Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znany forumowicz

kocham gorrrącą!

Polecane posty

Gość znany forumowicz

za to ze jest taka cieplutka zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA_ TEŻ
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA_ TEŻ
wszyscy kochamy gorrraca:D:D:D:D:D:D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszyscy
niektorzy uwazaja ja za idiotke - mitomanke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Cedex
niestety nie mogę jej kochać tak jak Ty >>znany forumowiczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Cedex
dzięki SKARBIE że zjadasz moje wpisy !!!:D poprawiasz moje krążenie /można za oszczędzić na kawie /:D:D:D lubię gorącą za jej poczucie humoru :D;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsza laska jaką spotkałem na kafe . w dodatku znamy się w realu, więc wiem co mówię . pozdro kotku👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul____
Gorraca jest cudowna:-)Nie mialem okazji jej poznać w realu ale caly czas mam nadzieje:-) Slodkie calusy słoneczko........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienuś...
a ja widzialem jej fote na randkach interia.pl brzyyyyyyyyydka :P zniszczona i jakas taka nijaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erni
daj linka do tej fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienuś...
wejdz se w randki.interia,pl i w pseuddonim wpisz chilli80 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble
jest chochliczek i gorrrraca w jednym temacie moje dwie ulubione dupeczki na tym dretwym co by nie mowic forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozpływaj cie sie tak
bo żygac a nawet rzygac się chce wdupowlazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kondzior
i co chlopaki widzieliscie fote gorracej? rzeczywiscie taka pospolita?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma brzydką cere nie jest
śliczna i na szczególnie goącą też mi wcale nie wygląda- z taką lujówka mi się kojarzy wrrrrrrrrr- sorry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość docent pospolity
gorrrąca trochę śmierdzi pod pachami ale generalnie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyraziłem już swoje zdanie wcześniej więc dodam tylko , że ci , którzy jej nie znają w realu tak naprawdę nic o niej nie wiedzą, więc obrażanie gorrracej świadczy tylko o ich ignorancji i głupocie - pozdro gorrr. jeśli czytasz👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla jednych gorraca
jest atrakcyjna kobieta dla innych wrecz przeciwnie, nikt jej nie obraza piszac ze jest nieciekawa czy tez brzydka. gusta sa rozne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak obciągnęłam mu. wiele razy. i nie tylko obciągnęłam. rżniemy sie na tysiące sposobów i jest nam razem cudownie. 😘primi a teraz odpowiem innej osobie nieco bardziej kulturalnie - dostosowuję ton wypowiedzi do tonu pytania w końcu: gusta są różne i o to chodzi - szanuję to, jesli ktoś wydaje sie atrakcyjny pewnej grupy osób to nie znaczy, że dla wszystkich - trafia swój na swego - na tym polega dobór osobników w pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja fote znalazlam ....goraca widzialam ....primiego rozumiem .... goraca to wolny czlowiek ....komentarze pod jej temat zostawcie lepiej sobie .....ja nie zauwazylam zeby ona kogos obrazala lub pisala jakies niestosowne komentarze pod czyims adresem ....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aniulci
gorrraca wolna ale primi uwiazany - zona, dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul____
Może pimi jest uwiazany ale skoro daja sobie wiele rozkoszy , to czasami to jest silniejsze ........... Gorraca jestes slodziutka .......:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtórzę jeszcze raz : anulcia - zero zobowiązań nie = zero uczuć.. można kogoś KOCHAĆ.... i dzielić się nim - jesli ktoś ceni wolność i niezależność to wolny związek pozwala uniknąć zdrad i krzywd za plecami partnera, jesli i tak coś zrobi bo to silniejsze od niego - to niech to robi za wiedza i zgodą partnera (albo razem z nim ) zazdrość i zaborczość potrafi zniszczyć najsilniejsze uczucie... wiec wyzbywam sie ich.... zdziwiłabyś cie jak wiele osób wyznaje ta zasade.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalifornijka
gorraca, czytam czasem topiki na twoj temat i nieodmiennie dochodze do wniosku, ze jestes bardzo samotna i smutna osoba. Wystawiasz swoja intymnosc na widok publiczny, tak jakbys glosno krzyczala o zainteresowanie, o uczucie. Chcesz byc wyzwolona, nowoczesna kobieta, ale mam wrazenie, ze nie nakreslasz wlasnych granic...w gruncie rzeczy twoja historia jest podobna do historii tysiecy kochanek, tyle, ze ty jestes bardziej swiadoma swoich uczuc, potrafisz lepiej 'zarzadzac' swoimi emocjami i dlatego nie zakladasz na kafe topikow w stylu "czemu moj zonaty kochanek nie chce mnie juz widywac?", tylko zakladasz na randkach profil, w ktorym oferujesz swoje uslugi. Nie oceniam cie, ale wydaje mi sie, ze bardzo pragniesz uczucia milosci, ale boisz sie o tym mowic wprost, wiec glosisz takie rozbarajajaco naiwne (i nieprawdziwe) poglady jak w tym ostatnim poscie. Historia pokazuje, ze nawet najwieksi uwodziciele i uwodzicielki ulegaja milosci. Obejrzyj lub przeczytaj chocby niebezpieczne zwiazaki. Nie wszystko mozna miec pod kontrola, czasem uczucia przejmuja kontrole nad nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie powiedziałam, że nie pozwalam uczuciom rozkwitnąc....serce nie sługa... co do obnażania - widać jestem ekshibicjonistką:P powyższe poglądy podtrzymuję - takie mam zasady jesli chodzi o zwiazki. p.s. profil na randkach powstał na potrzeby cafe - nie szukam w ten sposób kontaktów i nie oferuję usług. pozdrawiam autorke przemyślanej wypowiedzi...(co nie znaczy że się z nią zgadzam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalifornijka - nic ująć
dodam jeszcze że nie można całego życia przeżyć "bez zobowiązań" i to, gorrrąca, że jest ci teraz idealnie w ukladzie z rodziną primiego nie będzie trwało wiecznie, chyba na to nie liczysz? nie chcrzań tutaj, że jak się kocha to można się kimś dzielić. primi "na pewno cię kocha" i będzie z tobą przez następne kilkadziesiąt lat hehehe. w końcu zostaniesz naprawdę sama i nawet znajomi z Kafe nie będą się tobą zajmować. a to jak usiłujesz zainteresować sobą facetów podając profil na randkach to zupełnie chory pomysł. ciekawe jak zamierzasz równocześnie zmienić stan cywilny i dalej zawierać luźne znajomości. których się tak domagasz, jakbyś nie dała rady bez tego żyć. może zmień zawód? nie każdego faceta potrafisz sobie urobić. z takimi jak ty męzczyźni się bzykają, ale nie żenią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalifornijka - nic ująć
jeszce coś: nie wiem czy jesteś tego świadoma, ale to jak udzielasz się i wykazujesz swoje znawstwo seksu, urozmaiceń, analnych, grupowych i innych wygląda na proste przechwalanie się. ot, liznęłaś nieco innego seksu i już uważasz sie za ekspertkę, a to niestety nieprawda. przesadzasz pisząc o swoich wyczynach, a to jest objaw kompleksów. pewnie chcialabys, ale boisz sie, jak to kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×