Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asiamarta

NAJGORSZE PODKŁADY , NA KTÓRE SZKODA KASY I OSTRZEGACIE PRZED NIMI

Polecane posty

Gość asiamarta

DLA MNIE NAJGORSZE ZE WSZYYSTKICH TO PODKŁĄDY AVON ŹLE SIE NAKŁADAJA, DAJĄ EFEKT MASKI-TRAGEDIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest, mi avony komletnie nie odpowiadają, nigdy odcień nie jest taki jak powinien, poza tym ciężko się rozprowadzają, wysuszają skórę a twarz wyglada jak maska. Horror!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka23
kiedys kupiłam podkład z Avonu i był tragedia - nie dość że sprzedali mi przeterminowany to na dodatek był taki żółty, ze po jego nałożeniu wyglądałam jak chińczyk, oczywiście odesłałam go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altehekse
Matujący Joko - ciężki, gęsty, a nie matuje ani nie kryje. Rzadko jestem dokukmentnie niezadowolona, ale to była naprawdę porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola_
Avon potwierdzam -beznadzieja(chociaż kiedyś mi odpowiadał).ale tak samo oriflame...szkoda kasy:) Najlepsze są rimmel-mam cerę tłustą w rimmel jest rewelacyjny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avon- też tak sądzę i mi jeszcze nie odpowiada kompletnie żaden z Maybelline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze co w życiu miałam to podkład Erisa \"kryjący\"...z taka czerwoną etykietką. Czy to wogóle jest podkład??!! :-O Ani nie kryje, ani nie matuje, jest normalnie przezroczysty, i jeszcze twarz sie swieci od razu po nałozeniu..... ble!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munondka36...
avon-najgorszy scheis!szczegolnie ten rozswietlajacy,na sloncu synal mi z twarzy!masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rimmel
mega syff, dokladnie jesli chodzi o taki matujacy w tubce kupialam i byla masakra, buzia prawie zaraz po nalozeniu sie swiecila nie mowiac o tym co bylo pozniej. Czulam sie makabrycznie, chcialam jak najszybciej wrocic do domu i umyc twarz !! makabra. maybelline, drugi syff, zaden z nich sie dobrze nie rozporowadza na skorze !! manhattan, nastepny syff, to rozporwadzic to nielada sztuka, zostwia najwieksza maska jaka w zyciu widzialam:) maxfactora mialam taki z pompka co sie wyciska, z racji tego ze sie dopasowuje do skory, ilekolwiek go nalozyc nie wygladalam jak pomalowa ani troszke !! poki co nie znalazlam "dobrego" podkladu, a co dopiero mowic o doskonalym:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avon mowie nie
dla mnie zawsze i wszedzie najgorszy jest AVON fluidy ma beznadziejne , koszmarne kolory na buzi wygladaja jak maska , kosztuja wcale niemało ,poza tym sie zbryla ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roses_
ja mama podkłąd z a12 zł Kolastyny Matujaco-nawilżajacy hcyba ebd ego zawsz używala,mam go juz od pół roku chyba jest taki wydajne ż ehoho ,pzred jego stosownaiem nakłądam krem Bambino ochronny i buzia super bez syfków a mam cere mieszaną;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balconies
Rimmele do dupy . z avonu tylko jeden mi pasował ale rok temu wycofali ze sprzedaży. teraz uzywam Bourjois Happy Light i jest swietny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avon mowie nie
czy ja wiem ja kupilam ostatnio rimmel recover czy jakos tak, reklame widzialam pozniej wiec nie sugerowalam sie nia i przyznam sie ze jest bardzo fajny koszt tylko 27 zl kolory ma dobre ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iryskaaa
lirene rozswietlajacy-zero efektu,plamy sie robia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
A może tak o najlepszych?? Zdecydowanie Revlon COLORSTAY, L'oreal INFAILLIBLE, MaxFactor Lasting Performance.Dla każdego coś fajnego :) Reszta to całkowity syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bourjois
co za syf!!!! Nie dość, że opakowanie tragiczne, nonstop się z niego wylewało to jeszcze obrzydliwa konsystencja, beznadziejnie leżał na twarzy (b. szybko się robiła tłusta i nieświerza). NIE POLECAM!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady*X*
chyba najokropniejsze są te podkłady z bardzo dolenj półki, np własnie Joko mat cos tam. okropne, cięzkie jak maska. Teraz wiem czego używają te wszystkie panienki w białych kozaczkach, wiecie te umalowane na twarzy z widocznym kontrastem zaraz na granicy szyi jakby miały maski na buzi. :) choć moze ta regula dolnej póki sie nie sprwadza, bo np. podkłady aa są extra. :) a wonder finish i stay matte to też niezłe buble, wcale sie to nie chce rozprowadzać. :) raz skusiłam sie reklamą podładu astor już nie pamiętam nazwy, mały różowy i kosztował prawie 60 zeta. niby miał wyrównywać i sprawiać wrażenie doskonałej cery. hmm, cera moze i była doskonała, serio bardzo aksamitna w dotyku, idealny kolor, ale tylko na dyskotekę, jakieś miejsce gdzie nie ma dobrego oświetlenia, to tak, na dzień sie nie nadawał bo chyba z odległości kilometra było go widac, zostawiał bardzo widoczny taki pyłek na twarzy, nie wiem czemu jakiś dziwny... tak czy siak naturalnie to nie wyglądało. ale dla charakteryzatorki super. :) no to tyle pozdrawiam wszystkie forumowiczki :)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTOS Z TRĄDZIKIEM TŁUSTĄ CERĄ
DLA MNIE NAJLEPSZE SĄ WŁĄSNIE Z AVONU ALE TO NBA DRUGIM MIESJCU BO NA PIERWSZYM JEST manhattan!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vichy
podklad Dermablend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczeska
MAX FACTOR WYMIATA NIE MA LEPSZEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszmarny byl dla mnie Rimmel Stay matte, najgorsza beznadzieja potem Manhattan, niby dla tlustej cery, a tworzyl maske z wielkimi "pudrowymi" platami, ble Teraz uzywam podkladow Kanebo, Chanel albo Shiseido i z nich jestem najbardziej zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdyhrt56
polecam wam Vichy, kosztuje ok 60 zł. jesli macie mieszana cere jest śwetny! jest drogi, aczkolwoiek starcza na wieeele:) a jesli macie such, tak jak ja to polce puder z astora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uważam że najlepszy i nie drogi jest podkład maybelline pure make-up z dodatkiem H2O(wody):) super sie rozprowadza :)i jest lekki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uważam że najlepszy i nie drogi jest podkład maybelline pure make-up z dodatkiem H2O(wody):) super sie rozprowadza :)i jest lekki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam sucha cere
Kupywalam drogie podklady z Loreala (kazdy rodzaj jaki tylko byl kupilam) i byly do dupy wszystkie.Z Rimmela uzywalam Recover i nie bylo nawet tak tragicznie.AA byl do dupy tez.Kupilam tez z Maybeline i jakis taki....Do kazdego z tych podkladow musialam uzywac pudru jeszcze zeby dobrze wygladalo. Teraz uzywam tylko Max Factor Lasting Performance Fair i jest zajebisty i nawet pudru nie musze nakladac,bo wyglada super na mojej twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam sucha cere
Ah,zapomnialam dodac,ze uzywalam tez z Avonu.Gowno niesamowite! Nigdy z Avonu zadnych kosmetykow juz nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie sadzicie panie
że wiele zależy od naszej skóry?Co dla jednej do bani, dla drugiej rewelacja i odwrotnie. Ja od pięciu lat używałam podkładów po kilkaset złotych za 30 ml. od miesiąca mam podkład za zaledwie kilka złotych i jest rewelka. Poza tym podkłady należy co jakiś czas zmieniać bo się skóra przyzwyczaja i inaczej reaguje. coś co wam pasowało przez miesiąc-po 2 miechach może spływać z twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsze z avonu
a także nivea visage young. Ja bardzo lubie podkład adaptacyjny z oriflame-seria Giordani Gold ale nadaje się raczej do cery bezproblemowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×