Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alessandra

Pytanie do obojga plci

Polecane posty

Gość Alessandra

Czy zdarzylo sie wam, albo zdarza uprawianie seksu na dyskotece lub w jej poblizu z przygodnie poznanym partnerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie rzeczy zdazaja sie tylko i wylacznie szmacilcom a do tego malo kto ci sie przyzna a z kad takie pytanie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy mi sie
to nie zdarzylo i nie zdazy.Tak zachowuja sie zwykle szmaciska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aameelka
aleksandra nie czytaj tycg glu[pot o workach na sperme, jak czujesz do kogos wielka chemie chcesz sie z nim przespac i robisz to dla walsnej przyjemnosci (oczywiscie najlepiej jak sie tez zabezpieczysz ;) ) to nie ma w tym nic zlego , a jacys frustraci ktorzy moga tylko pomarzyc o dziewczynie beda cie wyzywac zeby sie twoim kosztem lepiej poczuc, jezeli kobiete nazywawaja workiem na sperme to moze faceta wypadadloby nazwac chodzacym wibratorem, jezli robisz to dla wlasnej przyjemnosci to nie masz powodu zeby czyc sie wykorzystana czy potraktowana jak przedmiot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe chemia na dyskotece :-D nic złego hehehe nie masz powodu zeby czyc sie wykorzystana czy potraktowana jak przedmiot hehehe ale jesteś tak potraktowana przez tego faceta nie czarujmy się aameelka - ale dzięki Wam mamy sex za darmochę na żądanie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aameelka
hehehe a facet przez taka dziewczyne jak niby jest potraktowany? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aameelka
a na zadanie to mozesz miec seks w agencji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo przeciez chemię czujesz nie ? To chyba nie tak do końca przedmiotowo :-D a większość facetów jak ma szansę na sex to nawet chemii nie potrzebuje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie za darmochę :-P ew. za drinka :-P dlaczego ... dlatego że ponieważ - ile razy mam ci tłumaczyć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aameelka
a to juz wasz problem :P ja nigdy nie przespalabym sie z facetem ktory mnie nie pociaga ale skoro ty tak mozesz top chyba sam sie traktujesz jak przedmiot :P a moze jestes az tak bardzo zdesperowany... o jednym oku byle w tym roku..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aameelka
zaloze sie ze mozesz skoro nawet nie musisz czuc chemii (pozadania) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"gazeta na twarz i za ojczyznę pchasz\" :-P \"potwór nie potwór, byle ma otwór\" a jak laska zalana to dupa sprzedana i raczej nie kojarzy jak kolo wuygląda bo nie byłoby poranków kojota :-D dlaczego ... dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aikon
nie worki na spremę, bo to określenie jest zbyt wąskie :P szmaciska to bardzije odpowiednie słowo, bo można nim objąć obywdie płci :P i nieważne czy facet, czy kobieta, obydwoje równo szmacą się i kurwią seksząc sie z przypadkowym partnerem z dyskoteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aameelka
twoj ostani wpis chyab najwiecej mowi o tobie..... hahaha i ty chcesz kogos oceniac??!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego ty mnie oceniasz ? To, że tak to widze nie znaczy, że tak robię prawda ? Oj musisz się dużo jeszcze o zyciu nauczyć ... poza tym ja jestem już na tyle stary że na dyskotece dziwnie bym wyglądał ... wolę do pubu, klubu pójść ... a i poziom inny :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aameelka
a gdzie ja cie ocenilam, bo jakos chyba to przoczylam? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
el diablo popiram popieram poprostu chyla czolo przed toba :) a pozniej bedzie zakladala topic ktory to bedzie ojcem i jaka firme dedektywistyczna wynajacz zeby odnalezc ojca hehehe bo w ciagu jednej nocy obrucila 10 facetow hehehe DO PALKOMATOW nie ma co worki na sperme i tyle TROCHE SZACUNKU DO SAMEGO SIEBIE proponyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani szmaty,ani worki na spermę.Pierdolicie jak gówniarze z gimnazjum.Na każdego przychodzi czas.Najpierw na dyskotetach,potem pod pubami,jak dorośnie zaczynaja sie hotele,penjonaty.Ja tam nigdy nie zlewam sie do środka,chyba,że dzieczyna ma pewność co do dni płodnych.Na brzuszek,na piersi.Zdarza sięże w brązowe oczko. I nie rozumiem czemu uwłaczacie tym niewiastom.Kazda ma swoje potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelko a gdzie ja ciebie bezpośrednio oceniłem ? Uderz w stół ... korektor 🖐️ pewnie jesteśmy w podobnym wieku :-P staaaruuuuuchyyyyy bez fantazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoj ostani wpis chyab najwiecej mowi o tobie..... tu mnie oceniłaś amelko - pisz posty ze zrozumieniem ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aamelka
nastepny frustrat sie znalazl :p mozesz mi wytlumaczyc co dokladnie masz na mysli mowiac o szaunku? wedlug ciebie dziewczyna ktora kochala sie z facetem z dyskoteki tego szacunku nie ma ale facet jest niby ok? a dziewczyna ktora jest w zwiazku z facetem ktory jest z nia tylko dla seksu ale co prawda regularnego zasluguje na twoj szacunek :p albo dziewczyna ktora ze strachui jest z jednym ale mysli o innym a moze dziewczyna ktora spotyka sie z facetem bo biedna nie ma pieniedzy a on pomaga jej sie utrzymac.... co dla ciebie oznacza szacunek do samego siebie?? bo dla mnie bycie w zgodzie z samym soba i nie robienie nigdy niczego wbrew sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aamelka
ze zrozumieniem? haha tzn tak bardziej oipsowo zebys pojal o co mi chodzi? ja cie nie ocenilam zasugerowal zeby sam sie raczej nad tym zastanowil co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×