Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krinitanek

JAK WZBUDZIC PODNIECENIE U MEZCZYZNY?

Polecane posty

Gość krinitanek

Podoba mi sie pewien chlopak, czasami na mnie spojrzy. Jak wzbudzic jego podniecenie? Jak sie ubrac? Jak sie zachowywac? Pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nu da ty nie wiesz? To co z ciebie za kobita ;). Ursusem czydziesytykom zajedź przed jego dom to sie w majty ze szczęścia spulto. Albo kuniem przyjedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miareczka
Proponuję wzbudzić jego zainteresowanie swoją osobą , a nie ciałem. Jeżeli mu się spodobasz to bedziesz wiedziałaś, że chodzi o Ciebie a nie o twoje nogi lub biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walnij striptiz pod jego oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wzbudzić podniecienie???dziwne pytanie...w tym przypadku raczej chodzi o zainteresowanie...Chcesz go poniecić,to zakręć tyłkiem,pokasz cycka i już...a z zainteresowaniem to sie musisz bardziej postarac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krinitanek
Znana jestem z tego ze obciagam z siarczystym polykiem wszystkim kolesiom, na ktorych widok moj pekniety jez robi sie mokry jak trawa po deszczu w mojej rodzinnej miejscowosci Chujniki Dolne. Lubie jak laduja oni swoje brudne walace filetem z mintaja paly w mojego zarosnietego mokrego sledzia z resztkami sera mozarella pokrywajacego moje obwite wyuzdane wargi sromowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mu ze mu o*******esz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×