Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

esy floresy

telemarketer - opinie

Polecane posty

Gość call center nie ma racji bytu
Jakoś nie wierzę aby praca telemarketera była z***biaszczą robotą :P sorry ale nawijanie na słuchawkach przez kilka godzin dziennie po to żeby klienta na coś naciągnąć , czasami wcisnąć mu coś zupełnie niepotrzebnego, naciągnąć i oszukać byleby tylko dostać prowizję do podstawy która jest 7-11 brutto na godzinę(zależy jakie call center)do mnie nie przemawia. Sama opieprzam jak mi taki cymbał dzwoni na komórkę i próbuje coś wcisnąć , skończyło się na tym ,że mam zablokowane nry zastrzeżone a jak dzwoni taki przypał z normalnego to leci na czarną listę blokowanych numerów. Stacjonarnego telefonu pozbyłam się dzięki telespamerom bo miałam k***a dosyć jak jakiś ćwok gadający jak robot będzie mnie umawiał na jakieś spotkania,wciskał super oferty z orange czy plusa albo sprzedawał cyfre plus.Lepiej zająć się pracą jak kelner czy sprzedawca w spożywczaku niż robić z siebie głupa i dawać się opierdalać trenerom czy leaderom, którzy was gonią bo mają więcej od każdej sprzedaży niż wy.Dzwonicie głównie na stacjonarne bo system/program do dzwonienia też kosztuje a rozmowy na komórki są kosztowne.Wciskacie kity ,że numery są generowane a to d**a jasiu bo są wybierane z bazy oczywistych nr. Robota głupiego a telespamerzy sami się proszą aby byli opierdalani w słuchawce bo mają czelność dzwonić, przeszkadzać i wciskać wszystko co się da.Nic nie sprzedacie w ten sposób bo ludzie wolą się przejść do salonu czy znaleźć sklep internetowy i kupić z pewnego źródła niż dać się zrobić w ciula jakiemus p**********u naciągaczowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może lepiej wspomnieć jakie jest liche wynagrodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowałam w 2 firmach, teraz w 3. Fakt, jest ciężko, często słyszcze na powitaniu tekst wal się ku..o itp, moja praca polega na umawianiu spotkań, mam 7,70 zł netto na ręke( ucze się) osoba nie uczaca 6.60 netoo, plus 3 zł za osobę która przyjdzie na spotkanie. praca po 8 godzin, 2 sobo w miesiacu ok 1200-1300 wyjdę. po paru miesiacach zaprponowano mi umowe o pracę na 3 lata, 1600 brutto itd, nie jest łatwo, czasem mam takie dni że chce mi się płakać, ale kasa nie jest zła.. duż zalezy od pracodawcy i tego do jakiej firmy się trafi ja nie mogę narzekac;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalagaTikiTaki i Kasztanki
Ja pracowałam. Przez 8 miesiecy. Nie polecam. Umowa zlecenie, bardzo marna kasa. Pracowalam po 10 h dziennie i mialam z tego jakieś 1000 zl na miesiac. Nie mówiąc o braku ubezpieczenia... Premia? Czasem wpadla jakaś- 100 zl wiecej do wyplaty, czasem 40 zl wiecej a czesem 15 zl :P Użeranie się, rzucanie sluchawką, wyzywanie a ciagle nad glową trenerka i cisnie, ze dziś ani jedna umówka nie wpadla a plan sprzedazowy trzeba robic itp. Nie dla mnie, podziekowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszęopomoc
Cześć ! W ramach pracy licencjackiej prowadzę badanie na temat : "Radzenie sobie z trudnymi emocjami w zawodzie pracownika call center" Każda wypełniona ankieta przybliża mnie do zdania egzaminu licencjackiego. Jeżeli ktoś pracował/pracuje w call center, i ma ochotę wypełnić krótką ankietę proszę dać odpowiedź na wyzej podanego maila, a ja prześlę ankietę. Nie moge tej ankiety wrzucić na żaden dysk, bo tabelka sie nie chce sformatować Proszę o pomoc, asia_92_12@prokonto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wytrzymałam tylko dwa tygodnie - to był właściwie taki okres próbny, po którym miałam się zdecydować czy podpisuję umowę czy odchodzę pracowałam w jednej z firm telekomunikacyjnych, dzwoniłam i mówiłam tak: dzień dobry, z tej strony Taka i Taka z telekomunikacji takiej i takiej, dzwonię w sprawie obniżenia abonamentu na telefon stacjonarny - miałam to wszystko napisane na kartce i po prostu czytałam jak leci, na początku strasznie się myliłam, ale po dwóch dniach taka gadka wchodzi w nawyk ale praca straszna, mnie się sami okropni rozmówcy trafiali, albo rzucali słuchawkami, albo ubliżali co do płacy - umowa taka, że ile osób zgodzi się na moją ofertę tyle zarabiam, 20 zł od osoby czy jakoś tak i na te powiedzmy 1000 zł miesięcznie to trza było nastukać min 2 osoby dziennie - ja nie namówiłam żadnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca nie należy do najłatwiejszych, bo ludzie, jak nie widzą, to sobie na więcej pozwalają, więc czasami jest niemiło. Ale generalnie nie jest ciężko, jak się nie bierze do siebie wyzwisk. I można się świetnie nauczyć panowania nad głosem, emocjami, odpowiedzialności za każde słowo i jasnego przekazywania informacji. Czytałam ostatnio nawet artykuł na tomastest.eu: Etykieta telefoniczna to nie etykietka. Generalnie można się dużo nauczyć, ale czy to praca na całe życie? Chyba dla ludzi z mocnym głosem i mocnymi nerwami. U mnie głos siadał przynajmniej raz w miesiącu od ciągłego gadania... za to skrypt rozmów znałam tak, że obudzona w środku nocy mogłam recytować :) Na pewno jest to fajne doświadczenie, przynajmniej dla mnie takie było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddaee
Ostatnio przeglądałam ofertę firmy Call Center Online – www.callcenteronline.pl. Firma ta wdraża nowy system dla branży związanej z telefoniczną obsługą klienta. W zamierzeniu platforma ma pozwolić stworzyć uniwersalne call center online, ułatwić kontakty pomiędzy pracodawcami i telemarketerami. Wśród funkcjonalności znalazł się system call center, giełda zleceń, system szkoleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccwee
Nowe rozwiązanie dla branży telemarketingowej proponuje firma Call Center Online (www.callcenteronline.pl). Tworzy ona właśnie platformę online, która ma ułatwiać firmom call center kontakty z pracownikami. Na stronie znajdzie się giełda zleceń call center, giełda pracy dla telemarketerów, szkolenia oraz system call center z centralą telefoniczną, możliwością monitorowania pracy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcvdvd
Jest taka fajna koncepcja, to znaczy system telemarketingowy www.callcenteronline.pl, który ma na celu kojarzenie ze sobą telemarketerów i pracodawców. Świetna sprawa moim zdaniem – co prawda dopiero w fazie testów, ale już można zobaczyć jak działa. Bardzo nowatorskie według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fferevv
My w firmie używamy www.callcenteronline.pl. Według mnie największą zaletą systemu jest to, że nie trzeba być wielką firmą, żeby z tego korzystać. Giełda zleceń dla telemarketerów ma ten plus, że możesz sobie zatrudnić na przykład dwóch albo trzech, także super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pracowałam w Call Center będąc jeszcze na studiach i odpowiadała mi ta praca, najbardziej elastyczny czas pracy mogłam pogodzić swoje inne obowiązki. Jeśli ktoś szuka dobrego Call Center to polecam właśnie to gdzie pracowałam przez 6 lat i codziennie chodziłam do pracy z uśmiechem na twarzy, dzięki świetnej atmosferze. Dla zainteresowanych podaję link do i strony https://ccig.pl/ Mam nadzieję, że i ty będziesz zadowolony z współpracy z nimi bo ja wspominam ten czas bardzo dobrze i nawet tęsknię za tamtym czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działam w branży bankowej już od kilku lat i zawsze szło mi świetnie jednak ostatnio dochody zaczęły spadać sam nie wiem czym to było spowodowane. kolega mi poradził abym zaufał CCIG dla zainteresowanych strona https://ccig.pl/. Na początku jakoś sceptycznie byłem nastawiony do tego pomysły, ale zaryzykowałem. W krótkim czasie zysk w mojej firmie naprawdę podskoczył nie spodziewałem się takiego efektu widać, że znają się na tym co robią i robią to z pasji a nie przymusu. Pracują dla najlepszych mieli okazję obserwować zmiany jakie zachodzą w biznesie i reagować na potrzeby Kontrahentów, dostarczając innowacyjne, wszechstronne, a także dopasowane i elastyczne rozwiązania. portfolio jest najlepszym dowodem, na to, że im się to udaje! Jeśli ktoś jest w takiej samej sytuacji zaufajcie CCIG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja pracuje juz jakis czas w callcenter i nie narzekam. Nie ma dużej kasy ale chód mi akurat o dorobienie paru groszy siedząc w domu.... Natomiast swoje poczatki miałam jako telemarketer/ asystent sprzedaży w Aviva. To byly okropne 3miesiace. Bez umowy bo wiecej za godzinę. Zgodziłam się - oni mi telefon i dokumenty a ja im klientów - umawiałam spotkania. Po pierwszym miesiącu dostałam wyzwiska ze za malo klientow\ bylo ich 5 - w miesiącu. W drugim miesiącu wyzwiska- mieli dużo kosztów przez to ze za dużo klientow- w miesiącu zapelnilam im grafik na 1,5miesiaca na 21 klientów... A 3miesiac byl szczytem- za dużo godzin / kosztów wygenerowalam. Wyrobilam 100 godzin a wczesniej po 60-80. Musieli mi zapłacić 1000zl. Powiedziałam ze rezygnuje i nie chce ciągle wysłuchiwać " ale" i czekam na szybki przelew i aby zaplacili- nasluchalam się ze oni sa ludźmi biznesu i nie zarabiają 1000zl tylko wiecej...psss.... Jasne, a jak zarobilam 1000zl to bylo ale ze za dużo. A przeciez stać ich na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam temat z Aviva - można sobie rękę podać.... ładnie wszystko przedstawiaja, daja dobrą stawke za godzine dzwonienia i na tym sie konczy. sa punktualni co do wypłat ale pojezdzaja po telemarketerach bez umowy jak po łysej kobyle. Mi nawet potrafili powiedzieć że jestem niepowazną osobą, kiedy odmówiłem pracy jako doradca i wolałem dorabiac jako telemarketer.... bo przeciez to najlepszy zawód.Traktują sobie jak chcą, nie wiesz ile czasu bedziesz pracować, bo w kazdej chwili moga powiedziec do widzienia lub samemu nie wytrzymasz ciagłego niezadowolenia jak kolezanka powyzej. mi na koniec nawet nie powiedzieli dziekuję. z daleka od pracy jako telemarketer- przynajmniej w tej firmie, albo jesli juz to faktycznie z umową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie fajna i pozwalająca się rozwijać praca. Do tego elastyczne godziny pracy, ja pracuje od pierwszego roku studiów czyli już leci 5 rok i nie mam p roblemów z pogodzeniem pracy ze studiami. Poczytaj sobie tez tu https://ccig.pl/call-jest-cool-nie-tylko-na-wakacje/ mozna się czegoś nowego dowiedziec i inaczej na to spojrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobre warunki pracy mają w CCIG, ale to poważna firma, same największe zlecenia. Trzeba uwazać bo wiele z tych firm to oszuści. W CCIG są dobre warunki pracy, dobre wynagrodzenie i mozna samemu sobie grafik ustalać https://ccig.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję ambitnych osób do zespołu sprzedażowego w oddziale firmy w Bydgoszczy. Jeżeli lubisz rozmowy z ludźmi, szukasz pracy na stałe, jesteś zaangażowany, dbasz o swój rozwój osobisty, chcesz zarabiać pieniądze, które pozwolą Tobie zrealizować twoje cele i marzenia to Ciebie właśnie szukamy. Dla nas ważniejsza jest chęć do pracy i do przekraczania swoich barier niż doświadczenie. Aplikuj na stanowisko Doradcy Klienta /Doradca finansowy w naszej firmie a będziesz miał możliwość dołączenia do naszego zgranego zespołu.Zajmujemy się tylko kredytami bankowymi. Umowa o pracę+prowizja od sprzedaży dodatkowej, samochody służbowe , telefon, komputer. Wyślij swoją aplikację paulina.antkowiak@salesgroup.pl, tel 730493963

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzesika6544
Sama pracowałam w call center https://ccig.pl i byłam zadowolona. Praca zmianowa, wypłata na czas, elastyczny grafik. Sympatyczni ludzie, głównie młodzi. Jako pierwsza praca jest chyba najlepsza, nie trzeba do niej doświadczenia a które można po niej zdobyć. Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeremiasz

Jak napisać cv dla telemarketera: http://www.ebielskobiala.pl/rozrywka/poradnik/wzor-cv-telemarketer/

 

Może się komuś przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×