Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takalalama

czy podczas porodu mozna miec przy sobie komórke??

Polecane posty

Gość takalalama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam połozylam ja obok
urzadenia do ktg i niestety padla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peezdha
Chcesz gadać czy robić foty?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurcze pieczone
GLupota zaczela latac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam
ja mialam komorke w torebce ktora lezala na krzesle przy moim lozku porodowym, maz tez mial telefon - w kieszeni i zadnych zaklocen nei bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alias12345
ja też miałam leżała na stoliku obok łóżka, dobrze że ją miałam bo rodziłam bez męża, a kiedy psycha mi już siadała zadzwoniłam do niego i do mamy. Rodziłam bardzo długo i z okropnymi bólami, nawet położne i moja lekarka nie miały nic przeciwko, okazały niesamowite zrozumienie, a mi to pomogło, ale zrobili mi jednak cesarkę. Sama bym nie urodziła. Teraz jestem drugi raz w ciąży i wiem że pójdę bez komórki, bo prosto na cesarkę-więc nie przyda się, ale wtedy okazała się nieoceniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ni miałam
ale mój mąż zadzwonił na porodówkę akurat gdy położyli mi małego na brzuchu z nie odciętą jeszcze pępowiną, położna sama podała mi słuchawkę i mąż mógł usłyszeć pierwszy płacz naszego syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie zależy od cżłowieka .Jedna położna się zgodzi,druga nie.Aczkolwiek położona koło ktg może może źle monitorowac ktg. U nas po porodzie nie było żadnego problemu by je używac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak rodzilam to miałam przy sobie telefon moj maz rowniez tylko nie moglam go uzywac wtedy kiedy bylam podlaczona do ktg, puzniej kiedy polozna mi odlaczyla ktg moglam dzwonic do woli, przewaznie we szystkich szpitalach juz pozwalaja miec na sali porodowej telefon pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×