Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarna chmura

O co w tym chodzi?

Polecane posty

Gość czarna chmura

Dobierasz sie ręką do męskosći swojego faceta i co? Wykonujesz ruchy góra-dół tylko? O to w tym chodzi? Czy to jest właśnie to co ich podnieca? Najpierw wolno, a potem szybciej? Przecież oni sami lepiej wyczuwają potrzebę odpowiedniej nazwijmy to szybkości... Jakoś sensu w tym nie widze =/ Choć "męskość" sama w sobie baaardzo przyjemna w dotyku=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =
nie rozumiem twojego problemu chyba sama nie wiesz co chcesz ...nie no nie musisz gora dol mozesz sie zabawic z nim w francuski ustnie tego sam sobie razcej nie zorbi :P :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubie jak wajchować ;) Tak jak wajchą od biegów wew traktorze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna chmura
No, ale co tą ręką robić? Plecki można masować czulej, mocniej, drapać, smyrać... a tam? TYLKO góra i dół mi przychodzi na myśl=/ I to jest ta cała filozofia rozkoszy? Oczywiście biorąc pod uwagę TYLKO rękę. A może delikatne zaznaczanie palcem kontur, penetrowanie, jakieś ściśnięcie (:P) też zadziała? No nie mówcie, ze jak tylko GO poczujecie to jedziecie góra doł? .... Bez sensu... =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co chcesz penetrowac
?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna chmura
Okolice =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mambo namber fajw
jak chcesz penetrowac okolice to sie zapisz do PTTK :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna chmura
=/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w gore i w dol to winda
albo kafar a reka piescic faceta mozesz na tysiac sposobow, obserwuj, ktore miejsca bardziej go ruszaja, pamietaj, ze penis zwykle lubi mocniejsza stymulacje niz kobieca lechtaczka, nie jest tak delikatny, nie zmieniaj rytmu, w kazdym razie nie gwaltownie, najwazniejszy jest rytm, wsluchuj sie w oddech, doprowadzic do orgazmu mozna nawet jednym palcem, ale najpierw trzeba poznac faceta, mozesz tez spytac gdzie, jak, powiedz zeby pokazal itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna chmura
Mocniejsza stymulacja...? Ok, cenna rada=) A co z jądrami? Nimi też chyba przyjemnie się zająć? Ale jak? Zasugerowałaś/eś obserwacje tego co go rusza... a co może poruszyć faceta? Które okolice, jakie ruchy? Bo zeby coś obserwować trzeba coś zdziałać (a tu niestety odzywa się brak doświadczenia, dlatego zdaję się na waszą inwencję twórczą... ja co najwyzej będę testować i OBSERWOWAć:p) =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszka2321
A ja Ci powiem tak.Ja wiem co sprawia przyjemność mojemu facetowi bo sie go poprostu o to spytałam:)Zdaj sie na własną inwencję twórczą;)zrób co Ci przyjdzie do głowy i obserwuj jego twarz,bo to Ci może dużo powiedzieć.ale pamiętaj zdecydowanie,ale delikatnie bo i jądra i penis są baaardzo wrażliwe w czasie wzwodu,ale chyba tego to Ci mówić nie muszę:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna chmura
A co sprawia przyjemność Twojemu facetowi? Przetestuję to na moim=) A nóż, widelec trafię :P A jak nie... to będe skazana na spytanie sie go choć nie ukrywam, że wolałabym ZAINSCENIZOWAć, że samodzielnie na to wpadłam =)... Taka kobieca pycha by się we mnie odezwała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszka2321
Hmm...zastanówmy sie-jest sporo takich rzeczy.Robie różne rzeczy w zależności od sytuacji:)i od tego jak bardzo chce go rozgrzać:)hehe np.jeśli chce sie tylko z nim tylko podrażnić to nawet przez ubranie pocieram go całą dłonią albo wypiętą pupą-starsznie go to kreci:)ale jeśli jest jakaś intymniejsza sytuacja to również pocieram delikanie całęgo "małego" łącznie z jądrami,masuję delikatnie je całą dłonia,kciukiem robie okręzne ruchy wokół czubka,a już za francuzem to piszczy z radości:)kurcze potraktuj jego "małego"jak zabawkę(tylko ze delikatną zabawkę),jak własność.a napewno sie ucieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna chmura
Jakoś nabrałam werwy do działania hehe :P Strzeż się "maleńki", jutro nadchodzę! :D Dziękuję ślicznie za uchylenie rąbka swojej prywatnej sfery=) Ach, ale mam burze mózgu teraz:P Pozdrawiam cieplutko i raz jeszcze ślicznie dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszka2321
Nie ma za co;)Fajnie że mogłam Ci pomóc i polecam sie na przyszłość:)pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×