Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kosmetyk

Jakie kosmetyki dla niemowlat dla skory suchej i wrazliwej?

Polecane posty

Gość kosmetyk

Poleccie mi cos,do buzki i dla calego ciala.Moja corka ma bardzo sucha skore chce jej kupic jakies mydelko,krem do twarzy i do ciala.Tyle tego jest ze nie wiem co wybrac Uzywalam do tej pory mydla w plynie skarb matki-uwazam ze nie jest za dobre,do twarzy balneum hermal i penaten-ale tez za bardzo nie pomagaja i do ciala nawilzajacy nivea baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mojej córki atopiczki (bardzo wysuszona skóra) używałam przez długi okres czasu kosmetyków firmy SVR. Mają doskonały balsam, chyba nazywa się xerial500, bardzo duże i wydajne opakowanie, można stosować do całego ciała, ma przedłużone działanie nawilżające i jest naprawdę rewelacyjny. Niestety, jest nieco drogi- koło 70 zł, ale jedno opakowanie starcza naprawdę na jakieś 3 miesiące. Nieco tańsza, ale także niezła jest polska seria Iwostin, kosmetyki na bazie naturalnej wody iwonickiej. Może nieco słabsze działanie niż SVR, ale w końcu Twój maluch ma tylko suchą skórę,a nie alergię, na szczęście :D W każdej z tych firm znajdziesz również kostki lub żele myjące. W tej chwili używamy serii Nivea baby hipoalergicznych, ale stan skóry wyraźnie się poprawił. Mam nadzieję, że coś Ci się z tych wypocin przyda. Powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyk
bardzo drogie te svr slyszalam o nich A co myslicie o oilatum?podobno sa kremy i oliwka do kapania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzidzię kąpię w oilatum, poza tym mam jeszcze z tej serii szampon. Polecam! Po kąpieli ma taką mięciutką skórę, że nie muszę jej już niczym smarować. też ma problemy ze skórą :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balneum
balneum hermal plus do kąpania, do smarowania balneum intensiv lotion, świetne sa kremy robione w aptece np. podaję recepte: Wazelina euceryna parafina liq. aqua dest aa ad 100 świetne i tanie 100 gram kosztuje 5 zł tylko trzeba wziąc recepte od pediatry waże jets aby przy kąpieli w balneum woda nie byla za goraca, cena balneum hermal plus=26 zło, balneum lotion=26 zł możesz do kąpieli dodac tez siemię lniane, zrobic kleik, krochmal, albo kora dębu powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyk
a w jakiej cenie jest to do kapania? a balneum uzywam i nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balneum
oilatum tez jest dobre płyn do kąpieli ma 3 pojemności: mały 125 ml=ok 22 250ml= ok 33 500ml=ok 6o zł są wydajne do buzi polcam oilatum soft krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balneum
do kąpania ok 26 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balneum
a co do skarb matki to zauwałyłam że u mojego dziecka tez wysusza skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×