Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdhsdhsdhsdh

BOOOOJE SIE!!! PROSZE O RADY!!!

Polecane posty

Gość sdhsdhsdhsdh
aha bede teraz wiedziala. co ja bym biedna bez ciebie zrobila. chyba jutro byla bym matka polka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz porady to jestem tutaj codziennie podpisuj się sdhsdhsdhsdh to znajdę twoje topiki. I lepiej czasami się spytać niż coś zrobić źle :P Pozdrawiam i miłego seksu :) Nie stresuj się to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdhsdhsdhsdh
jak w dowcipie: na tsre najlepszy jest dres a potem nie mam stresu, dresu ani okresu :) i to dopiero jest stresujace. a powiedz mi jeszcze po jakim czasie powinnam miec orgazm? wiem ze to indywidualna sprawa ale chyba jakies granice sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gówniarze do spania
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdhsdhsdhsdh
cicho tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy, jak bardzo on Cię podnieca i od techniki podczas seksu, to wymaga dopasowania i odpowiedniej techniki:) Każdy ma swoje pozycje w których osiąga rozkosz :) Próbujcie, a się dowiesz. Naprawdę ,nie można tutaj określić czasu. Nie wiem, nigdy nie spotkałem się z założeniami czasowymi co do czasu w którym powinna kobieta dostać orgazm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! teraz juz nie bedzie podszywaczy;P jestem tylko ja i moj nick;P a swoja droga to nie mowilam nic od czasu mojego \"pozdrawiam\";P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdhsdhs.dhsdh
czyli jak poprobuje dalej to sie dowiem. a czy to prawda, ze niektore kobiety moga miec tylko orgazm lechtaczkowy? podobno jest mniej przyjemny niz pochwowy. slyszalam tez ze przy sexie analnym kobieta moze miec orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pięknie :) To teraz będę wkońcu rozmawiał z właściwą osobą pod nickiem sdhsdhsdhsdh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PODSZYWACZE=> TIME OUT Rozmawiam tylko z sdhsdhsdhsdh [kolor czarny], zarezerwowany nick, zero podszywania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh
a tak juz bylo fajnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz;P jakbys byl na moim miejscu z moim malym mozdzkiem to tez nie byloby ci fajnie;) nie uzywam zadnej nivei dla poslizgu;P w gruncie rzeczy mam tez na tym tle problemy bo sie za bardzo stresuje np gumka;P i takie bledne kolo, jak nie gumka to to ze nie jest super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh
mala nie denerwuj sie, rozladuj napiecie. swoja droga fajna jestes i trudno cie wkurzyc. spoko babka. ale moja Misia lepsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ja sie stresuje to guma czy sie nie zsunie czy nie peknie:( i te mikropory:( kurde kto to wmyslil? zabije go kiedys;P i jeszcze ktos mnie straszyl sklepikarkami przekluwajacymi prezerwatywy w sklepach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh
do prezerwatyw dobieraja sie stare baby w Piździkowie Dolnym co nie maja co robic i sie chwala sasiadce kto kupil przebita gume. jak sie bedziesz stresowac to 0 przyjemnosci bedzie. tu sie sexisz a myslisz czy guma nie spadnie, czy dobra, czy mikropora nie za duza i przyjemnosci nie czujesz. pamietaj-stre=choroby serca i zoladka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobre;) moze wreszcie sie przekonalam ze nie ma sie czego bac;P(tzn jest ale nie z dobrze uzywana guma) zobaczymy jak to bedzie;) jutro spotykam sie ze swoim chlopem wiec prawdopodobne jest ze wyprobuje wasze rady;) ale najbardziej zabawne jest i tak jak zaczynam sie trzasc podczas takich prob, ot po prostu ze strachu;P Dzieki za odp, Pozdrawiam i spadam spaciu:* dobranoc wszystkim i do jutra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradnica
to po co sie dupczyłaś w dni płodne??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problemy z zajściem w ciążę po tabletkach!!?????????To rzadkość. Ja brałam tabletki kilka lat, z małymi przerwami, a po ich odłożeniu w ciągu 6 m-cy zaszłam w ciąże. Chcieliśmy bardzo mieć dzidziusia! Teraz dalej biorę. Aha, tabletki są różne. Jak pójdziesz do ginekologa to poproś o takie, które mają mało hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malo hormonow znaczy mniejsza skutecznosc?;P sorry ale nie rozumiem na czym polega roznica miedzy mini pigulka a dwuskladnikowa(?) ani jesli chodzi o skutecznosc:( narazie gumka, dalej zastanawiam sie nad skuteznoscia gumy:( jak to jest? chroni przezd ciaza jesli nie peknie?/nie zsunie sie czy nie w koncu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×