Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Topino

wesele w górach - gdzie? warto?

Polecane posty

A czy ktoś miał lub był na weselu w hotelu Belweder w Ustroniu? Byłabym bardzo wdzięczna za jakiekolwiek opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hotel bavaria super nasi znajomi mieli tam wesele,a my wybraliśmy Siuchajsko w Zakopanem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam organizowane wesele w restauracji www.czarnaowca.com.pl w Nowym Targu. Najbardziej podobał mi się bardzo fajny specyficzny klimat i niezwykle urokliwa lokalizacja. Standard lokalu jak i obsługi także bardzo wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolowy dwor w wisle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My również pobraliśmy się w górach <3 A wraz z całą rodziną mieszkamy nad morzem...Wybraliśmy uroczą kapliczkę na Płazówce niedaleko Zakopanego. Dla zainteresowanych wszystko opisałam na swoim blogu "przed (górskim)ołtarzem": urlopaktywnie.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że w swoim miejscu zamieszkania także można znależć super miejsca na wesele, a jednak to spora oszczędność pieniędzy. W końcu zapewnienie dojazdu i noclegów dla gości to duży koszt. oczywiście zależy od możliwości. My jesteśmy ze Śląska i znaleźliśmy tutaj w Chorzowie świetną restaurację z kuchnią staropolską. Organizacja wesela przebiegała bardzo dobrze, personel kompetentny i sympatyczny. Woleliśmy zaprosić więcej gości a wynająć jakieś miejsce które nie będzie przesadnie drogie, ale swojskie i z pyszną kuchnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak najbardziej Zakopane :) uważam, że jest to piękna góralska miejscowość nasze wesele zostało zorganizowane w Restauracji Siuchajsko kapela góralska, swojskie jadło, do tego rodzinna, ciepła atmosfera to było wspaniałe przyjęcie polecamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze polecam wesele w Starej Karczmie w Jeleśni www.starakarczma.eu Ciepły, góralski klimat, przepyszne jedzenie, cena bardzo przyzwoita i wspaniała obsługa. Dużym atutem jest także to, iż zaraz obok jest Hotel Vesta, należący do tej samej firmy dzięki czemu zaoferował nam apartament gratis, a dla naszych gości atrakcyjne rabaty, ponadto poprawiny mogliśmy zorganizować w hotelowym ogrodzie, co było bardzo ciekawym urozmaiceniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zajrzeć tam duży wybór, opinie, sprawdzone lokale :) www.gdziewesele.pl/Rzeszow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie :) warto!!! my mieliśmy wesele w Zakopanem w Restauracji Siuchajsko górale to się potrafią bawić ;) nikt nie był skrępowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno przy wyborze miejsca na wesele trzeba przejrzeć dostępne oferty i wszystko przemyśleć. Ja jako miejsce na weselę mogę polecić piękny dworek www.bobrza.pl Jest to piękne i klimatyczne miejsce, które nadaje się idealnie na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super miejsca znajdziesz na www.gdziewesele.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłem imprezę firmową (lekko integracyjną) z muzyką na żywo w karczmie „u Adama” w Krynicy. Bardzo sympatyczna obsługa, potrawy szybko dochodzą do stolików, gorące i dużo jedzenia na talerzu. Cenowo wychodzi naprawdę rewelacyjnie. Pochodzę z większego miasta i ceny chyba pierwszy raz w życiu pozytywnie mnie zaskoczyły. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma namiar na lokal położony w górach taki żeby to nie było w mieście przy ulicy? Chodzi mi o coś co będzie na uboczu i z pięknymi widokami na góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Hotel&Spa Kocierz w Andrychowie , położony 884 m.n.p.m, przepiękne widoki, akurat ZWOLNIŁ SIĘ TERMIN 4.08.2018, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dowiedzieliśmy się, że chrześnica męża wybrała sobie wesele 200 kilometrów od kościoła, że ślub w kościele, a później autobus wszystkich podwiezie i odwiezie. Nie jedziemy. Prezent pod kościołem i koniec. Może gówniara ma fantazję, ale nie będzie narażać nas na takie atrakcje. Nie będę tłukła się jakimś autobusem tylko dlatego, że ona sobie ubzdurała, że tak ma wyglądać jej wesele. Jak się dowiedziałam, trudno jej będzie ten autobus zapełnić, bo większość gości ma identyczny pogląd na tą sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka Paskuda
Wesele w górach to moim zdaniem bardzo fajny pomysł na wesele. W górach jest zawsze przyjemniej, piękne okolice, idealny plener na sesję zdjęciową, dużo atrakcji dla dużych i małych i ogólnie, niezapomniane wrażenia. Właśnie na takie przyjemności można liczyć m.in. w hotelu Złoty Groń, którego ofertę znajdziecie na http://www.wesele-w-gorach.pl/oferta i od razu zamarzycie o weselu w takiej scenerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam od koleżanki o tym miejscu. Słodka paskudo co jeszcze możesz powiedzieć o Złotym Groniu w Istebnej? Właśnie przeglądam ich ofertę http://www.wesele-w-gorach.pl/ Mają ciekawe menu i te widoki. Organizując wesele nie trzeba się niczym martwić, bo mają sporo atrakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Góry? Zdecydowanie nie warto! Miałam okazję przeżyć tam kilka wesel, które okazały się zwyczajnie nudne. Wesele mojej znajomej na Kaszubach, to było coś! Niezwykle pomysłowe, a przede wszystkim oryginalne rozwiązanie. Nigdy wcześniej nie miałam okazji spędzić wesela w takim miejscu. Jej wybór padł na tamtejszy http://lisewskidwor.pl/ , który przywitał nas cudowną salą balową, otoczeniem oraz restauracją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beskid Sądecki to najlepsze miejsce na ślub! Przepiękna sceneria bez względu na porę roku (serio, na zdjęciach wygląda to bajkowo), poza tym mało ludzi, klimatycznie jest :) Myśmy brali ślub w Muszynie, a potem zostaliśmy w Klimku na kilka dni w ramach miodowego tygodnia. Wypoczęliśmy za wszystkie czasy. Nie ma co się zastanawiać, góry są super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze ja też na początku chciałam mieć wesele w górach, ale później stwierdziłam, że lepiej tu zrobić gdzie mieszkam. Ostatecznie wesele miałam w sali Venge w Łodzi. Bardzo mi się spodobało tam no i ogólnie miałam super wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sądzicie o Harnaś 2 Kościelisko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zrobilismy w Lodzi w sali bankietowej Venge, bardzo ladna sala a ceny od 99 zl za osobe, ale jak chce sie zrobic full wypas wesele to tylko tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli naprawde szukacie wymarzonej sali dla siebie - świetle trafiliście ! https://chrzcinyikomunie.pl/ na tej stronie bez problemu znajdziecie odpowiednią dla siebie sale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Ciężko będzie mi w związku z tym pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o wesele w górach serdecznie polecam Rezydencje Las Vegas w Barcicach. Mają do wyboru 2 przepiękne sale bankietowe i można liczyć tam na wspaniały klimat, a nawet organizują śluby w plenerze. Osobiście jestem bardzo zadowolona z tego miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×