Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nanc1

Kolczyki i Tatuaże

Polecane posty

Gość nanc1

A.W którym miejscu najbardziej podoba Ci się kolczyk u faceta ? 1.Język 2.Brew 3.Pępek 4.Ucho/Uszy (w którym miejcu czy na chrząstce czy standardowo?) 5.Usta 6.Broda 7.Nos 8.Inne(jesli tak to jakie?) B.W którym miejscu najbardziej podoba Ci się tatuaż u faceta ? 1.Ramię 2.Szyja 3.Plecy(całe, łopatki, góra pleców, kość ogonowa) 4.Brzuch 5.Pierś 6.Noga 7.Inne(jesli tak to jakie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeh
nie lubie kolczykow u facetow... wole u kobiet :P tatuaz moze byc- tylko nie na twarzy :P i nie za wielki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TuSi
kolczyk mmmmmm języczek , tatuaż noga .... fajnego mam faceta z tymi gadżetami mmmnnniamm...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa czarna orzechowa
Ja mam tatuaz na dekolcie,a u mezczyzn podobaja mi sie kolczyki w brwi lub tatuaz na lopatce(ale raczej mniejszy) i na brzuchu(podbrzusze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiecie o tatuażach u kobiet? Mam jeden na ramieniu, drugi na plecach-na kręgosłupie.. Czy wielu jest mężczyzn, którzy tatuazy u kobiet nie lubią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie toleruję mężczyzn
z tatuażami - moda więzienna :O ani tym bardziej z kolczykami :P to takie metroseksualne (czytaj gejowskie ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zdecydowanie
nie toleruję mężczyzn-----> mam 2 koszule w pasy - czy to twoim zdaniem tez moda wiezienna ? p.s czy ojciec tadeusz wie ze siedzisz teraz na internecie zamiast uczestniczyc w tradycyjnym codziennym biczowaniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie toleruję mężczyzn
te powyżej: A skad idiotyczny pomysł że jestem fankę Radyja :( nonsens. A siedzę w jednym z warszawskich biurowców i własnie mam przerwę :P A Ty dziecko rozumiem masz ferje. Koszule w paski były modne kilka sezonów temu :P Czas wymienić garderobę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolczyk u faceta - niespecjalnie mi odpowiada, jeżeli już to w brwi, albo w uchu na chrząstce. Tatuaże za to są bardzo fajne, szczególnie te na łydce, albo takie duże, obejmujące szyję i górną część pleców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie lubie
facetów którzy okaleczają swe ciała :P i nie lubię radio maryja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma takiego wierszyka
lubie lancuchy na szyi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihhihihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma takiego wierszyka
hohohohoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie toleruję mężczyzn
siedze w wiezowcu i ... tylko czekam na znak sygnal od alfonsa , ladujemy sie do Lady i ruszamy do klienta - jestem dama to towarzystwa z 0700 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zdecydowanie
nie toleruję mężczyzn--------> jak na kogos kto parzy kawe prezesowi widze ze niezle sie orientujesz w modzie . a w tym sezonie jakie koszule beda modne w trojkaty ? i jedz ta bulke z serem szybciej bo ci sie przerwa konczy, a przerwy wakacyjnej nie mialem juz od dawna z racji wieku p.s jak na zgryzliwa , zgorzkniala stara panne to nawet niezle masz poczucie humoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie toleruje mężczyzn
no cóż sałatkę nicejska już kończę :P przyniosła mi ją studentka która odbywa u mnie praktyki... no cóz nie trafiłeś, ale co tam. Co do mody - no cóż najnowsza kolekcja Vistuli z linii Lentier - jest jak najbardziej na miejscu, proponuję kolor marengo - pasuje nawet do szarej niedotlenionej cery :P Co do mojego wieku no cóz do staropańeństwa mi jeszcze daleko :P także pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostra jazda
uwielbiam kolczyki sama ma w pępku języku i 5 w lewym i 5 w prawym uchu a u facetów mnie strasznie podniecają np.kolczyki ; jezyk brew tatuaz wszedzie gdzie sie tylko da ********** ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u faceta---> brew i koniecznie na jezyku :D u kobiety ----> w peku sama mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie jak to jest z tymi
kolczykami w jezyku? czy faktycznie powoduje to jakies dodatkowe wrazenia przy oralu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×