Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HIPNO

Napletek... Życie z nim czy bez....

Polecane posty

Chciałbym zapytać jaka jest różnica pomiędzy posiadaniem napletka a nie posiadaniem go [obrzezanie] , poza oczywistą różnicą że go nie ma :P Jak się odczuwa przyjemność i czy jest wygodniej ?? Jestem ciekawy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiec
podobno jest bardziej wrazliwy:) , ale sa dwie strony medalu, wieksza przyjemnosc podczas stymulacji, ale tez czesciej staje bez powodu, podrazniaja go np gatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko....
niee, jak już się przyzwyczai to zwykłe obcieranie o gacie nie powoduje erekcji. a obrzezany jest mniam :) mój facet ma takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego obrzezany jest mniam ?? Dlaczego lepiej wygląda?? A nie przeszkadza ślad po obrzezaniu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wot wycjeli mnie i myślą że Nobla dostaną. A napleta u mnie nierówno w kuchni położona. Nie kłame nie zapłaciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda właśnie
obrzezany robi się MNIEJ wrażliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napleteon
ee tam, bardziej mniej wrazliwy... ale od czego? tak to juz jest z chujami, ze bezposrednio po obrzezaniu jest mega wrazliwy, bo traci naturalna oslone, ale potem sytuacja sie normuje i jest zupelnie normalnie. gacie nic nie podrazniaja, jesli nie sa z worka parcianego, a seks daje tyle samo radochy. nawet jesli zmienia sie wrazliwosc w jakis sposob to nie ma jak tego zbadac. ja jestem obrzezany i moge miec orgazm szybko, nawet przez prezerwatywe, co swiadczy o tym, ze na pewno penis nie jest jakis otepialy, ale moge sie tez kochac dlugo, co mogloby swiadczyc o tym, ze nie jest nadwrazliwy. no w ogole ja jestem bardzo zadowolony. higiena, odczucie, wszystko sie na to sklada. a i kobieta bardzo zadowolona, mowi, ze oral wczesniej ja odstreczal wlasnie przez napletek, a teraz jest tak, ze nawet nie musze jej namawiac, bardzo to lubi. a na dodatek twierdzi, ze jest tak super, ze jesli bedziemy mieli syna, to tez powinien byc obrzezany. co do blizn, no coz, zalezy to zapewne od chirurga. mi sie zagoilo idealnie, slad oczywiscie jest, ale bez wplywu na dzialanie. jesli musisz z jakichs wzgledow, na przyklad zdrowotnych, byc obrzezany, to nie masz sie czego bac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z napletkiem czy bez? oto jest pytanie... nikt ci nie udzieli odpowiedzi na nie! ............................. dopóki nie wyślesz smsa o treści NAPLETEK pod nr 7240 koszt 1 smsa to 10,98zł + VAT MIŁEJ ZABAWY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrzezany jest super.Po prostu sprawia wrazenie czysciutkiego z zalozenia :) Problemem moga byc gatki ale jak sa z dobrego,naturalnego materialu,to podobno nic nie obciera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm to indywidalna sprawa zalezy co komu podoba sie choc tez jestem obrzezany w niczym to nie przeszkadza wedlug mnie to najbardziej zuca sie w oczy wyglad bo chociaz jest w zwisie to caly czas glowka jest odkryta moze jedne jest utrudnienie ze podczas zwodu nie mozna poruszac skorka bo jest napieta ale do wszystkiego idzie sie przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CH00JOWY temat
kup se mycke i tnij !!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i sprawdź czy cię w Hajfie
nie ma :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuha
ten powyzej to chyba jest porabany. Ja tez jestem obrzezany , moja zona nie narzeka, dodalbym tylko ze jest zadowolona bo zmiejszylo sie ryzyko raka szyjki macicy. Nie da sie ukryc ze Izraelitki maja najnizszy procent zachorowalnosci na te chorobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wuha to nie zalezy od obrzezanego penisa :O jezeli chodzi ci o to, ze obrzezany jest czysciejszy ... tak mozna było myślec kiedys, zwłaszcza w takim klimacie (pustynnym) w jakim zyli Żydzi... trudny dostep do wody i utrzymania poprzez to higieny zmuszal mezczyzn do obrzezania (a potem zrobiono z tego rzecz swieta- jak zawsze zreszta z wszystkiego zwłaszcza kiedy to faceci wymysleli :O ) teraz z tak powszechnym dostepem do wody i srodków czystosci obrzezanie (oprócz aspektów religijnych) nie jest potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a macie
jakies fotki z napletkiem i bez???bo chce to zoabczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuha
oczywiscie ze wszysko zalezy od higieny a tak wogole to pierwszego obrzezania dokonala kobieta w jakiejs powiesci biblijnej i tego chlopy nie wymyslili mila feministko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rob obrzezany
tego wlasnemu synowi,zebys go sam obrzezal.Twoja pwrtnerka,skoro taka madra-niech sobie da wyciac wargi sromowe.A wasz ewentualny syn ma prawo do wlasnej,suwerennej decyzji w tym temacie,gdy bedzie dorosly.Swoja droga nie rozumiem jak napletek moze odstreczac od seksu oralnego ?To jakies dziwne.Mysle tez ze jednak napletek jest naturalna ochrona zoledzia oraz to wlasnie on pomaga utrzymac higiene osobista(wlasna flora bakteryjna),oraz ze bez niego jest po jakims czasie mniej czuly-to chyba logiczne!?Jezeli ty zrobiles cos co juz trudno odwrocic,to teraz dorabiasz do tego wlasna ideologie zeby sie pocieszyc.Jestem absolutnie pewien ze mam racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuh
porownanie napletka penisa do warg sromowych jest chyba grubym nieporozumieniem. Lechtaczka tez ma swoj napletek, ktory jest odpowiednikiem napletka penisa to tak na marginesie. Ja tez tego nie rozumiem. Jestem obrzezany a zoladz mam bardzo wrazliwa. Z ta naturalna flora barteryjna to jest troche nie tak. Wlasnie to co tworzy sie pod napletkiem jest bardzo rakotworcze dla kobiety, chodzi o raka szyjki macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc tu Wojtek jestem obrzezany od tygodnia jutro ide na zdjęcie szwów mój penis ma główke całkowicie odkrytą w czasie zwisu i wzwodu Dziś się pieściłem pomimo szwów dostałem orgazm było cudownie obrzezanie polecam jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmineczka
moj maz jest obrzezany i szczerze mowiac jego penos jest bardzo wrazliwy. dochodzi do orgazmu doslownie w ciagu 10sek. Totalna odmiana po moim eks ktorego napletek wystawal ponad glowke jakies 0.5cm i tylko reka potrafilam go doprowadzic- na inne bodzce pozostawal obojetny. czasami przy drobnym sado dochodzil podczas lodzika ale bardzo, naprawde bardzo rzadko. obrzezany fiucik wyglada i smakuje lepiej- jest cudowny i co do higieny to zgadzam sie z pozostalymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczęta jestem obrzezany od ponad roku mój członek nie posiada już napletka wogóle co do orgazmu to muszę pracować nad nim jakieś 12 min ale mam swoje techniki kobieta mnie nauczyła tego io teraz tak robię więc odcinajcie skórki cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
Moj maz jest obrzezany.Podczas seksu dluzej wytrzymuje w wzwodzie,jest czysciejszy,a seksik oralny smakuje po prostu cudownie.Bardzo jestem zadowolona.Obrzezanie polecam takze ze wzgledow higienicznych i zdowotnych. Kiedys bylam z chhlopakiem,co pod napletkiem mial pelno sera. Fuuuuuuuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moj maz jest czysciutki,pachnacy tam na dole,zawsze tez wygolony,a lekarz powiedzial,ze przy obrzezanym penisie zmniejsza sie ryzyko zachorowan na raka prostaty czy zmniejsza sie ryzyko impotencji i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja facet jest obrzezany
i jego penis jest naprawde super :) jakos nigdy nie stawal mu penis z powodu dotyku majtek jak tu ktos sugerowal ;) moze wrecz dluzej sie kochac bez finishu do tego jest to bardziej higieniczne polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąć naplety-wszy nadchodzą
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje pierwsze częściowe obrzezanie było rok temu lecz zabieg miałem drugi niedawno. Odcięto mi połowę napletka który wcześniej był już obrzezany teraz jest ok. Ponieważ nie mam go wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×