Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jezuitka

Mozecie i coś podpowiedzec???

Polecane posty

Gość Jezuitka

Witam szystkie dziewczyny które weszły na mój temat.Dziewczyny chciałam was prosić o udzielenie informacji ,żeleli bedziecie je miały na ten temat.31,12,2005 DOSTAŁAM OKRES po okresie cały czas kochałam się z męzem bez zabiezpieczenia.Dzisiaj jestem w 18 dniu cyklu(cykl mam 26 dnoiwy) zauważyłam,że w ciągu dnia od jakichś 2 dni mam mdłości ale to zaraz przechodzi ,mam wrażliwe piersi.Chciałabym ykonac test ale nie wiem czy to ma sens.Czy któras z was też tak miała?? Wiem ,że to jeszcze za wcześnie na jakie kolwiek zachcianki ale zdisiaj miałam ochote na śledzie które soie kupiłam:D Aha i mam wilczy apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezuitka
jestescie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, możesz być w ciąży, choć objawy są wyjątkowo wczesne. Ja też tak miałam i okazało się, że: nie jestem w ciąży (choć podejście do ciąży robiliśmy z mężem i nie udało się) oraz że: jestem w ciąży (po 2 miesiącach faktycznie okazało się, że dokładnie takie symptony oznaczają u mnie ciążę). Ginekolog mówił, że w pierwszym moim przypadku mogło to być tzw. wczesne poronienie, nie odczuwane w zasadzie przez kobietę, zakończonę troszkę późniejszym okresem lub były to symptomy wywołane przeze mnie samą, gdyż bardzo chciałam zajść w ciążę. Dziś test możesz kupić za 11zł. Ja bym zrobiła wcześniej, bo nadzieję warto budować na faktach, nie rozczarowujesz się wtedy. Ostatecznie pamiętaj, to twoja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×