Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iwona27

Czy to może być ciąża?

Polecane posty

Witam! Mam nadzieję, że pomogą mi kobiety, które coś wiedzą na ten temat. Jestem obecnie w 15 dniu cykly. Staramy sie z mężem o dziecko. Od 13 dnia cyklu zauważyłam, że pojawiły mi się jakieś brązowe upławy.Nigdy wcześniej nie miałam takich. Poza tym czuje sie dzis strasznie. Mdli mnie od rana, kręci mi sie w głowie i ogólnie jestem osłabiona. Czy to może być już objaw ciązy? Zaznaczę, że miesiączka nie przeszkadzała nam w uprawianiu miłości. Mam okres bardzo regularnie co 28 dni (biorę luteinę od 16 dnia cyklu) bo pierwszą ciążę poroniłam. Kolejna miesiączka przypada na 31 stycznia. Bardzo proszę Panie o odp, które mogą mi pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyy
Skoro masz cykle regularne 28-mio dniowe, to owulacja przypada u Ciebie na 14dc. Brązowe plamienia mogą oznaczać owulację. Żadne objawy teraz nie mogłyby się jeszcze pojawić, bo jest to poprostu fizycznie niemożliwe. Pojawiają się dopiero ok. tygodnia, dwóch po terminie miesiączki, czyli u Ciebie najwcześniej za 3-4 tygodnie. Powodzenia w staraniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iwonki
iwonko to za wcześnie na jakiekolwiek objawy ciązy,chyba ze myślisz ,ze ta ciaza zakiełkowała w poprzednim cyklu choć mały jest odsetek ciaż podczas których dostaje się miesiaczki.ja kilka razy miałam ok połowy cyklu plamienie ,które przechodziło w krwawienie.ginekol określił to jako cykl e bezowulacyjne i brałam wtedy duphaston i cyklonamine. idź do lekarza i zapytaj o twój problem,ja wiem tylko tyle co napisałam ,ale kazde krwawienie moze mieć różną przyczynę mimo że było w podobnym czasietzn wmoim i twoim przypadku ok środka cyklu powodzenia,mam nadzieje że lekarz rozwiąze twój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iwonki
lub równiez to co napisał a yyyyy.moze byc to plamienie spowodowane owulacją,ale nie powinno być one wielkie i jest raczej chwilowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Wam serdecznie dziekuje kobietki! Życzę miłego wieczoru wszystkim Paniom, no i Panom również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy indywidualnie przezywa objawy ciązy u jednych pojawiają się one zaraz po zapłodnieniu u innych w ogóle ale zycze szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emlllllllllll
nie chce cie martwic ale takie brazowe uplawy mialamnieraz przed okresem i wiedzialam ze lada chwila dostane @ w cyklu kiedy zaszlam w ciaze uplawy byly jak snieg i takie troche grudkowate, nigdy takich wczesniej nie mialam 15 dzien cyklu to zdecydowanie za wczesnie na jakiekolwiek objawy jednak 26tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
To są objawy jajeczkowania,ja też wówczas czuję się inaczej niż zwykle.Ale jeśli będziesz w ciązy to pierwsz oznaki mogą już dać o sobie znać w tych dniach w których normalnie miałabyś miesiączkę.Często tak jest przy pierwszej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha1
Iwonko to faktycznie bardzo wcześnie na stwierdzenie ciąży ale powiem Ci na pocieszenie,że ja zaszłam w ciąże i pierwszy okres po zapłodnieniu miałam normalnie a drugi plamiłam.Teraz jestem w 37 tyg,ciąży i czekam na urodziny mojej córeczki.Z całego serca życzę Ci powodzenia!!!Trzeba miec nadzieję,a byc może pod Twoim serduszkiem rozwija się już żywa istotka.Przesyłam całuski:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×