altaną, placem zabaw dla dzieci, licznymi miejscami do odpoczynku. Przepyszne jedzenie w naprawdę sporych ilościach, uwijająca się a przy tym uśmiechnięta obsługa kelnerska - choć byłam Panną Młodą bawiłam się doskonale, ponieważ obsługa sali zadbała o wszystkie detale.  W willi znajduje się kilkanaście pokoi gościnnych - czystych zadbanych. Nocowało tam kilkadziesiąt naszych gości - nikt nie narzekał, wszyscy byli wręcz zauroczeni. Naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinna

Zdecydowanie wesele w górach to super sprawa. My organizowaliśmy je w Nowym Targu w Czarnej Owcy i to była najlepsza decyzja bo wesele udało nam się znakomicie, wszyscy bawili się do rana. To bardzo fajne miejsce, swojskie, klimatyczne, z dobrą obsługą, z pyszną kuchnią, po całości  wprost idealne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka

Akurat niedawno byłam na topie szukania sali weselnej i powiem Wam - zakochałam się w rustykalnym stylu i znalazłam idealną dla siebie propozycję (narzeczony akurat w tej kwestii nie miał wiele do gadania) :D
Byłyście kiedyś w Rytrze, w Beskidzie Sądeckim? Tak czy nie - Gospoda Rogasiowa w hotelu RYTERSKI to jest właśnie to miejsce! Zaklepane i odliczamy dni! Myślę że wielu z Was pokocha tą salę tak jak ja. No i widoki przecudne!
Pozdrawiam i trzymajcie za nas kciuki we wrześniu ♥
www.ryterski.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivka

Moim zdaniem warto. Sama robiłam niedawno wesele w górach - w bielsku w sali wróblówka na 120 osób. I nie żałuje żadnej złotówki wydanej. Bo to najlepsza impreza i dzień mojego życia był 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edera

Myślałam o górach, bo wiadomo, klimat przepiękny. Jednak cenowo wyszłoby to trochę za drogo, dlatego postawiliśmy na niemniej urokliwe miejsce, niedaleko naszego miasta, czyli Pałac Domaniowski. Jestem oczarowana tym miejscem, zresztą, cała rodzina nadal wspomina wesele jako bardzo udane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×