Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asiamarta

NAJGORSZE PODKŁADY , NA KTÓRE SZKODA KASY I OSTRZEGACIE PRZED NIMI

Polecane posty

Gość Soniula
Dla nastolatek podkład Nivea Visage Young. Podobno dostosowuje się do skóry, a wyglądam jak Murzynek Bambo. Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dream matte-odradzam!!!Efekt maski murowany,beznadziejne kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkalalllla
L'oreal - true match.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkalalllla
Znaczy ze polecam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dla mnie wlasnie
dream matte jest super,daje bardzo naturalny efekt.lubie tez colour adapt max factor.Obydwa potrafia ukryc drobne niedoskonalosci, nie tworzac przy tym maski na twarzy.Zgadzam sie co do negatywnych opinii nt. avonu,rimmela i manhattan (chociaz manhattan ma fajny puder w kamieniu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkalalllla
Myślę, że wasze wybrzydzanie nad podkładami spowodowane jest tym, że jesteście młode, więc macie trudną skórę, tudzież chyba niezrozumieniem, czy jest podkład. Ktoś wyżej napisał, że podkład dostosowywał się do cery więc "nie wyglądałam jak pomalowana". Dobre sobie. Na litość, dobry podkład temu służy, żeby nie było go widać!!!!!!! Podkład ma byc idealnie dopasowany do kolorytu skóry, no więc, jak można kupować coś, czego nie można obejrzeć najpierw na swojej skórze. Jak można zamawiać PODKŁAD z katalogu, podczas gdy wiadomo, że będzie inny od tego na zdjęciu a w przypadku podkładów najmniejszy odcień gra rolę!!! Dwa - kupowanie najtanszych podkładów mija się z celem i sensem. Są kosmetyki, które można kupować tańsze: nie wiem, cienie, szminki, błyszczyki. Ale podkłada i tusz muszą trochę kosztować (tzn 50 zł, bo za tyle można już kupić l'oreala, a recover rimmela jest za 27 zł). Podkład trzeba spróbować na skórze w dziennym świetle i macie go NIE WIDZIEĆ. Podkład ma wyrównywać koloryt a nie nadawać koloru, od tego są pudry brązujące albo róż. Podkład powinien być możliwie lekki (widać natychmiast jego konsystencję na skórze), wystrzegajcie się podkładów kryjących nawet jak macie trądzik. Nie pokryje tak naprawdę niedoskonałości, a tylko stworzy maskę. Na pocieszenie powiem wam, że jako bardzo młoda osoba kupowałam dziko drogie cuda, bo wiecznie nic mi nie pasowało. Po 30 moja cera ustabilizowała się na tyle, ze znakomita więszkość kupowanych przeze mnie podkładów wygląda super i nadaje piękną gładkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dla mnie wlasnie
zgadzam sie z przedmowczynia - podklad ma byc niewidoczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vichy normateint
do cery mieszanej, świecącej... normalnie mnie rozczarował, po 2 -3 godz się świeciłam wokół nosa na czole i brodzie... ale mogę stwierdzić że nie szkodzi cerze i nie zatyka por...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vichy normateint
porów kurna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam AA rozswietlajaco-nawilzajacy o cery wrazliwej i suchej:) jestem zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chanel Vitalumiere
Chanel Vitalumiere-w życiu gorszego badziewia nie widziałam! Omijajcie z daleka dziewczyny. Co to właściwie jest? Chyba jakiś lekko podbarwiony, maziowaty krem, którego nie da się nałożyć żeby nie tworzyły się smugi i świeci się tak, że nawet przebija zdolności do wydzielania sebum mojej własnej tłustej cery. A jak nakłada sie na niego puder prasowany to równocześnie z pociągnieciem pędzla schodzi z twarzy! :( Jak Boga kocham nie widziałam niczego gorszego!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Roche Posay
Unifiance - podkład do cery trądzikowej, brrrrrrrrrrrrrr :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×